Beata Szydło prezydentem? "Do niedzielnych wyborów sądziłem, że PiS jest skazany na Dudę"

Po świetnym wyniku Beaty Szydło w wyborach do europarlamentu, możliwe jest, że to ona w przyszłości zostanie kandydatką PiS na prezydenta - twierdzi "Super Express".
Zobacz wideo

Beata Szydło w wyborach do Parlamentu Europejskiego osiągnęła rekordowy wynik. Zagłosowało na nią 525 tys. osób z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego, gdzie polityk była liderką na liście. Według "Super Expressu", który powołuje się na nieoficjalne rozmowy z politykami PiS, tak wysokie poparcie może skłaniać kierownictwo partii do wystawienia jej jako kandydatki w wyborach prezydenckich.

"To byłaby niezła kandydatura"

- Dziś to Andrzej Duda jest naszym kandydatem na prezydenta. Ale w przyszłości (...) to byłaby niezła kandydatura. Beata Szydło z pewnością będzie brana pod uwagę - powiedział poseł PiS Marek Ast.

Potwierdza to również ekspert, prof. Antoni Dudek, politolog z UKSW. - Do niedzielnych wyborów sądziłem, że PiS jest skazany na Andrzeja Dudę. Teraz na miejscu prezydenta [tego] nie byłbym taki pewien - stwierdził, podkreślając, że relacje między Andrzejem Dudą i Jarosławem Kaczyńskim "nie są idealne", co może być kolejnym argumentem za kandydaturą Beaty Szydło. Pogląd ten potwierdził w rozmowie w Radio TOK FM.

Więcej o:
Komentarze (310)
Beata Szydło prezydentem? "Do niedzielnych wyborów sądziłem, że PiS jest skazany na Dudę"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 83 razy 71

  W sumie co za różnica kto pod drzwiami pana prezesa posiedzi. Duda czy Szydło..

 • aker66

  Oceniono 57 razy 49

  W sumie to niewiele by się zmieniło. Nie wiadomo , które głupsze - broszka czy to coś co teraz jest na fotelu

 • wujekdolf

  Oceniono 51 razy 41

  takiej kariery to nie powstydził by się nie jeden... dyzma - od zera do prezydenta - ona jest lepsza od maliniaka...

 • polakadam

  Oceniono 43 razy 39

  Smialismy się że Duda wszystko podpisze.
  A oborowa nie tylko ze podpisze ale i jeszcze rosołu nagotuje i Biblię poczyta. Karakan by miał jak u mamy.

 • jezierskiadam

  Oceniono 41 razy 35

  Wiadomo, że:
  Nie włączyli sygnału, ponieważ odwozili Szydło do domu. Na weekend. - Jechała w prywatnej sprawie. Nie włączyli sygnału, bo bali się afery podobnej do jazdy Misiewicza na dyskotekę służbowym samochodem. .. a kierowca przygłup jechał tak, jakby miał włączony sygnał.

  . Dobrze wiadomo dokąd Szydło jechało pancernym samochodem. W piątek po południu.- Jechała do domu, do męża. Jechała na weekendowy wypoczynek. .

  To jest nowe zjawisko. Jeszcze niedawno premier Tusk przylatywał na weekend do Gdańska. CHODZIŁ !!! na mecze Lechii Gdańsk. Nie poruszał się po Gdańsku i Sopocie kolumną pancerną na sygnale.

  Moim bardzo bliskim sąsiadem jest prezydent Bolesław W. W czasie gdy prezydentował w Warszawie, bywał u rodziny. Na mojej ulicy Polanki nigdy nie widziałem kolumny pancernych samochodów na sygnale. Czasem widywałem Wałęsę na rowerze w towarzystwie dwóch ochroniarzy. Także byli na rowerach ...-:)))

  Teraz Szydło podobno nie pamięta, czy sygnał był włączony i czy miała zapięte pasy. - Nie pamięta ponieważ doznała szoku powypadkowego …-:)

  ...ale …
  Czy Szydło pamięta jak to zwykle bywało? - Nie pierwszy raz leciała wojskową Casą do Krakowa, a stamtąd pancerną kolumną na łono rodziny. Spotkać się z mężem i może także z synem księdzem.

  Czy Szydło zostanie zapytana o to przez prokuratora? Czy odbędzie się proces? Czy Szydło skłamie pod przysięgą w świetle kamer? Czy katolicki naród wybaczy zakłamanej babie?

  Adam Jezierski

 • maxym9

  Oceniono 38 razy 34

  Pisowi trzeba przyznać że kampanię mieli lepszą, przemyślaną. Koalicja przy nich to amatorzy, choć kandydaci o niebo lepsi.
  Bo jakim baranem trzeba być żeby zagłosować na taką Kempę, Czarneckiego, Jakiego, Lichocką, Mazurek, Karskiego, Legutko - to ludzie za których będziemy się wstydzić a do tego antypatyczni. W życiu nie postawiłbym na Szydło - beznadziejną premier, z lichym poziomem intelektualnym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX