Komentarze (217)
Wawrykiewicz o spotkaniach Kaczyńskiego i Przyłębskiej: Niewiarygodne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kotmiki

  Oceniono 15 razy 15

  Polska to symbol kompletnego upadku europejskiej kultury politycznej w ciągu 3,5 stała republiką kacyka z Nowogrodzkiej kurdupla zaburzonego umysłowo opętanego mania władzy i zmieniania i Polski ;to indywiduum nie odróżnia demokracji od dyktatury większości.
  Niestety Polacy tego nie rozumieją i ulegają populistycznym hasłom paranoika

 • latozradiem

  Oceniono 13 razy 13

  kryształowy jarus zamienił nasz kraj w satrapię zachodnioazjatycką

 • js08836

  Oceniono 13 razy 13

  Kaczor ociera się o przestępstwo zdrady stanu. Polityk, poseł, prezes partii spotyka się z sędzia Trybunału w jej mieszkaniu ? O demokracji mowy nie ma, to dyktatura. Gomułka mógłby się uczyć.

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 15 razy 13

  Powiem wam, że jeśli chodzi o pisiorstwo, to już mnie nic nie zdziwi ani nie zszokuje. Po tylekroć już przekroczyli wszelkie granice, że nie wiem, co by musiało się stać, aby wywarło to na mnie jakieś wrażenie. Pogląd na temat pisiej władzy mam wyrobiony od dawna (nie pierwszy raz kaczor miesza w naszej ojczyźnie) , a każdy kolejny news tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że pislam to najgorsza zaraza, jaka się Polsce przytrafiła po 1989 roku. Ale chyba nikt się nie spodziewał AŻ TAKIEJ destrukcji, AŻ TAKIEGO demontażu struktur państwa, AŻ TAK mistrzowskiego wprost podzielenia Polaków, TAKIEJ demolki we wszelkich sferach życia publicznego i sektorach gospodarki, o polityce zagranicznej nie wspominając, i AŻ TAKIEJ utraty twarzy za granicą. Nie wiem, kiedy my to wszystko odbudujemy i odkręcimy, ale nie ma innego wyjścia - trzeba odpowiednio potraktować w wyborach tych aroganckich, tępych, chciwych prostaków i zacząć odgruzowywać kraj.

 • frank1961

  Oceniono 12 razy 12

  państwo teoretyczne

 • lica79

  Oceniono 12 razy 12

  PIS to moralny i intelektualny upadek Polski, realizowany każdego dnia przez przedstawicieli Dojnej Zmiany

 • aronia0

  Oceniono 12 razy 12

  Jakos mnie to nie dziwi. Przeciez kazdy myslacy wie i widzi, ze obecna Polska przypomina takie kraje jak Azerbejdzan, Uzbesikstan czy Kazachstan (o Rosji nie wspomne).

 • manren

  Oceniono 12 razy 12

  Dom schadzek?

 • xsawer

  Oceniono 10 razy 10

  Brać swoje 500 i nie wnikać. Jeszcze rok, jeszcze dwa i za 500 kupisz se zapałki.

 • dudi-w

  Oceniono 10 razy 10

  a cóz w tym dziwnego? Tak działa mafia a przecież PIS to mafia w najczystszej postaci, modelowa.

 • zd46

  Oceniono 10 razy 10

  Prof. Rzeplińskim "wieszali psy" oskarżali za wyjście z jednorazowego i całkiem przypadkowego pobytu w siedzibie partii PO a sami są, "jak psy" i to sam prezes-uzurpator z premierem kłamcą, odwiedzają prezes TK, w jej domowych pieleszach, po co? Czy to dom "schadzek" dla "szui na Szucha"? Trwa dalsze burzenie państwa czy "amorów dziadziowi się zachciewa"? W tle tego mieszkania snuje się zapach "służb specjalnych i smród teczek TK (Balbina, Wolfgang). Dlaczego premier wynosi dokumenty państwowe do prywatnego mieszkania?

 • damtek

  Oceniono 12 razy 10

  Wyłowienie wśród wszystkich sędziów w Polsce mgr Przyłębskiej - osoby o nadzwyczaj niskich zdolnościach intelektualnych, złych wynikach jako sędzia, posiadającej ewidentne braki w wykształceniu, przypomina znalezienie igły w stogu siana. A Kaczyńskiemu się udało. Mistrz!
  FanTomasSzary/twitter

 • dziadekjam

  Oceniono 12 razy 10

  "Kilka razy w tygodniu bywa tam prezes PiS Jarosław Kaczyński, który już wcześniej przyznawał, że Przyłębska jest jego "towarzyskim odkryciem ostatnich lat".
  ===========================================
  A co na to TW Wolfgang? :-)

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 9

  Nad Jarkiem tylko Putler :-)
  A pod Jarkiem mąż TW Wolfgangowej :-)

 • aietes

  Oceniono 9 razy 9

  w prywatnym apartamencie na tematy służbowe? Czy to jest zgodne z prawem? Jeśli nie, kaczyński spiskuje z przyłębską przeciwko Polsce. Miejscem pracy kaczyńskiego jest Sejm, a nie burdel np...

 • damtek

  Oceniono 9 razy 9

  I dlatego 26 maja idziemy WSZYSCY na wybory.
  Nie wolno pozwolić na wyjazd na saksy do Brukseli osobom odpowiedzialnym za kłamstwa za publiczne pieniądze.
  Najpierw trzeba ich postawić przed sądem, a Szydło przed TS.
  HAnna/twitter

 • kemor234

  Oceniono 9 razy 9

  "Lud ciemny" i tak tego nie pojmie. Dostali 500 i następne mają obiecane.
  Nie tylko woda Polskę zalewa. Dlatego pewnie nikt nie pyta:
  ILE PRZEZ 4 LATA RZĄD PIS ZAINWESTOWAŁ O OCHRONĘ P/POWODZIOWĄ ?????????
  ILE ZAPLANOWAŁ NA LATA NASTĘPNE ???
  W telewizji tylko "dzielni strażacy" a o politykach z ogromnymi nagrodami ... cisza.

 • munaciello

  Oceniono 11 razy 9

  Kaczyński z Przyłębską i Morawieckim?
  Seks z kukiełkami ma naukową nazwę aglamatofilia.

 • wujekdolf

  Oceniono 11 razy 9

  może na starość się konusowi zachciało?... eee...nie, nie sądzę, tak bez mamusi? :)

 • senior2244

  Oceniono 8 razy 8

  TW Balbina bardzo lubi w swoim otoczeniu byłych TW. Palców u rak by brakło ilu ich u siebie zainstalował.

 • padoq

  Oceniono 8 razy 8

  My nie jestesmy ani zachodni ani wschodni , mamy swoj wlasny ustroj katolicko-nacjonalistyczny , ktos powie ze to juz bylo we Wloszech za Musoliniego , nie prawda , tam kosciol byl podnozkiem u nas jest odwrotnie jak to sie skonczylo niektorzy wiedze i zycze oby u nas to jak najszybciej sie wydarzylo

 • mr_gm

  Oceniono 8 razy 8

  W familii Kaczyńskich towarzyskie popijawy z sędziami w prywatnych willach lub apartamentach, to taka świecka tradycja. Nie przypadkiem starych Jarka odwiedzała na chacie niejaka Julia Brystygier ksywa Krwawa Luna.

 • ktos2014

  Oceniono 8 razy 8

  on cos knuje to pewne, pomijając że standardy Białoruskie

 • hipo krater

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież ten kraj jest w katastrofalnym stanie. Wyobraźmy sobie, że partia Kaczyńskiego przegłosuje ustawę o tym, że znacjonalizuje wszystkie nasze mieszkania, ktore odtąd staną się własnością panstwa.Oczywiscie podniesie się bunt i społeczeństwo zwróci się z pytaniem do p.Julki czy można tak zrobić, zgodnie z prawem. I co na to p. Julka? Czy w tej sytuacji można liczyć na jakąś sprawiedliwość?

 • miras1953

  Oceniono 10 razy 8

  wolfgangowa daje mu? przypadek? nie sądzę.

 • elek1958

  Oceniono 7 razy 7

  Romeo i Julia. Na pewno na tych potkaniach patrzą sobie głęboko w oczy a pan mąż ich błogosławi. Z polityką nie ma to oczywiście nic wspólnego.

 • jeszw

  Oceniono 9 razy 7

  ODKRYCIE TOWARZYSKIE!!!! We wszystko uwierzę ale nie w to, że relatywnie młoda baba preferuje towarzysko podstarzałego lowelasa.

 • norman67

  Oceniono 7 razy 7

  Przyjdzie czas rozliczeń - wejdą służby do apartamentu Przydupskiej i zabiorą dokumenty...

 • ks-t

  Oceniono 7 razy 7

  Ktoś ma wątpliwości? TAk działa mafia.

 • benek231

  Oceniono 9 razy 7

  Satrapia jest bardzo na reke Pedofilom. W satrapii kk bedzie zwiazany z panstwem przez co pedofile beda mieli latwy dostep do procesow decyzyjnych, oraz do budzetu panstwa. No i oczywiscie dyktowac beda w kwestiach obyczajowych, oraz narzucac wlasny swiatopoglad i poglady. Taka komuna tylko nie na czerwono a na czarno. Czyli zupelnie inaczej niz w demokracji ktorej Pedofile nienawidza, z racji ograniczen jakich musieliby w demokracji doswiadczac.
  Kaczynscy i Pedofile to zdrajcy narodu polskiego - kolejna Targowica.

 • faustxyz

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczenko niby mimochodem wychlapał, to ruch wyprzedzający i rozbrajający bombę. Przewalanie i Skrzywienie uparcie twierdzi, że to co robią to jedyna i prawdziwa demokracja w stylu zachodnim, bo mimo i iż papa Morawiecki daje ciumka Putinowi, to pisuar dalej się niudolnie kamufluje się. Suweren takie subtelności jak praworządność, demokracja itp. ma w dudzie. Karzeł i jego marionetki nawet nie muszą się wysilać, że z Wolfgangową plotkują o szydełkowaniu, kulinariach.

 • psitkacz

  Oceniono 6 razy 6

  Widać piotrowicz parzył słabą herbatkę a i zagryźć nie było czym to centrum niszczenia prawa przenieśli do innego lokalu. Ja już czekam jedynie aż umieszczą swoje wizyty "kulturalne" centralnie w ambasadzie sowieckiej po co ten cały zbędny wstyd.

 • nemo1946

  Oceniono 6 razy 6

  Czy na Szucha nie była siedziba gestapo.....??? Ciekawe.

 • 99venus

  Oceniono 6 razy 6

  Pracują na wspólną celę?

 • q1000

  Oceniono 6 razy 6

  Podobno jak Przyłębska zobaczyła czym prezes "dysponuje" to odmówiła dalszych spotkań ...

 • mar-lu

  Oceniono 6 razy 6

  art.195 pkt.3 Konstytucji RP
  3.Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego w okresie zajmowania stanowiska nie mogą należeć do partii politycznej , związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów .
  No i co z tego wynika ?

 • krzysztof173

  Oceniono 5 razy 5

  pewnie pogada se z Wolfgangiem o Kujdzie i pani Basi moskiewskiej sekretarce

 • komentarz.24

  Oceniono 7 razy 5

  Polecam obejrzenie znakomitego filmu "Uciekające kurczaki", oraz zapamiętanie słów właściciela fermy, opisującego żonie, czym cały czas zajmują się tytułowe kurczaki.
  A poważnie: jest to wręcz podręcznikowy przykład deliktu konstytucyjnego w stosunku do art. 195 ust. 3 Konstytucji RP: "...Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego w okresie zajmowania stanowiska nie mogą ... prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.".
  Nie wspominając już o elementarnym wymogu z art. 82. § 2. ustawy prawo o ustroju sądów powszechnych: "Sędzia powinien w służbie i poza służbą strzec powagi stanowiska sędziego i unikać wszystkiego, co mogłoby przynieść ujmę godności sędziego lub osłabiać zaufanie do jego bezstronności."
  Zwracam uwagę na zwrot "...w służbie i poza służbą..."

 • walsmet

  Oceniono 7 razy 5

  Od 2015 roku w Polsce rządzi mafia. Należy to napiętnować i pisać o tym regularnie każdego dnia.

 • jerz1444

  Oceniono 7 razy 5

  Schadzki prezesa z "panią z magla" ? A co na to TW Stavros i TW Wolf ? Czy nie czują się wydymani przez prezesa ?

 • entymolog

  Oceniono 7 razy 5

  Masuje Kulawemu kolanko, a tow. Wolfgang nadaje - teraz do Moskwy.

 • adam.radwanski

  Oceniono 7 razy 5

  to śmierdzi na kilometr.....odkrycie towarzyskie.....ktoś tu z kogoś usiłuje zrobic debili...

 • myczyoni

  Oceniono 4 razy 4

  Czego oczekiwaliście po PiS?
  Pokazali do czego są zdolni w 2007 a to był pryszcz.
  Witamy w strefie wpływów rosji.
  Dziękujemy tym, którym nie chciało się pójść głosować. Również w 2015.

 • zbieg-z-ciemnogrodu

  Oceniono 4 razy 4

  Podejrzani spotykają się z sędzią żeby omówić dalsze unikanie odpowiedzialności za swoje przestępstwa. Praworzadnosc według PiS

 • valdi61

  Oceniono 6 razy 4

  Korupcja godna Trybunału Stanu i najostrzejszych wyroków.

 • geniusz25

  Oceniono 4 razy 4

  Chłop w Berlinie to kto mu zabroni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX