Komentarze (104)
Wybory do Europarlamentu 2019. Populiści przegrali bój o Europę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gabriel.ste

  Oceniono 3 razy -1

  Bla bla bla

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy -1

  Koalicja opozycji powinna była i powinna nadal obrać kurs na zepchniecie PiS na prawo, niech sie tam kiszą ze swoimi kibolami i faszystami, jak tak bardzo chcą. Trzeba powalczyć o wyborcow PiS tych umiarkowanych, ktorym jednak przeszkadza milość Platformy do lewicy. Dlatego też Koalicja powinna też dac sobie spokoj z lewicą i SLD, luźne porozumienie tak, ale nie wspólne listy. Oni mają inny elektorat. Koalicja powinna przybrać charakter chadecki i wziąć kierunek lekko w prawo, ale bez wąchania sie z episkopatem. Wziąć a raczej odzyskać umiarkowany ekektorat PiS. Liberalizm światopoglądowy oddać w strone SLD i lewicy, ale wspierac sie w gospodarce i myslec o docelowej koalicji w Sejmie.

 • wiesio_kopyto

  Oceniono 13 razy -1

  To takie pyrrusowe zwycięstwo, skoro we Francji i Włoszech wygrali antyunijni. Pytanie, czy spoczną na laurach, czy nie

 • rtd5rtd

  Oceniono 13 razy -3

  komunisci wyzywaja wszystkich od populistow. Bo jedyna sluszna droga to budowa socjalizmu na calym kontynencie Europy. Mokre sny komunistow

 • 141288bs

  Oceniono 6 razy -4

  Macie jeszcze do jesieni troche czasu, lemingi, robcie jazgot az po Bruksele..., tylko tyle juz mozecie. PO jesieni odfruniecie na miejsce swego wiecznego sPOczywania,... w bakutilu.

 • duath

  Oceniono 4 razy -4

  Problem tego, problem tamtego, nie Ci, albo tamci coś przemyślą.. ehh owieczki.. kiedy do Was dotrze, że oni wszystko mają przemyślane i to nie oni są głupi a Wy?
  Dożyje takiego czasu, kiedy choć zauważalna cześć z Was to zrozumie?

 • normals76

  Oceniono 8 razy -4

  Sądząc po tytule Wyborcza poszła w końcu po rozum do głowy..... Już rozumiecie, że głosujący na PiS - czyli 45% a pewnie jesienią połowa społeczeństwa przy frekwencji 70% - to nie banda kretynów, jak chcielibyście, a po prostu pełnoprawni polscy wyborcy?

 • krypthos

  Oceniono 8 razy -4

  I dla kumuchów z gazety, grunt, że komuchy dalej będą rządzić eurokołchozem. Nowa, Czerwona Arystokracja będzie nadal miała się dobrze. Już niedługo komuszki, już niedługo. Ekonomia jet nieubłagana. Spełnią się słowa Margaret Tacher, oj spełnią. Oby tylko jak najszybciej odsunąć tego socjalistycznego raka z polskiego sejmu, to może jakoś przetrwamy.

 • ubudubu4

  Oceniono 4 razy -4

  A gdzie KE ze swoimi starymi komunistami?

 • grzegorzul

  Oceniono 10 razy -4

  i z Salvinim i Le Pen musimy działać w UE, aby zminimalizować działania takich partii pro-putinowskich typu po-kodziarstwo...i usuwać takich ludzi jak Tusek, Juncker, czyli szkodników Europy...

 • a8ucewiczz

  Oceniono 12 razy -4

  dwa stare stetryczałe Ż**dki spod Odessy chcą rozpieprzyć unię od środka. To się w głowie nie mieści, że teki kartofel niebawem przeniesie się na inny świat, a my zostaniemy skłóceniu i znienawidzeni przez jednego zgniłego p@rch@tego z@sr@ńca

 • radmaj12

  Oceniono 6 razy -4

  Można wprowadzić jeszcze lepszy podział partii politycznych: prożydowskie i antyżydowskie. Wbrew pozorom najbardziej antyżydowskie nie są PiS i Fidesz, ale wszystkie niemieckie partie. Nawet zieloni. Oni są antyżydowscy pod płaszczykiem anty-amerykańskości. Wiem bo pracowałem w hitlerowskiej firmie. Wiem, jak zaciekle zwalczają "amerykańską" konkurencję.

 • grzegorzul

  Oceniono 8 razy -4

  moga być narodowcy, najważniejsze że odsuwamy od władzy takie partie post-sowieckie i pro-putinowskie jak po-kodziarstwo. Niebezpieczeństwo powrotu bolszewizmu odsuwamy coraz dalej... Jednakże kilku komuchów udało im się wprowadzić do UE...Trzeba więcej czujności

 • homopatus

  Oceniono 10 razy -4

  "24-letni Mohamed Hichem M., który jest głównym podejrzanym w sprawie piątkowej eksplozji w Lyonie, przyznał się do planowania zamachu oraz samodzielnego skonstruowania ładunku wybuchowego."

  Zakaz komentowania. Co innego gdyby to był Polak

 • komentator.81

  Oceniono 16 razy -4

  Najbardziej ANTYUNIJNE są frakcje LIBERAŁÓW i SOCJALISTÓW które prą na centralizację władzy i zacieśnienie integracji WBREW WOLI WIĘKSZOŚCI WYBORCÓW.

  Takie działanie prowadzi wprost do rozpadu UE.

 • komentator.81

  Oceniono 12 razy -4

  Nazywanie partii która zdobyła 45% głosow RADYKAŁAMI niezby dobrze świadczy o autorach (popierających kewacką wiosnę która uzyskała ... 6%).

  Nauczcie się znaczenia słów ktorych używacie.

 • hegemon123

  Oceniono 12 razy -6

  Ha ha ha
  Wygrała PZPR!!! Miller Cimoszewicz Belka...

  Fajnych macie lewackich idoli. Prosto z Moskwy. Brawo PO :DDDD

 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 8 razy -6

  "Na skutek sankcji eurodeputowani Fideszu nie mogą brać udziału w spotkaniach frakcji, są pozbawieni prawa głosu w EPL, a także nie mają możliwości wysuwania kandydatów na europejskie stanowiska. "

  Najbardziej demokratyczni z demokratów pozbawili kolegów i koleżanki prawa głosu wyłącznie dlatego, że ośmielili się oni mieć inne zdanie. Jeśli to nie jest faszyzm, to co nim jest?

 • 123456qwert

  Oceniono 10 razy -6

  Koalicja czterech partii i to na szczeblu europejskim nie będzie trwała. To by tylko wstrząsało unią.

 • grzegorzul

  Oceniono 24 razy -10

  najważniejsze że u nas ci POpuliści z tej po-kodziarskiej koalicji przegrali..pogonimy hołotę jeszcze na jesieni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX