Komentarze (165)
Wybory do europarlamentu na ostatniej prostej. Sondaż: PiS na czele, Konfederacja blisko Wiosny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • komercyjny02

  Oceniono 1 raz 1

  "38 proc. ankietowanych zapewniło, że "zdecydowanie" weźmie udział w wyborach"
  "14,8 proc. stwierdziło, że "raczej" pójdzie do urn"
  "52 proc. przyznało, że zagłosuje"

  "Dotychczas frekwencja w wyborach do europarlamentu nie przekroczyła 25 proc."

  Czy po tylu latach obserwacji uczeni socjologowie nie mogliby się nauczyć - w przybliżeniu - szacować jaki w tych deklaracjach "prawdomównych" Polaków jest . . . odsetek deklaracji prawdziwych, wiarygodnych?

 • gromek1

  Oceniono 1 raz 1

  mój typ:
  KE -38, PIS - 36 Wiosna 8 Kupis i Korwiniści ok.5

 • mjg06

  Oceniono 3 razy 1

  "Prawdziwy" Polak - cham z dziada pradziada, potomek zidiociałych chłopów pańsczyznianych głosuje, tak jak "pan" z PiS-dy i sukienkowy klecha mu nakazuje, bo rozumienie świata przerasta jego mikroskopijny mózg ameby.

 • wagabunda

  Oceniono 13 razy 1

  Rzeczpospolita i... wszystko jasne. Kto uwierzy w taki sondaż?
  Ja typuję;
  KE - 37%
  PiS - 34%
  Wiosna - 11%
  Kukiz - 7%
  Konfederacja - 4.6%

 • punter

  Oceniono 5 razy 1

  Ciekawe czy te % dla partii liczą tylko od 38% "zdecydowanych" czy od "być może pójdę" albo i "nie pójdę, ale głosuję na PISS".

 • damtek

  Oceniono 15 razy 1

  Srebrna? Nie ma tematu. KNF? Nie ma tematu. Pedofilia w Kościele? Będą tropić artystów i murarzy. Działki Morawieckiego? Nie dosłyszałem pytania. Zmiany w Kodeksie karnym? Pedofile mogą pozostać bezkarni. Łamanie konstytucji? Oj tam, oj tam. Jak sobie ścielimy, tak się wyśpimy.
  P.Szubartowicz/twitter

 • 1953maz

  Oceniono 15 razy 1

  POLACY pamietajcie jezeli wygra partia pedofili i kosciola katolickiego PiS poslka jest skonczona w UE a polacy nie maja nic do szukanie w europie zachodniej. Dlatego wszystkie osoby którym zalezy na zwyciestwie wolnosci i prawa powinni glosowac przeciwko parti P-edofilów i
  S-kurczysynów.

 • skowron31

  0

  Jeszcze sondaż Pana Lisa ciemny lud w miastach to kupuje zbieranina partii ma wygrać żarty

 • leonleonidas

  Oceniono 8 razy 0

  Jaka trzeba miec zryta lepetynke by glosowac na tecze, hle hle hle.
  Jest az tyle ciot mentalnych i "prawdziwych" ?!

  To POraza !

 • bezpisu00

  Oceniono 6 razy 0

  Niech będzie,źe pis wygrywa w sondażu Prawdziwy wynik juź niedługo .Polki i Polacy ,którzy popierają KE , mają świadomość o co chodzi w tych wyborach . To są miliony myślących ludzi i to my będziemy decydować jaką Polskę zobaczy Europa.

 • zdananasiebie

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wiem czy P. Czarnecki pogoni, czy wystarczy mu sił.Ja mam nadzieje ze należy dać szanse KONFEDERACJII . PO sprzedawczyki PiS tajnie ODdają Polske ŻYDOM. Dość zaprzaństwa
  Tylko KONFEDERACJA !!! tamtych znamy, tu sa młodzi prężni, wystarczy posłuchać w sejmie posła Wilka.

 • westgreg

  Oceniono 6 razy 0

  Ponad 70% ma wielka koalicja. Jakkolwiek ważne w tym sondażu jest to, że oba jej skrzydła są podgryzane i spać spokojnie nie może.

 • visby

  Oceniono 4 razy 0

  Nie, Janusz będzie miał lepszy humor, że skończyło się cwaniactwo, bogacenie się na plecach Janusza, na płacę minimalną, na to, że cwaniaczek zmieni samochód co 6 lat a nie co dwa i żonka zrezygnuje z botoksu co kwartał............

 • capita

  Oceniono 3 razy -1

  Ludzie piszą, że naiwni wyborcy się sprzedali za 500+, tymczasem PO chce utrzymania 500+, ludzie piszą że to wstyd, by reprezentowali nas politycy PiS za granicą, ale to Komorowski wchodził na krzeslo/podest i pisał w bulu i nadzieji. Nie widzicie, że tych partii prawie nic nie różni????? Oni żyją w symbiozie szczekaja na siebie w TV a my głosujemy na tych co nam się bardziej podobają. Wyborcy PiS i PO to w zasadzie ci sami ludzie, tak samo jak politycy PiS i PO to ci sami ludzie. Pawłowicz = Niesiołowski. Posłuchajcie sobie jakiegoś wykładu Korwina na yt i oceńcie sami co ma do powiedzenia. Wiecie, że np. przy obecnej składce ZUS do momentu przejścia na emeryturę każdy z nas zapłaci w składach ponad 500 000 zł?? Pół miliona zapłacimy a potem na raty będziemy odbierać trochę ponad 1000 zł?? To jest kradzież. Pewne jest ze każdy zapłaci 300 tys/400 tys/500 tys, ale nie jest pewne że dozyjemy i cokolwiek otrzymamy. Ludziska Konfederacja! Głosujemy! Zmienimy to!

 • nowy4444

  Oceniono 5 razy -1

  Sondaż Social changes to samo. KE już się rozpadła.

 • janko_muzykant123

  Oceniono 9 razy -1

  Dobra nasza , pogonimy POstKOmunę w niedzielę 👏

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy -1

  No i co to oznacza, że ta partia czy inna wygrywa? Dla nas to tylko wieść, że kilka twarzy mniej na ekranie i ucieczka przed odpowiedzialnością za niezłe pieniądze, innego pożytku z większosci nie ma.

 • wqcyzx

  Oceniono 7 razy -1

  Flirtują z Żydami, dostaną łomot.

 • H2O H2O

  Oceniono 11 razy -1

  Kiedy pytają też mówię że zagłosuję na PiS. Rozsądnie inwestują, walczą z korupcją, złodziejstwem i pedofilią. Nie łamią prawa. Złoto srebrna ekipa.

 • hen-live

  Oceniono 10 razy -2

  Kiedyś miałem tego Liroya za w miarę przyzwoitego człowieka. Ale tak się zeszmacic żeby razem iśc z tymi korwinobrauno debilami to widac że z głową coś nie tak.

 • tusk.deutsche-zeitung

  Oceniono 12 razy -2

  Nigdy nie zapomnę pissdzielcom:
  - najniższego w historii bezrobocia
  - wzrostu gospodarczego na poziomie ponad 4,5%
  - rekordowo niskiego deficytu budżetowego
  - uszczelnienia vatu
  - zlikwidowania mafii paliwowej
  - obniżenia wieku przejścia na emeryturę
  - programu 500+

 • qznia

  Oceniono 10 razy -2

  Skąd 35% głosujących na nihilistów spod znaku POCO?
  Przecież POCO nie ma programu,
  wprost mówi że łączy ich tylko chęć przejęcia władzy i aby tak jak było
  bezrobocie, upadek zakłądów pracy, pieniądze(koryto) dla swoich
  wystarczy popatrzeć na film "lewy Czerwcowy" zeby zobaczyć, że ci sami ludzie którrzy obalali Olszewskiego (Tusk, Wałęsa, Moczulski, Pawlak, komuniści) dziś obalają rząd Morawieckiego (Tusk wałęsa, Kosiniak, Cimoszewicz).
  Historia się powtarza.
  Ja daję szansę temu rządowi.

 • tomasz_5_2010

  Oceniono 10 razy -2

  Nie Kaczynski wpadł w pułapkę aż jego PRowcy przedobrzyli! Kaczyński jest zbyt głupi a by poprawić kampanie wyborcza!

 • raju_baju

  Oceniono 8 razy -2

  Wierze w sondaże (niezależnie od ich źródła) tak, jak wierzę w propagandę TVN24, czy TVPis... Odkąd media głównego nurtu finansowo uzależniły się od rządzących (korupcja w formie wykupywanych reklam) to zupełnie zatraciły obiektywizm. Dwubiegunowość i silna polaryzacja sceny politycznej tylko przyczyniły się do pogłębienia tego zjawiska, a sondaże stały się bronią propagandową masowego rażenia. Głosuję zgodnie ze swoimi poglądami; nie dam sobą manipulować dwóm mafią, które opanowały Polskę...

 • 31.februarius

  Oceniono 10 razy -2

  ... no shocking-garbus po prostu!

 • maxym9

  Oceniono 7 razy -3

  Ja typuję;
  KE - 39%
  PiS - 33%
  Wiosna - 9%
  Kukiz - 7%
  Konfederacja - 4%

 • radmaj12

  Oceniono 12 razy -4

  PiS to nie jest żadna ciemnota. Ciemnota to jest PO i są na to twarde dowody. To przecież była premier z ramienia PO, Kopacz uważa, że ludzie polowali na dinozaury. I to kamieniami. A Tusk chciał sprzedać lasy państwowe Żydom. Dopiero Duda zawetował tę ustawę. W ostatniej chwili. Ludzie. Obudźcie się. Nie głosujcie na KE. Wygrana KE to byłaby katastrofa dla Polski. PiS udowodnił już, że umie rządzić sto razy lepiej od PO. A właściwie PO nie umie rządzić w ogóle. PO umie tylko administrować masa upadłościowa po komunie. A właściwie nawet tego nie umie. Tylko PiS ma jakieś konkretne pomysły i umie je błyskawicznie wprowadzać w życie. Głosujcie na PiS. Jak nie chcecie głosować na PiS, to chociaż nie głosujcie na kandydatów KE.

 • jurii.sachar

  Oceniono 14 razy -4

  38,7 , spokojnie będzie powyżej 50 %. Już ludzie wiedzą dzięki Grupińskiemu co szykuje nam po-kodziarstwo...Nie chcemy pedalstwa, tęczowych pedofili, jakichś zboczeń, zoofilii i innego obrzydlistwa...Polacy do urn i wybierzmy naszych porządnych ludzi. Ja głosuję na Ryszarda Czarneckiego, bo ktoś musi gonić tych Junckersów pijaków, Tsimmermansów i Tusków... Goń tych darmozjadów, goń Panie Ryszardzie

 • kac

  Oceniono 19 razy -5

  Kto ma wygrać z PiS te wybory, przepełniony charyzmą Grzegorz Schetyna?
  Miłośniczka zwierząt, Pani Wielgus? PiS silny jest przede wszystkim brakiem dobrej opozycji.
  Nawet jak się razem w pospolite ruszenie zbiorą, to tej iskry dalej tam nie ma.
  Żeby wygrać trzeba porwać za sobą ludzi, nie tych przekonanych, tych niezdecydowanych lub nawet zapatrzonych w PiS. Tymczasem opozycja wygląda jakby mówiła tylko do swoich wyborców, do tych już przekonanych. Jak to się nie zmieni, mamy z PiS następne 4 lata jak banku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX