Kluzik-Rostkowska komentuje sondaż Gazeta.pl: Andrzej Duda oceniany jest w pakiecie z PiS-em

Joanna Kluzik-Rostkowska skomentowała nasz sondaż, w którym najlepiej ocenianym prezydentem jest Aleksander Kwaśniewski. Drugie miejsce przypadło Andrzejowi Dudzie. - Myślę, że Andrzej Duda oceniany jest w pakiecie z PiS-em, ponieważ PiS ma notowania - stwierdziła posłanka PO.
Zobacz wideo

W sondażu przeprowadzonym dla Gazeta.pl aż 40 proc. Polaków wskazało Aleksandra Kwaśniewskiego jako najlepszego prezydenta, drugie miejsce przypadło w tym rankingu Andrzejowi Dudzie (29 proc.). Joanna Kluzik-Rostkowska w porannej rozmowie Gazeta.pl stwierdziła, że obecny prezydent "nie dorósł do swojej roli". - Myślę, że Andrzej Duda oceniany jest w pakiecie z PiS-em - powiedziała. - PiS ma notowania dobre, to w tym pakiecie również te notowania ma Andrzej Duda - dodała

Więcej o:
Komentarze (23)
Kluzik-Rostkowska komentuje sondaż Gazeta.pl: Andrzej Duda oceniany jest w pakiecie z PiS-em
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 11 razy 7

  Pani była szefową kampanii wyborczej Jarosława Kaczyńskiego.
  Pani razem z niejakim Marcinkiewiczem powinna do końca swych dni uprawiać pietruszkę z dala od siedzib ludzkich.

 • pysio62

  Oceniono 10 razy 4

  Duda w praktyce nie ma zadnych szans na druga kadencje, to jest po prostu wstyd, ze taki osobnik jest "Prezydentem" Polski. A czy Duda zaluje swoich slow, kiedy jeszcze calkiem niedawno mowil o EU, ze to jakas wyimaiginowana wspolnota? Ktos napisal na Internecie: To jest klasyczny przypadek syndromu DDN - Dorosłe Dziecko Nauczycielki. Nieźle wykształcony, bo mamusia nauczycielka o to zadbała, ale bez własnego zdania, łatwo-sterowalne, pozbawione odwagi dziecko, bo mamusia nauczycielka nie pozwoliła dorosnąć. Dodac jeszcze mozna autorytarnego ojca wychowujacego syna w duchu fanatycznego, zasciankowego, chlopskiego katolicyzmu (ojciec Dudy jest z pochodzenia chlopem, zadna ujma, ale w tym konkretnym przypadku to byla tragiczna mieszanka). Nalezy zaznaczyc takze jeszcze, ze Duda przed ta swoja nieszczesna "prezydentura" nie byl w praktyce nigdy "szefem", nie rzadzil czyms, nie kierowal jakas instytucja, jakimis wiekszym zespolem ludzi, zawsze byl tylko podwladnym, wykonawca polecen i rozkazow, i to widac, slychac i czuc jak sie obserwuje poczynania tego osobnika.

 • chi-neng

  Oceniono 10 razy 4

  BIS:
  Ludzie!
  Gdzie Wy żyjecie?
  ŻYJECIE PRZESZŁOŚCIĄ A NIE DNIEM DZISIEJSZYM I PRZYSZŁOŚCIĄ.
  To co należy już od dawna do historii powinno być historią i pozostawione historykom, a NIE głównym tematem dnia codziennego, od 9 lat.
  A wszystko TO, tylko i wyłącznie dlatego, że niejaki zwykły poseł- wujek Jarek”, zmienia historię Polski i tworzy Jej nowy obraz oparty na mitach i legendach o sitwie Kaczyńskich.
  To stało się nr 1.
  Ale czy musi być to codziennym obowiązkiem „czwartej władzy” tej zaprzedanej temu zwykłemu posłowi propagandy komuno-bolszewickiej, i tej NIBY WOLNEJ TAKŻE?

 • damtek

  Oceniono 3 razy 1

  PiS-owskie media zachwycają się wizytą @AndrzejDuda w Azerbejdżanie.
  Nie mówią, że dyktator tego kraju, Ilham Alijew, to bliski sojusznik Putina.
  Człowiekiem Alijewa w PE jest @r_czarnecki związany z @MorawieckiM. Więcej o sprawie - w książce "Morawiecki i jego tajemnice".
  Wizytę @AndrzejDuda w Azerbejdżanie reklamuje też kremlowski polskojęzyczny portal Sputnik, który jest tubą propagandową Putina.

  Tomasz Piątek 31.05.2019

 • sdud

  Oceniono 9 razy 1

  ta pani, podobnie jak jej poprzedniczki i następczyni, dla dobra ogółu powinna unikać oceniania kogokolwiek...

 • luigi_vuitton11

  0

  Pani minister Kluzik nie wie, jak widac, ze nie mozna naduzywac niechetnego nastawienia i wogole zabojczej nuty krytycznej w stosunku do innych bo to sie niestety odbija na wygladzie.
  Zawodowa krytykantka wszystkiego co tylko pochodzi ze strony PiS-u nabawawila sie takze tego zwyrodnienia a mianowicie: wygladu skwasnialej baby, ktora na zawsze traci umiejetnosc delikatnego , kobiecego usmiechu.
  Boze bron nas przed nienawistnym blyskiem oczu kobiety aktywistki typu innej, wielgiej pani posel Scheurig.

 • szel1

  Oceniono 5 razy -1

  ta pani to kompletne zero

 • ewropejczyk

  Oceniono 11 razy -1

  Kiedy Jarosław Kaczyński był najbardziej agresywny w swojej karierze, to osoby typu Misiek Kamiński i Kluzikowa były jego nabliższymi doradcami. Wtedy stali za nim murem i nic im nie przeszkadzało. Teraz gdy na starość Kaczyński złagodniał i pozbył się z otoczenia największych "rottweilerów" (Kamiński, Hofman, Kurski) stał się najokrutniejszym dyktatorem.
  Partia Obłudników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX