Bielan o rekonstrukcji: Większość decyzji została podjęta. Odejście Czerwińskiej? "Nie zaprzeczam"

Adam Bielan przyznał, że większość decyzji w sprawie rekonstrukcji rządu została podjęta. - Premier ma jeszcze kilka, kilkanaście dni na podjęcie ostatecznej decyzji - powiedział wicemarszałek Senatu.
Zobacz wideo

Adam Bielan przyznał, że wymienione zostaną władze nie tylko tych resortów, których szefowie wybierają się do Parlamentu Europejskiego. Przyznał, że "nie wyklucza" zmian w kierownictwie "jednego czy dwóch resortów".  - Myślę, że wiemy już, zdecydowana większość decyzji została podjęta. Premier ma jeszcze kilka, kilkanaście dni na podjęcie ostatecznej decyzji - powiedział. Dodał też, że temat rekonstrukcji pojawi się na spotkaniu Mateusza Morawieckiego z Andrzejem Dudą.

Rekonstrukcja rządu. Bielan o odejściu Czerwińskiej: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam

Bielan przyznał też, że do PE dostało się więcej ministrów, niż władze partii się spodziewały. -  Ona (rekonstrukcja rządu - red.) jest spowodowana wynikiem wyborów europejskich. Tym że bardzo wielu ministrów, nawet szczerze mówiąc więcej, niż się spodziewaliśmy, znalazło się w PE - powiedział wicemarszałek Senatu.

Prowadzący rozmowę Konrad Piasecki powiedział, że "według jego informacji Teresa Czerwińska przejdzie z Ministerstwa Finansów do Narodowego Banku Polskiego". - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - powiedział Bielan.

Więcej o:
Komentarze (26)
Bielan o rekonstrukcji: Większość decyzji została podjęta. Odejście Czerwińskiej? "Nie zaprzeczam"
Zaloguj się
 • antekpociecha

  Oceniono 16 razy 12

  W normalnym państwie premierem zostaje czyli bierze odpowiedzialność za rządzenie szef zwycięskiej partii bo takie są konsekwencje wygranej a tu dziadek siedzi w swoim wilczym szańcu i przestawia popycha figury a gdy któryś się "zużyje" to wymienia na następnego a sam za nic nie odpowiada a nawet mu rośnie poparcie. Dziwny to kraj

 • krynolinka

  Oceniono 14 razy 10

  Jest już pierwsza reakcja na exodus naszych zbawicieli. Butów pilnują w Brukseli jak nigdy dotąd.

 • glencok

  Oceniono 13 razy 9

  Co z wykorzystywaniem niepełnosprawnych umysłowo do ustawionego głosowania na PIS?

 • fakiba

  Oceniono 13 razy 9

  Prezio wybrał a reszta tylko klaskała

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy 7

  nie dość że normalni na wybory nie poszli, poszło więcej niemyślących pisiorskich ciuli niż deklarowało, to jeszcze nie wszystkie pisiory pewnie obejmą mandaty europosłów - taki podwójny wał...

 • c.t.k

  Oceniono 8 razy 6

  "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam i proszę nie wyciągać z tego żadnych wniosków.", taka jest pełna formuła.

 • Oceniono 8 razy 6

  Całe szczęście ze czopek Bielan się dostał do PE i wreszcie odkuje się finansowo. Bo jak żyć za 10 tys przy pracującej żonie i dwójce dzieci.

 • stachkaz47

  Oceniono 12 razy 6

  NADPREMIER już zadecydował??
  Bielan ty jesteś PRAWDZIWY czopek.

 • micki11

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba teraz tylko prezesa o wszystko wypytać i już można lecieć do tv.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX