Komentarze (341)
Kraśnik. Radny z PiS-u wyjaśnił, co oznacza skrót LGBT. "Lesbijki, geje tam... Bio tam... Coś tam"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vincento_mocca

  Oceniono 10 razy 8

  Geje, lesbijki czy transpłciowi nie robią nikomu nic złego. Niebezpieczni dewianci to gwałciciele i pedofile (także ci w czarnych kieckach).

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 7 razy 7

  To dobrze, że nie dali mu najnowszej wersji LGBTQIAP+ -ALFABET ... honk honk

 • acototak

  Oceniono 8 razy 6

  Należy dodać, że to jeden z bystrzejszych pisiorów.

 • tekameka

  Oceniono 8 razy 6

  znajomość rozwinięcia tego akronimu jest zbędna dla normalnego człowieka
  dopóki na tramwajach, kinach i WC brak napisów "Nur für lgbt"

 • mireczekb

  Oceniono 10 razy 6

  Po polsku -ZBOKI, tak lepiej brzmi. Powinno się przyjąć.

 • ton_y

  Oceniono 10 razy 6

  Nie jestem za obecną władzą, ale czynienie z tematyki LGTB najważniejszej sprawy jaką nasze społeczeństwo ma obecnie, jest NIEPOWAŻNE.

 • placowy

  Oceniono 14 razy 6

  Niech tęczowi manifestują dalej a Koalicja Europejska będzie przegrywać w cuglach wszystkie wybory na wsiach i małych miasteczkach. Tymczasem w miastach od 100 tyś mieszkańców w górę PIS będzie utrwalał swoje głosy i szukał nowych niezadowolonych. Czy ktoś kiedyś słyszał aby roszczeniowa grupa tęczowych spróbowała przekonać, że są trwałą częścią wspólnoty choćby poprzez udział w akcjach charytatywnych lub pomocowych. Niestety nie bo są grupką krzykaczy nastawioną na podrzucanie kukułczego słowa innym formacjom politycznym tym centrowym i lewicowym aby zrealizować bezwględną akceptację dla swoich zachowań homoseksualnych wśród społeczeństwa które tego nie akceptuje

 • nie.wytrzymam.dnia.bez.gazety

  Oceniono 6 razy 6

  Jeśli istnieje realny problem społeczny związany z LGBT to są nim ukryci geje, żonaci, dzieciaci, realizujący swe popędy w pokątny sposób. Osoby transseksualne ukryte, żonate, dzieciate, pod presją konwenansów.
  Ale dotyczy to także ukrytych osób niewierzących, które pod wpływem presji i konwenansu zapisują dzieci do rzymskiej sekty. Nie mam racji?

 • norbertrabarbar

  Oceniono 10 razy 6

  Ale jak mają powstrzymać osoby LGBT? Będą je likwidować czy zakażą im rodzenia się?

 • wo151

  Oceniono 6 razy 6

  A po co mu wiedzieć? Szlachciury krzyczały "VETO!" za kufel piwa, nie frasując się o co biega, a ile kufli można nabyć za 500+ ??

 • klan_fan

  Oceniono 5 razy 5

  Taaaa a WD-40 to skrót od wódę 40%.

 • loyer1

  Oceniono 5 razy 5

  Co trochę są dodawane nowe litery do tego skrótu. Kto za tym nadąży?

 • zembaty66

  Oceniono 7 razy 5

  LGPT+ to jasne i oczywiste: lesbije, geje, pedofile i transwestyci a ten + to krzyżyk na drogę

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 5

  Rolnik zna tylko skrót GMO, ale też nie wie co znaczy.

 • diabel-tasmasnki-reaktywacja-d

  Oceniono 5 razy 5

  Wcale się radnemu nie dziwię, LGBT+ wyróżnia 58 "płci", a lista jest cały czas rozszerzana. Nic dziwnego że normalnym ludziom trudno się w tym połapać.

 • kadanka

  Oceniono 7 razy 5

  Aby naswietlic nieco obraz sytuacji, opisze pokrotce Krasnik , moje rodzinne miasto. 35tys mieszkancow(i tendencja ostro malejaca), ok 60km na poludnoowy zachod od Lublina. Kiedys glownym pracodawca byla tu Fabryka Lozysk Tocznych, od czasu transformacji wielokrotnie zmniejszajaca zatrudnienie. Od lat 80 nastepuje masowa ucieczka absolwentow liceow z Krasnika, do innych miast i za granice. W latach 80 byla rowniez duza fala emigracji robotniczej do USA.
  Krasnik od zawsze byl katolsko-prawacki. Dzis pisowski, kiedys AWS-owski. Kosciol mial i ma sie w Krasniku swietnie - nawet w latach 80 udalo sie zbudowac ogromny,nowy kosciol. Teraz, mimo ze miasto sie wyludnia dosyc szybko, klechy walnely jeszcze jedna wyjatkowo szpetna stodole.
  Generalnie jak sie Krasnik pojawia w mediach, to z dwoch powodow: przekrety wladzy (i PO - Czubinski, i PiS) i jakies klesze absurdy - np proba sfinansowania dachu kosciola z budzetu partycypacyjnego. Takich radnych jak ten cymbał Bijak jest tam na peczki. Jest np jeden radny slynny z pokazowej poboznosci, ktory w ogrodku przed domem postawil sobie pokazna gipsowa Matke Boska. tak jak ludzie maja krasnale ogrodowe, on ma Bozie ogrodowa:)

 • daniell157

  Oceniono 5 razy 5

  Cały PiS, nawet nie wiedzą co hejtują. No bo na górze powiedzieli że LGBT ble no to i my mówimy ble.

 • arkusza

  Oceniono 7 razy 5

  IGBT to "isolated gate bipolar transistor" o technologii LGBT nie słyszałem...

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 4 razy 4

  trudno o bardziej nienawistnego człowieka niż katol z Podkarpacia, bo to taki zacofany dzban dla którego liczy się tylko grill, alkohol i disco polo.
  Co niedziela przekazuje innym znak pokoju, a tak naprawdę to nienawidzi wszystkich wokół. Zakłamani, źli ludzie.
  Oni miłują bliźniego przecież, a tylko nienawidzą osób LGBT, czarnuchów, bambusów, ciapatych, Ukraińców, Ruskich, Żydów, Niemców, Litwinów, Świadków Jehowy, muzułmanów, rowerzystów, ekologów itd itp
  Ciężko znaleźć kogoś kogo te dzbany nie nienawidzą. Tam zawsze będzie wygrywał PIS. Mentalność taka, sposób postrzegania świata.
  Proeuropejski liberał to dla nich 'wróg Ojczyzny' i Targowica. Całe to Podkarpacie to beznadziejny przypadek. Polskę powinno się podzielić na otwarty, przyjazny, europejski Zachód i nienawistny, zaściankowy, naburmuszony Wschód.
  I byłby spokój, wszyscy byliby zadowoleni.

 • batoh

  Oceniono 8 razy 4

  Powinien być ustawowy zakaz wstępu latarników do szkół i przedszkoli.To musi być ustawowo zabronione.

 • 600ps

  Oceniono 4 razy 4

  i to jest partia pis która zrzesza taki tluków i oslów a ten Bijak to nawet czytac nie potrafi. Bardzo przykre jest to ze takie osoby ciemniaki zamieszkuja na terenach polski wschodniej.

 • pener1986

  Oceniono 8 razy 4

  Jakby nie patrzeć, to skrót rozwinął prawidłowo. Zresztą ten skrót wciąż jest rozbudowywany, ostatnio widziałem LGBTQIAP+, a wiem, że literek wciąż przybywa.
  Prawdę mówiąc pełne rozwinięcie wszystkich literek jest już niemożliwe i to zapewne przez jakieś 99% osób o lewicowych poglądach. Skoro spektrum gender (jak twierdzą lewicowcy) jest nieograniczone, to i znaczenie tych literek w nazwie jest nieograniczone. W NY wyróżni się np. 31 płci, w brytyjskiej wersji FB jest już 71 płci do wyboru.

  Stwierdzenie „coś tam”, którym posłużył się radny dość dobrze oddaje znaczenie tych literek.

 • spam_box

  Oceniono 12 razy 4

  A coś w sprawie powstrzymania terroru ideologii beznapleciarza przybitego do drewienek i pedalenia dzieci przez czarnych?

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 3

  Po co głosować skoro się w ogóle nie zna tematu?

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 3

  To jest taka ideologia?

 • wpm1

  Oceniono 3 razy 3

  Natomiast wzór na zamach jest następujący:

  1Pa1Pu + 1AŚ =JWO

  Gdzie
  Pa = parówka
  Pu = puszka
  A = Antek
  Ś = świr
  J = jeden
  W = wielki
  O = obłęd

 • andree1111111

  Oceniono 3 razy 3

  To taki region kraju, piękny lecz tępy.

 • anika31

  Oceniono 3 razy 3

  LGBT...doskonały temat zastępczy. Natomiast dziwię się ze we wschodnie Polsce. Biorąc pod uwagę deklaracje i wojewody lubelskiego, czy Rady Kraśnika możemy zauważyć z jakimi problemami boryka się ta część Polski. Aż strach tam z dziećmi jechać. Tu gdzie mieszkam absolutnie widać zgrozen aby dzieci były wychowywane w ideologiach marginalnych, a mało kto zagląda sąsiadowi do sypialni, no chyba ze akurat przypadkiem znajduje tam swoją poowicę:). A tak na poważnie to trzeba się zastanowić dlaczego akurat w tej części kraju trzeba uchwał, nagród, deklaracji i "walki: z LGBT, gender. Czyżby nastąpił tam upadek wartości, ludzie przestali chodzić do Kościoła, dzieci na religię< rodzice dają zły przykład, a na ulicach brak hetero par przechadzających się w objęciach? To zjawisko socjologiczne powinno być natychmiast zbadane zbadane. Może Radni z Kraśnika nawiązaliby konak z Radnymi z miast zachodniej polski i zobaczyli jak oni to robią, ze nie muszą tracić swojego czasu i pieniędzy podatników na walkę z ideologią, a można je wykorzystać dla dobra mieszkańców.

 • vincento_mocca

  Oceniono 7 razy 3

  Utrudnianie życia ludziom LGBT to wprowadzanie w Polsce cichcem szariatu i talibanu.

 • najezyn

  Oceniono 5 razy 3

  Jest jeszcze plus, dodajmy, czyli miejsce na kolejne "nowe normalności". Tak na oko w kolejce czekają po plusie ZNP i nie chodzi o nauczycieli tylko zoofilów, nekrofilów i pedofilów. I proszę się nie oburzać - z czasem i postulaty tych grup nieheteronormatywnych dojdą do obecnie zgłaszanych, bo niby czemu nie? To że nas to dziś szokuje, nic nie znaczy - naszych ojców szokowało LGBT a jak widać dziś Biedroń sporym miastem powiatowym w Polsce może rządzić. Ze zmarłych się już robi kompost w co bardziej przodujących krajach, więc do nekrofilii, legalnej i najpierw tolerowanej a potem nauczanej w szkołach - w ramach lekcji tolerancji - mamy już niedługi krok. Zoofilia podobnie, toż coraz bardziej uczłowieczamy zwierzątka, które się adoptuje, które nie zdychają a odchodzą i tak dalej. Spoko, ludzie - ZNP nadciąga a plus po LGBT jest jak najbardziej na miejscu.

 • thannatos

  Oceniono 7 razy 3

  Niedouczony radny z PiS mnie mało obchodzi, ale szczerze bym się go nie czepiał, że nie umiał rozwinąć skrótu. To raczej problem LGBT, że mają skrót, który nic nie mówi i nie propagują wystarczająco zrozumienia tego skrótu.

  Ja mogę wymyślić sobie ideologię o skórcie WeMCykCyk i póki nie wyjaśnię odpowiednio wszystkim, co ta ideologia znaczy, to mój, a nie ich problem, jak się ten skrót rozwija.

  A tak na marginesie, wczucanie gejów, lezbijek i biseksualistów do jednego worka z transseksualistami nie jest zbyt sensowne, gdyż akurat transseksualizm (nie mylić z transwestytyzmem) jest rzeczywistą chorobą, która nie leczona szkodzi danej osobie, więc wymaga najczęściej fachowej pomocy medycznej. A pierwsze trzy rodzaje określeń to po prostu orientacja seksualna, którą można zostawić bez interwencji z zewnątrz. Umieszczanie ich w jednej kupie albo sugeruje, że LGB też trzeba leczyć, albo że T nie trzeba.....

 • wqcyzx

  Oceniono 5 razy 3

  Po co się sillić panie randny. To po prostu poczwórni zboczeńcy.

 • kadanka

  Oceniono 5 razy 3

  Krasnik to dzisiejsza Polska w miniaturze, niestety.

 • hrabiaa

  Oceniono 3 razy 3

  Im dalej na wschód od Wisły, tym głupiej...

 • aloha30

  Oceniono 7 razy 3

  Ci radni jeszcze są i nie spalili się ze wstydu?! Co na to ich wyborcy? Wybraliście głupoli? czy ludzi nienormalnych? Jak można popierać takie durnoty! Przecież to jest dyskryminacja dużej części naszego społeczeństwa! Nie macie prawa! WSTYD!!!!

 • ochujek

  Oceniono 7 razy 3

  Trza tak gadać jak pleban kazał. No i prezes. Choć z nim to tak nie do końca wiadomo - miesiączkuje.

 • realistas

  Oceniono 5 razy 3

  „Jeśli  ludzie  chcą  moralności, niech  ją  biorą  od  swoich  arcybiskupów”.  Harold Macmillan. Źródło: Tony Judt: Kiedy zmieniają się fakty.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 5 razy 3

  Lesbijki, Geje, Bio, Tam. No co? Zgadza się ;)

 • odbytnica

  Oceniono 15 razy 3

  Wyjaśnię wam ten skrót
  LGBT = Obrzydliwe Praktyki Dewiantów Seksualnych

 • homesicalien

  Oceniono 5 razy 3

  Jeszcze coś o rowerach powinien napisać. I bieganiu dla zdrowia. I latte. O wszystkim co nowe i niekonserwatywne.

 • adam.c.54

  Oceniono 5 razy 3

  na tej sesji w Krasniku zasiedala kwintesencja P-i-sowskiej ,,ynteligencyji"-szszere gratulacje albo nie- raczej kondolencje!

 • kolektywnie

  Oceniono 3 razy 3

  Powiat kraśnicki ma około 100 tys. mieszkańców a radnych jest 21. Nowy York jest trochę większy a jest tam 51 radnych.
  Polska to bogaty kraj.

  Sama g...burza o LGBT+ nie warta żadnego kmentarza.

 • jurek4491

  Oceniono 5 razy 3

  Kraśnik i okolice to PiS-owskie zadupie , te rejony zamieszkuje beton PiS-owski , z nimi nie da się prowadzić żadnej rozmowy - po prostu ciemnota .

 • state77

  Oceniono 13 razy 3

  W tym pisie to sami znawcy gender i życia seksualnego innych ludzi. Matoły nawet skrótu LGBT nie znają ale do gaci wszystkim zaglądają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX