Wiceminister Sellin o wpisie Marka Suskiego: Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma

- Uwielbiam ukrywanie się za tajemniczymi asystentami i asystentkami zamieszczającymi wieczorne twitty. Panu Suskiemu w rozmowach z Robertem Biedroniem nie pomogłyby ani makijaż ani torebka, bo takiego buractwa i zachowania homofobicznego nie da się w żaden sposób przykryć - komentowała w Polsat News usunięty wpis na Twitterze Marka Suskiego działaczka Wiosny Paulina Piechna-Więckiewicz.
Zobacz wideo

W weekend szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski zamieścił na Twitterze przeróbkę zdjęcia z "umalowanym" przewodniczący PO Grzegorzem Schetyną. Lider Koalicji Europejskiej miałby w takim wydaniu "poprawić swoje szanse" w rozmowach z przewodniczącym Wiosny Robertem Biedroniem.

"Internauci znaleźli dla POstKOmuny receptę na PiS. A oto rada dla Schetyny, jak poprawić swoje szanse na rozmowach u Biedronia. Przydałaby się jeszcze jakaś gustowna torebka" - napisał Marek Suski w komentarzu do zamieszczonego zdjęcia.

Wpis Marka SuskiegoWpis Marka Suskiego twitter.com/mareksuski

Po kilku godzinach Marek Suski wyjaśnił, że wpis został zamieszczony przez pomyłkę przez "jednego z asystentów". "Na moje polecenie post natychmiast został usunięty" - dodał.

Jarosław Sellin: Nie ma czego komentować, bo tweeta nie ma

O wpisie na profilu Marka Suskiego rozmawiali w niedzielę goście programu "Śniadanie w Polsat News".

- Uwielbiam ukrywanie się za tajemniczymi asystentami i asystentkami zamieszczającymi wieczorne tweety. Panu Suskiemu w rozmowach z Robertem Biedroniem nie pomogłyby ani makijaż ani torebka, bo takiego buractwa i zachowania homofobicznego nie da się w żaden sposób przykryć - skomentowała działaczka Wiosny Paulina Piechna-Więckiewicz.

- Wszyscy odpowiadamy za naszych współpracowników. Pana Suskiego nie było nawet stać na to, żeby powiedzieć "przepraszam za to, co się stało" - dodała.

Do wpisu nie chciał szerzej odnosić się wiceminister kultury Jarosław Sellin. - Tweeta usuniętego, tym bardziej do którego rzekomy autor się nie przyznaje, komentować nie będę. Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma - powiedział.

Posłanka Kukiz'15 Elżbieta Zielińska nazwała publikację wpisu "buractwem". - [Marek Suski - red.] to nie jest szeregowy poseł, tylko bardzo ważna osoba w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Taki poziom dyskusji jest niedopuszczalny - skomentowała.

- To nie tylko buractwo, to stosunek PiS-u do ludzi, którzy mają inne poglądy. Jeżeli szef gabinetu politycznego premiera, bliski współpracownik pana posła Kaczyńskiego wprowadza do opinii publicznej coś takiego, to jest powód do tego, żeby ważni politycy PiS-u reagowali, a nie chowali się za krzesłem, tak jak to zrobił teraz pan minister Sellin - powiedział poseł PO Marcin Kierwiński.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (461)
Wiceminister Sellin o wpisie Marka Suskiego: Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma
Zaloguj się
 • jarsza

  Oceniono 134 razy 126

  A jak ktoś nasra Selinowi na wycieraczkę a potem odwróci ją na druga stronę to też powie, że wszystko ok po gówna nie ma.

 • feldkuratkatz

  Oceniono 71 razy 65

  Suski to tchórzliwy prymityw, a Sellin legitymizuje to tchórzostwo i buractwo.
  Czy będzie tak samo powściągliwy, gdy ktoś nazwie jego pryncypała Balbiną i kryptogejem?

 • sobieryba

  Oceniono 45 razy 45

  "Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma"
  ...........................................................................................................................
  a matkę boską tęczową to komentowaliście 2 miesiące, mimo że krócej była ponaklejana niż wisiał ten tweet..

 • krynolinka

  Oceniono 52 razy 42

  Pewnie bo takich "asystentów" to się kupuje w każdym sklepie z asystentami. Pan Marek ma paragon i będzie reklamował wadliwy zakup. Nic się nie stało, rozejść się!

 • laszczyny

  Oceniono 33 razy 31

  Świadomy, wolny człowiek na was leje PISoBOLSZEWICKIE kreatury,oszuści i złodzieje.

 • mcguirre

  Oceniono 30 razy 28

  Co wygumkowane tego dla PiS nie ma. Podobnie z praworządnością, historią Polski po 1989 i wieloma innymi sprawami.

 • mer-llink

  Oceniono 32 razy 28

  A gdyby tak pana Sellina umalowac na tęczowo i wysztafirować na transwestytkę? Albo dzieciatko pana Kaczyńskiego Jarosława i dzieciątko Kaczynskiego śp. Lecha przybrac w rajery i różowe pantofelki z pomponikami na tle różowej łązienieczki z zazdrostkami? Tez by pan Selin się nie poczuwał???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX