Wyborczy poranek w Gazeta.pl. Wśród gości: Kwaśniewski, Czarnecki, Halicki [NA ŻYWO]

Gośćmi powyborczego poranka w Gazeta.pl będą: były prezydent Aleksander Kwaśniewski, poseł PO Andrzej Halicki, europoseł PiS Ryszard Czarnecki oraz politolog Renata Norkiene i specjalista od wizerunku politycznego Mirosław Oczkoś. Zapraszamy do oglądania!
Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (61)
Wybory do europarlamentu 2019. Poranek wyborczy w Gazeta.pl - Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Halicki, Ryszard Czarnecki
Zaloguj się
 • nicto_mk

  Oceniono 20 razy 14

  Rozdawnictwo zawsze działa na ludzi, ale w dłuższej perspektywie jest to krótkowzrowczna i krótko działająca strategia.

 • n29a

  Oceniono 11 razy 5

  Wniosek jest prosty - niczego się wolactwo nie nauczyło i na nic porządnego w polityce nie zasługuje - no to niech będzie pis. Trudno - wypisuję się z tego narodku, dość tego, k...wa!

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 27 razy 5

  Kwaśniewski praktycznie od urodzenia, żyje na koszt podatnika
  i zdziwiony,
  że jak inni dostali żałosne 500+,
  to zadowoleni....

 • zamani

  Oceniono 6 razy 4

  Problem to ma PiS. Doszedł już do ściany z prymitywnymi metodami kupowania głosów, a ich ideologia pruje się pokazując gołą d..pę. Nie zmienia to faktu, że ma i mieć będzie w najbliższym czasie mocne poparcie w Narodzie, któremu obce jest myślenie w kategoriach strategicznych, a liczy się tylko to, co tu i teraz. Schetyna musi odejść, gdyż to on jest głównie winny za brak dynamicznego, mądrego przywództwa opozycji. Inaczej ciemno widzę wyniki jesiennych wyborów parlamentarnych. Do boju, a nie siedzieć w okopach i cicho popiskiwać. Sekielscy za was nie wygrają tych wyborów.

 • skandy5

  Oceniono 6 razy 4

  W nocy nastąpił cud nad urną!

  Żyjemy w kraju w którym partia rządząca nie waha się używać telewizji publicznej do swoich celów jak prywatnej. Propaganda jest w stylu gierkowskim. Zaciąga długi na poziomie kilkudziesięciu miliardów na podarki dla ciemnego ludu.

  Kiedy po tak drastycznych działaniach odległość między partiami jest minimalna i zgodna z sondażami, w ciągu nocy następuje cudowne rozmnożenie głosów w komisjach

  Dopiero jak PiS rozwali kraj, zabraknie na kiełbasę wtedy dopiero ludzie się ruszą. Ale musimy przejść jeszcze jeden taki cykl.

  71-76 jedz pij i popuszczaj pasa. Potem dwudziestoletni kryzys i odbudowa kraju aż do 2015. Ale do tej pory są chwalcy Gierka

  Jesteśmy po pierwszych czterech latach cyklu, pewnie ze dwa lata jeszcze przed nami prosperity

 • eclipse97

  Oceniono 8 razy 4

  Unia Europejska , powinna uchwalic dekretem, ze jezykiem urzedowym jest angielski. I ze tylko ze znajomoscia tego jezyka moga byc brani pod uwage i wybierani. Prosze sobie wyobrazic straSzydlo ,placzacym glosem po polsku przemawiajaca, ubrana w polska flage.
  No i Rycharda Czarneckiego, podpisujacego liste i ukradkiem wymykajac sie z Brukseli do kraju. To 1 oszust w UE.

 • byrcyn11

  Oceniono 6 razy 2

  Zawsze na końcu zliczali głosy z największych komisji (duże miasta) i wynik zawsze z końcówki liczenia był lepszy dla partii wielkomiejskich, a dziś - dziwne ?

 • 123waz

  Oceniono 1 raz 1

  SLD ma najwięcej kandydatów do EP .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX