Śmiertelny wypadek na drodze nr 80 między Bydgoszczą a Toruniem. Ściął drzewo i dachował

Nie żyje kierowca, który uczestniczył w wypadku w niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 80. Samochód wypadł z drogi. Mężczyzna zginął na miejscu.
Zobacz wideo

Policja ustala przyczyny wypadku, do którego doszło około godz. 19 w gminie Dąbrowa Chełmińska za Bydgoszczą.

Jak informuje portal ototorun.pl, osobowy peugeot  wypadł z drogi, dachował i ściął drzewo. Kierujący nim mężczyzna zginął na miejscu.

Przez kilka godzin na miejscu ruch był utrudniony, a policja prowadziła czynności i kierowała ruchem. W akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy straży, w tym z OSP w  Dąbrowie Chełmińskiej. 

Więcej o:
Komentarze (49)
Śmiertelny wypadek między Bydgoszczą a Toruniem. Samochód dachował
Zaloguj się
 • wredek123

  Oceniono 16 razy 14

  "Policja ustala przyczyny wypadku"... podpowiem policji jak do tego wypadku doszło !:
  Spokojny polski kierowca jechał sobie pod ochrona Matki Boskiej Półlitrowej na spotkanie z kolegami. Ponieważ kultura wymaga by nie być spóźnionym na imprezy, a transport chłodnego piwka jest transportem uprzywilejowanym, były już "kierujący" wyłączył wszystkie sygnały moralno-samozachowawcze i ruszył w "misje". Niestety o jego planach dowiedziała się międzynarodowa grupa przestępczy o nazwie "polskie drogi". Dwoje jej członków o pseudonimach "peugeot" i "drzewo" przygotowali zasadzkę w lesie, w miejscu znanym pod nazwa "pusta droga krajowa nr80 ". Otoczony przez wrogów, polski kierowca, nie miał żadnych szans z przeważającymi silami przeciwnika..... poległ śmiercią bohatera w obronie polskich tradycji drogowych !

  PODSUMOWANIE: Gdyby takie sytuacje były wyjątkowe, były by uważane za tragedie... niestety to nasza narodowa codzienność, wiec tylko: kondolencje dla rodziny "bohatera"🥴

 • siwywaldi

  Oceniono 15 razy 11

  Mam pytanie: z JAKĄ prędkością trzeba zapiendralać, żeby osobowym samochodem ściąć drzewo?

 • rabbitt

  Oceniono 11 razy 9

  Jedno drzewo ściął i nie żyje a Szyszka ściął miliony,i gdzie tu sprawiedliwość,o prawie nie wspomnę !

 • ceppisowski

  Oceniono 13 razy 7

  S10 miedzy Toruniem a Bydgoszczu nie bedzie wybudowana bo Pislam sromotnie przegral w Toruniu i Bydgoszczy i w calym wojewodztwie

 • szatan8a

  Oceniono 6 razy 6

  tak to jest kto szybko jedzie tego wolno niosa.

 • jot9

  Oceniono 14 razy 6

  "Nie żyje kierowca, który uczestniczył w wypadku w niedzielę wieczorem"
  A u mnie dopiero niedziela rano. A ja wciąż w Polsce. :)

 • sztucznypolak

  Oceniono 7 razy 5

  No i dobrze. Nikogo nie zabil, jednego potencjalnego zabojcy mniej.

 • poklepywacz

  Oceniono 9 razy 5

  Rząd I tak woli dofinansować puste drogi na wschodzie. Budowa s10 jednej z najbardziej obciazonych dróg jest odsuwana bo Bydgoszcz nie głosuje na PIS...tyle że giną ludzie

 • tedek1

  Oceniono 4 razy 4

  Często tamtędy jeżdżę. Na trasie najwiecej jest wypadkow gdzie mozna juz wyprzedzac i jest dluga prosta np. Strzyzawa, Czarnowo czy Gorsk. To jest długa prosta z możliwością wyprzedzania (wcześniej jest długa podwójna linia) i to wystarczy- wyprzedza jeden przez drugiego, ograniczenie prędkości 90km/h nie obowiązuje...ja jadąc ok.95-100km/h jestem motorem,bo mało kto przestrzega tam prędkości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX