Komentarze (136)
Wybory do PE: PiS z największym poparciem, w PE jeszcze trzy komitety [SONDAŻ]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ggchmiel

  Oceniono 5 razy 1

  Niemcy w 1933 r. też zaczadzili się. Po 12 latach im przeszło. Nam zostało jeszcze osiem..... . Tylko te obozy, wojna, eisatzPiSgruppen mnie martwią....

 • javall

  Oceniono 2 razy 0

  Czy Kurski z Czuchnowskim spia? Taki tekst dzisiaj "Spowolnienie gospodarcze odwołane?"
  Bedzie nagana za brak czujnosci?

 • krark

  Oceniono 2 razy 0

  Z prawdziwą satysfakcją stwierdzam, ze moja teza o wieśniackim ( nie mylić z wiejskim) pochodzeniem półinteligentów głosujących na Koalicję Europejską potwierdza się w całej rozciągłości.
  Dodam, że powstanie Koalicji Europejskiej jest przyczyną zniknięcia SLD i PSL z politycznego krajobrazu. O .Nowoczesnej nikt już nie pamięta - zaorała się sama. Poza PO w KE pozostali jeszcze potężni (ca 0,5%) Zieloni i cała w nich nadzieja pana Grzegorza.

 • gerardpolak2

  Oceniono 6 razy 0

  he he he zobaczymy przy urnach..... chce zobaczyć wówczas pisie gemby......

 • estacionmexico

  Oceniono 2 razy 0

  Tylko POKOPiS! Chcemy wiekszosci konstytucyjnej!
  Zatopic populistyczny plankton!

 • miruna1

  Oceniono 6 razy 0

  Jak to możliwe? Przecież gazeta Lisa podała w piątek sondaż gdzie POKO miała 10% przewagi nad PIS. Zachodzę w głowę co takiego się wydarzyło, że POKO straciła 12% w niecały tydzień.

 • damtek

  Oceniono 4 razy 0

  Wybuch entuzjazmu dziennikarzy i ekonomistów skłonił mnie do zajrzenia do raportów GUS za 2015 rok.
  Nakłady inwestycyjne przedsiębiorstw niefinansowych wyniosły wtedy 136,5 mld zł. Wychodzi 34,1 mld kwartalnie.
  Po +3 latach intensywnego rozwoju mamy 28,1 mld zł. Minus inflacja.
  Marek Kaletka/twitter

 • next-mcgyver2

  Oceniono 4 razy 0

  Sondaże wskazują niemal na remis. Pytanie kto się bardziej zmobilizuje: miasta czy wioski. Przed wyborami samorządowymi też Jaki z Trzaskowskim mieli wyrównane poparcie w sondażach, a wyszedł pogrom. PiS może mieć takie poparcie, natomiast uważam, że KE jest niedoszacowana w sondażach i stąd może wyprzedzić PiS.

 • 31.februarius

  Oceniono 4 razy 0

  Słuchajta, a czy nadchodząca niedziela jest handlowa, czy raczej jednak nie bardzo, co?!
  Bo UZ tak jakoś nagle zamilkł!? ...

 • saves

  Oceniono 14 razy 0

  GW chyba uwierzyło w przesąd. Za każdym razem ten, kogo lansowali wysokim poparciem, przegrywał. Teraz chyba na to liczą.

 • radmaj12

  Oceniono 3 razy -1

  Głosujcie na PiS. PiS rządzi sto razy lepiej od PO. Do PO przykleiło się stado "cimoszewiczów", Żydów, starych komuchów, ubeków i pedałów. To jest niewiarygodne co stało się z tą partią na przestrzeni ostatnich lat. Jak już zupełnie nie chcecie głosować na PiS, to nie głosujcie przynajmniej na kandydatów KE.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 3 razy -1

  PiS z największym poparciem
  *******************************************
  Wszystko w granicach błędu, wszystko może się zdarzyć, nie ma co się podniecać.

 • rggg

  Oceniono 9 razy -1

  Polacy jednak chorują na schizofrenię - ponoć popierają Unię w 80 procentach i głosują na partię antyunijną, antydemokratyczną...

 • mrpens

  Oceniono 9 razy -1

  I znowu się POsrało

 • beton44

  Oceniono 5 razy -1

  W żydowskiej takie fejkniusy ??? :-)

 • demaskator5

  Oceniono 12 razy -2

  Przy urnie głosujemy tylko na PiS,
  bo znim można dostatnio żyć
  Jego rząd to troska o ludzki los .
  Pokazał juz nieraz jak naród wspiera ..

 • zarator

  Oceniono 4 razy -2

  Koalicja powinna wyartykulować swoje stanowisko wobec 447 . To duży błąd taktyczny, że nie ma jednoznacznej wypowiedzi w tej bardzo ważnej sprawie. Ci, niezdecydowani, którzy na pewno nie chcą głosować na PiS, wybiorą Konfederację bo choć media głównego nurtu jakoś uporczywie pomijają ten temat to w narodzie on wrze a Konfederaci na nim wyłącznie 'jadą". Przed wyborami na jesieni podobna inercja PO w tej sprawie, może kosztowac nas rządami oszołomionych sukcesem wyborczym. Rzecz jasna PO nie może powiedzieć nic innego jak - Polska nie będzie spłacac żadnych zobowiązań, ponieważ ta sprawa została już załatwiona 1960 roku. Tak powinna brzmeić odpowiedź Panie Schetyna.

 • socjolog12

  Oceniono 14 razy -2

  34 glosuje na Partię Oszustów, połączonych ze sprzedajnymi gumofilcami i komuchami z PZPR. Ludzie, gdzie macie rozum??? No gdzie??? Do tego niektórzy głosują na Tęczowe Kakao, matkobijcy i pier...tej, która własne psy oddaje do schroniska i broni praw zwierząt... Przecież to szambo, a nie partie!!!

 • radmaj12

  Oceniono 16 razy -2

  To, co stało się z PO przez kilkanaście ostatnich lat, to jest nie do uwierzenia. Nie głosujcie na oszustów. Oszuści wcale nie wiedzą po co idą do polityki. Lawirują w sprawach ideologicznych, traktując elektorat, jak bezwolną, ciemną masę. I do pewnego stopnia mają rację. Ale coraz więcej ludzi nie chce już dawać się politykom robić w konia. Głosują na PiS, który jest przewidywalny, rządzi rewelacyjnie, robi to co myśli i dotrzymuje obietnic wyborczych. I nie wypłaci Żydom żadnego haraczu. I nie rozmyśli się w tej sprawie po wyborach.

 • Łukasz Norman

  Oceniono 2 razy -2

  Chciałeś zaistnieć? Porownujesz okres budowy GPW do dzisiejszych czasów, myślisz że nikt nie reqiduje swoich pogladow? W twoim jakże ciekawym i długim wywodzie, brakuje tylko jednej kwestii!!!! Podania czytelnikowi, realiów powstawania naszej giełdy, warunków ekonomicznych, geopolitycznych i stron wpływów, a były one wtedy dość klarowne. Na szczęście pewnie dla Ciebie był taki ktoś jak Balcerowicz i to wszystko uzdrowil hehehehe, szkoda że nikt bo nigdy nie rozliczyl!!!!

 • wagabunda

  Oceniono 10 razy -2

  Schetyna myślał, że wystarczy po prostu zliczyć procenciki PO, PSL, Zielonych, .Nowoczesnej i SLD do jednej kupki i już Wybory same się wygrają. Czyli, na przykład; PO-22%, PSL-6%, SLD-7%, .Nowoczesna - 5%, Zieloni-1%, więc suma summarum będzie tych co najmniej 41%.
  Ale to oczywista nieprawda, bo większość wyborców tych partii (w przeciwieństwie do ciemnogrodu PiS-owskiego) jednak samodzielnie myśleć potrafi, więc zabieg takiego prostego matematycznego zsumowania w dużej swej części trafiał kulą w płot.
  Mój własny przykład; od zawsze byłem wyborcą SLD, ja i moja rodzina (6 osób). I rzecz jasna nadal chcieliśmy głosować na SLD, ale ta KE nam to uniemożliwiła, bo nasze głosy mogą pójść na PO, której to partii po prostu wręcz nie trawimy. Mówiąc krótko, zagłosujemy na kandydata SLD, ale w efekcie wesprzemy jakiegoś PO-wca lub PSL-owca.
  Toteż teraz wszyscy zagłosujemy na Biedronia. A zatem, te proste zsumowanie się po prostu nie sprawdza.

 • demaskator5

  Oceniono 9 razy -3

  @metaxo
  A co by istniało wykształciuchu ?
  Nauki kremlowskie wzbogacone
  wiedza brukselska.
  To wy tak ofiarnie sluzycie ojczyźnie .
  ze każdy żył marnie .

 • radmaj12

  Oceniono 17 razy -3

  Nie głosujcie na kandydatów PO i KE. PO to ciemniaki, które w ogóle nie umieją rządzić. PiS rządzi sto razy lepiej. Najlepiej głosujcie na PiS. Albo nie głosujcie wcale. Jeżeli jesteście z gatunku LGBT, to głosujcie na Wiosnę. Wiadomo, że spory odsetek społeczeństwa nie jest heteroseksualny i ma inne zboczenia. I ludzie ci powinni mieć swoją reprezentację polityczną.

 • enedue3

  Oceniono 6 razy -4

  Tylko KONFEDERACJA , pozostali POPiS, SLD, PSL to stara zdarta płyta polityczna !

 • czarnyminio

  Oceniono 8 razy -4

  Będę się chlastał .A na poważnie było straszniej jak startowałem do życia w 1980 roku i moja kochana żona i synek i ja daliśmy radę. Nie daruje wam pisiory .Polska musi być taka jaką chciała moja Żona i ja.

 • ernst-lemingway

  Oceniono 7 razy -5

  Ale jaja, ale jaja jak mówi europosłanka Bieńkowska - czyżbyśmy na jesieni mieli oszołomów od Korwina, Brauna i Liroya w Sejmie? :)
  Jak nas w Europie będą widzieć? Nie dość że katofaszystofski PiS, to jeszcze brunatni wejdą - a co z roszczeniami 'eskimoskimi' za zagrabione mienie? A homopłciowe związki? A rozwód z kościołem? Oj, nie będą to dobrze wydane szekle - sponsorszorosz nie będzie zadowolony!
  Ale jest i dobra wiadomość - szekle będą nadal płynąć strumieniem; nie ma innego wyjścia! ;)
  Niezależnie od wyników wyborów, wiadome siły 'dobra' nie POzostawią nas na pastwę PiSu na szczęście:)
  Pamiętajcie dzieci, z 'ten kraju' są bardzo duże dudki do wyjęcia jako 'bezspadkowe mienie poeskimoskie' ;)

 • hirokuni

  Oceniono 12 razy -6

  mobilizować się lemingi - nie wyjeżdżać na weekendowe wyjazdy za miasto za kilka 500+ na łeb - tylko karnie zapędzać wszelką "szlachtę co nie pracuje" i "wykształconych z wielkich miast" do urn, coby obciach nie było i żeby się nie okazało, że np Komuszewicz, słynna jedynka z Warsiawy - nie dostanie biletu do jewropejskich elyt.

 • nowy4444

  Oceniono 17 razy -9

  KE bye bye. Jutrzejsze sondaże będą jeszcze gorsze. A wynik to będzie już dramat. Wstyd na to głosować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX