Komentarze (256)
Jarosław Kaczyński o "roszczeniach" i wypowiedzi Cimoszewicza: Wielka niechęć do Polski
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • greg2408

  Oceniono 9 razy 7

  prezes jak zwykle nie zrozumiał o czym była mowa - ale kluczowym pytaniem jest - czy 3 mln Polaków pochodzenia Żydowskiego, którzy zginęli w czasie Holokaustu to byli Polacy czy nie? Czy ich spadkobiercy mogą ubiegać się o mienie ich rodziny?

 • def11

  Oceniono 31 razy 7

  "Mamy do czynienia z czymś, co jest moralnie absurdalne.."

  Tak panie Kaczyński, po raz kolejny mamy do czynienia z pana manipulacją, kłamstwem i nieprawdziwymi insynuacjami, czynionymi na potrzeby wyborczego wyścigu z faszyzującymi nacjonalistami z Konfederacji i bolszewickiego podejścia do prawa własności, którego nomen omen jest pan sam beneficjentem.

 • polakadam

  Oceniono 32 razy 6

  Czym bliżej wybory tym większą panikę widać w poczynaniach kurdupla.
  On już sam nie wie jaki przekaz propagandowy rzucić w eter aby poprawić swoje notowania.
  Chwyta się wszystkiego. Nie straszył jeszcze tylko ufoludkami.

 • bruno_ja

  Oceniono 9 razy 5

  Kaczyński łże w żywe oczy, Cimoszewicz mówił coś całkowicie przeciwnego.
  Czego to się nie zrobi by odwrócić uwagę od kłamczuszka "działkowca".

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 7 razy 5

  Pociągnijmy ten temat dalej panie K. Ta druga, nie wymordowana, rodzina, zajęła część domu która należała do tej wymordowanej i z niewiadomych powodów uznała że to jest już ich i basta.
  I jak teraz wygląda ta pana moralność?

 • kemor234

  Oceniono 7 razy 5

  Pieniądze się należą. Polsce. Od Pisu się należą. Za rabunkową gospodarkę.
  SIĘ PO PROSTU NALEŻĄ !!!! SZYDŁO TEŻ O TY MÓWIŁA, A RACZEJ KRZYCZAŁA WRĘCZ !!!!

 • skaut78

  Oceniono 7 razy 5

  kaczyński ty kreaturo, zostaw naszą Ojczyznę w spokoju!!!!!

 • ktos2014

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Kaczyński dlaczego pan kłamie ? teraz TVN powinno na okrągło puszczać wypowiedź Cimoszewicza , który powiedział że o żadnych roszczeniach nie może być mowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gabkwi

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Kaczyński, mówiąc kolokwialnie, "rżnie głupa". Bo nie wierzę, że nie zrozumiał. Celowo przeinacza to, co usłyszał. I właśnie takie celowe wprowadzanie opinii publicznej w błąd powinno być karalne. To jest wyjątkowo cyniczny i zakłamany człowiek.

 • rafikman

  Oceniono 10 razy 4

  Oglądałem wczorajszy wywiad z Cimoszewiczem - gość z wielką klasą - i przytaczając klasyka - jakby porównać tego pisowskiego posła mianującego się prezesem do Cimoszewicza to tak jakby porównać gó.no do czekolady.

 • dzaga41

  Oceniono 8 razy 4

  Panie Kaczyński zagrzmij o pedofilii w kościele.zagrzmij o premierze Morawieckim ,zagrzmij o pani ze skoku Wołomin .Wytłumacz Srebrną/bo jakoś cicho się zrobiło/ a nie wkładaj w usta p. Cimoszewicza tego czego nie powiedział. Ja wiem że suweren ci uwierzy ,ale nie wszyscy w Polsce to durnie.

 • manren

  Oceniono 6 razy 4

  Ten "bieg wydarzeń", który nie pozwolił na wymordowanie Polaków, to chyba Stalin, prawda?

 • srv14

  Oceniono 10 razy 4

  Teraz każdy normalny Polak powinien zadać sobie pytanie czy developer słyszał wypowiedz Cimoszewicza czy dostał tylko krótki wycinek z pasków tvp.info

 • arcanuss86

  Oceniono 10 razy 4

  Widziałem wywiad z Cimoszewiczem. Totalnie zaorał kaczystów. Zrozumiałe zatem, że kontratak musi być jadowity i jeszcze bardziej kłamliwy.

 • flemming

  Oceniono 18 razy 4

  Ależ łże ten gnom. Cimoszewicz nie powiedział, że mamy płacić. Wręcz przeciwnie. Ale karzeł wszystko zrobi, żeby nie stracić władzy, więc łże , jak zwykle.

 • johang28

  Oceniono 5 razy 3

  Taki jest właśnie polski katolik (tzn. pseudo-katolik ), fałszywy, zawistny, kłamliwy. Tępy elektorat pisuarski we wszystko uwierzy. Mój znajomy pisowiec nigdy nie słucha takich stacji, jak TVN, POLSAT, bo oni kłamią, bo tak powiedział ksiądz, żaden argument do niego nie trafia, żadnych faktów nie przyjmuje do wiadomości, wierzy ślepo w to , co mówi tzw elita pisowska. Ten facet nie wie nic, co dzieje się w Polsce, wie tyle, co mu przekazuje pisowska TV.

 • philosophe

  Oceniono 5 razy 3

  Niestety logika Kaczynskiego jest na poziomie przyslowiowego Kalego. On chyba nawet nie wie o tym, ze bzdurne tzw. "bezspadkowe" konta w bankach Szwajcarii zostaly oddane organizacjom zydowskim. Szwajcarzy wcale nie sa ani glupi, ani dyletanci w prawie, ani nie bagatelizuja wartosci materialnych. Kierowali sie oni pewna etyka, ktora takiemu ignorantowi i populiscie jak Kaczynski jest obca. P. Cimoszewicz ma racje. On nie chce uslyszec zarzutu, ze Polska wzbogacila sie na Holocauscie. Troche mu zalezy na dobrym imieniu Polakow, bo 70 lat darmowego korzystania z zydowskich domow tez jest dosyc duza korzyscia, ktora mozna przeliczyc na pieniadze.

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 3

  Władza bezprawia i niestrawności jest gwarancją wszystkiego złego, gorszego i niewyobrażalnie najgorszego co może spotkać naszą Ojczyznę, oraz obecne i następne pokolenia Polaków, jeśli Dziobousty nie zostanie jak najszybciej strącony z autodyktatorskiego tronu, i oddany w ręce sprawiedliwości Trybunału Narodowego Polski wolnej od kaczyzmu.

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 3

  Zamiast bez kontekstu pleść o „domu w którym została wymordowana rodzina”, niech Dziobousty lepiej pokaja się, i wyrazi skruchę za tragiczną śmierć 96 Ludzi 10 kwietnia 2010. Rozkaz ZMIEŚCISZ SIĘ wydany bezpodstawnie przez osobę z jego otoczenia pilotowi, oznaczał wyrok śmierci dla załogi i pasażerów Tu-154M. Ten rozkaz był nie tylko moralnie absurdalny, ale w istocie, w skutkach kryminalny.

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 3

  Charakterystyczną cechą herszta sPISku jest wielka niechęć nie tylko do Polski i Polaków, ale do Ludzi, do Współczesności, do Nauki, do Prawa i Prawdy w ogóle. To zdumiewające że taki NIKT, takie ludzkie mniej niż zero, zakompleksiony nieudacznik, umiejący tylko żerować na najniższych instynktach ludzi, zdołał zawładnąć umysłami zbyt wielu Polaków, i zdobył niekonstytucyjną władzę po trupach 96 ofiar katastrofy smoleńskiej. Burząc demokratyczną III RP, pozbawiając miliony ludzi nawet nadziei na normalność. Na odszkodowania za szkody wyrządzone przez jego nierząd prezes Kaczego Gumna, jego ministranci oraz wszystkie zdradzieckie sPISkowe mordy powinny oddać cały swój majątek.

 • mazzini890

  Oceniono 5 razy 3

  Jaruś jak ci Trump każe to zapłacicie.Jak ustąpiliście w sprawie IPN. A co do domu po wybitej rodzinie, biorąc pod uwagę dziwne okoliczności uwłaszczenia się rodziny Kaczyńskich na willi w Żoliborzu to byś lepiej zamilkł.

 • notremak

  Oceniono 5 razy 3

  Czy Kaczyński Jarosław już robi pod siebie?
  Płaszczak, daj głos, ty nadal tylko kotu...?

 • tokabout

  Oceniono 5 razy 3

  jak łatwo przekrecić słowa. Pan Cimoszewicz jest bardzo mądrym człowiekiem i waży słowa. Pis owcy jak zwykle przekręcają.

 • grubymisiek1

  Oceniono 3 razy 3

  Albo głuchy, albo niekumaty, albo krętacz. To na temat wypowiedzi prezia na temat wypowiedzi Cimoszewicza.

 • maaac

  Oceniono 5 razy 3

  Wszystkim polecam SAMEMU przeczytać treść JUST ACT 447 i ocenić kto kłamie - PiS i Konfederacja bredząc o zamachach na mienie bezspadkowe czy ci co twierdzą że to kłamcy.

  ww.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447/text

  No gdzie do jasnej cholery kłamcy jest tu coś o przekazywaniu jakimś żydom bezspadkowego mienia. Nie gdzie wy sobie wyobrażacie że według was można to tak zinterpretować ale gdzie NAPRAWDĘ to jest napisane.

  O Kaczyńskim, Jakim, Matołuszu i reszcie tej bandy można wprost w kontekście tej antysemickiej narracji mówić że to kłamcy.

  PS. Oni nie są antysemitami ale sq..nami którzy dla poklasku tępej gawiedzi nie zawahają się używać antysemickich kłamstw.

 • johang28

  Oceniono 3 razy 3

  Pisowcy, macie bardzo tępego kacyka, który nie potrafi słuchać ze zrozumieniem, wasz guru manipuluje i kłamie jak najęty, uważa was za tępaków. Posłuchajcie tylko wypowiedź Cimoszewicza, może coś zrozumiecie. Nawet Jaki dał do zrozumienia, że wasz wódz kłamie i manipuluje.

 • iglasty.inc

  Oceniono 3 razy 3

  Skoro już ponad 20 lat temu udało się zmanipulować wypowiedź Cimoszewicza o pomocy powodzianom to dlaczego ma się nie udać jeszcze raz taki sam numer?

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 9 razy 3

  Kłamstwa i przekręcanie słów Cimoszewicza tylko to potrafi oszust Kaczy wczepiony pazurami do koryta.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 7 razy 3

  Nie wierzę! To mówi prawnik? Chyba po stalinowskim instytucie w Charkowie w 1939 albo 1940 roku, jak wujek.

 • polak.podatnik

  Oceniono 7 razy 3

  czy karakan wypowie się w końcu w sprawie koperty 50 000+ która przyjął "dla księdza"?

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 7 razy 3

  "Wielka niechęć do Polski"? - Polska to nie to samo co ty, kaczy gnomie! Naucz się tego!

 • jurek4491

  Oceniono 5 razy 3

  Żoliborski ŁRZE , niech posłucha słów Cimoszewicza w TVN-e tam podają całą prawdę a nie to co na paskach REŻIMOWEJ .

 • jozefina22

  Oceniono 7 razy 3

  I ZNOWU SŁYSZAŁ--OJKOFOBIE??????

 • mcguirre

  Oceniono 9 razy 3

  Dziadzio developer albo nie rozumie o co chodzi albo rżnie głupa. To, że Niemcy napadli i są odpowiedzialni za holokaust to jedno i nie podlega dyskusji. To, że Polacy przejęli po wojnie majątki bo byli pewni, że nikt nigdy się o nie nie upomni to zupełnie inna sprawa i nie chodzi tylko o okres po 1945 ale także po 1968.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 9 razy 3

  Kaczyński powinien w proteście zakazać wizyty A.Dudy u Trumpa. Dość ukłonów i lizania tyłka Trumpowi .

 • maj.basia

  Oceniono 7 razy 3

  Dziadek bredzi, trzeba to zrzucić na karb sklerozy. Czyta co drugie zdanie, bo niedowidzi. Hehehe,
  a jak jakiś potomek niemiecki upomni się o tę działkę co ją biskup dostał, a działka jak drut była
  poniemiecka i tera co będzie, jak na dodatek cudzą własność kupił premierek ?

 • zd46

  Oceniono 9 razy 3

  Prezesie kłamiecie aż "siwy dym leci"

 • garam.masala

  Oceniono 11 razy 3

  A jak tam kolanko panie patologiczny kłamco? Coś cichutko o tym ostatnio...

 • janjan101

  Oceniono 7 razy 3

  Znalezione w necie:
  "Jest w Europie kraj dobrze znany
  Gdzie lud potulny jest jak barany
  Gdzie czas nie płynie czas w miejscu stoi
  Używać mózgów ów lud się boi

  Ten kraj to Polska skansen Europy
  Gdzie pańszczyźniane wciąż żyją chłopy
  Gdzie moherowe krążą zastępy
  Gdzie purpurowe żerują sępy

  Gdzie zwykły poseł władzę sprawuje
  Gdzie ministrami są wredne szuje
  Gdzie jest premierem kłamca nadęty
  Gdzie facet w kiecce to człowiek święty

  Gdzie lud mentalnie tkwi w średniowieczu
  Cały czas z tyłu wciąż na zapleczu
  Bo jest na sorty dwa podzielony
  Słucha wytycznych tylko z ambony"

 • szcz9

  Oceniono 5 razy 3

  Żenada. Kaczyński, niby poważny polityk, a udaje, że nie rozumie co powiedział Cimoszewicz, który wyraził się zgodnie z linią polskiej dyplomacji, i przeinacza sens jego słów (zwroty mienia spadkobiecom bez względu na narodowość - tak, roszczenie za żydowskie mienie bezspadkowe - bezzasadne), a wszystko dlatego, żeby cynicznie pokazać, że PiS jest równie antyżydowskie jak Konfederacja i powalczyć z nią o najbardziej antysemicką i nacjonalistyczną część elektoratu.

 • vito60

  Oceniono 5 razy 3

  Kaczor ma demencję starczą, czy świadomie przekreca słowa Cimoszewicza? Jedno i drugie dyskwalifikuje go jako wplywowego polityka.

 • fakiba

  Oceniono 5 razy 3

  Tak król Maciuś wojnę sobie wyobrażał , będziesz płacił tal jak zażądają tego Amerykanie i Żydzi bo tak iest w całym Świecie

 • 2krzychok

  Oceniono 5 razy 3

  Moralnie absurdalny fachowiec od niepłacenia.

 • piss-ass

  Oceniono 4 razy 2

  Półgłówki wierzą oszołomowi i cwaniakowi. Na tym polega siła Pisu. A że w każdym państwie głupich więcej niż mądrych, to i kaczor korzysta.

 • valdi61

  Oceniono 2 razy 2

  Ja sie nie odcinam. Cimoszewicz ma rację kiedy mówi, że odmowa zwrotu jest dla Kaczyńskiego cnotą. To były bardzo mądre słowa

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 4 razy 2

  Getta zie kłamca u oszust wszystkiego łżąc i kłamiąc ochydnie. Niczego bievudzcabyje ten zdemoralizowany Dewliper.

 • radqq

  Oceniono 10 razy 2

  Sezon jazgotu pisowskich trolli oficjalnie uważam za otwarty.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 8 razy 2

  Kacapie Jarku Kaczyński kiedy wy ruskie komuchy zapłacicie Polsce odszkodowanie?

 • 41janina

  Oceniono 4 razy 2

  Czyli jak zawsze - biale jest czarne.

 • manren

  Oceniono 8 razy 2

  Czy Polacy podziękowali już panu Hitlerowi za to, że mogli zająć mienie bezspadkowe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX