Scheuring-Wielgus w Gazeta.pl: Oddałam psy do schroniska. Mogę wpłacić 20 tys. zł na ich utrzymanie

Jacek Gądek
Gościem Gazeta.pl jest Joanna Scheuring-Wielgus, kandydatka Wiosny w wyborach do PE. Nie wierzy w komisję ds. pedofilii, którą chce stworzyć premier. Marszałkowi Sejmu zarzuca, że umieścił ją na swojej "czarnej liście". I tłumaczy się z oddania swoich psów do schroniska. - Gdybym się dostała do europarlamentu, to mogłabym taką kwotę [20 tys. zł] wpłacić na schronisko - mówi w rozmowie z Jackiem Gądkiem.

Zobacz całą rozmowę:

Zobacz wideo

Zobacz także: Wywiad z Adamem Bielanem, kandydatem PiS do PE: Wolałbym, aby publikacja "Tylko nie mów nikomu" nastąpiła wcześniej

Jutro do obejrzenia w Gazeta.pl także wywiad z Bartłomiejem Sienkiewiczem (byłym szefem MSW w rządzie Donalda Tuska).

Więcej o:
Komentarze (677)
Joanna Scheuring-Wielgus w Gazeta.pl: Oddałam psy do schroniska. Mogę wpłacić 20 tys. zł na ich utrzymanie
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 93 razy 71

  "Gdybym się dostała do europarlamentu, to mogłabym taką kwotę [20 tys. zł] wpłacić na schronisko" . A jak się nie dostaniesz to co?

 • patriot1

  Oceniono 82 razy 68

  dla psa-stworzenia całkowicie zależnego od człowieka,i na swoje nieszczęście wiernego człowiekowi do końca,nie jest ważny dom z ogrodem,pieniądze ani wypasiona micha....każdy jełop wie,że pies przywiązuje się do człowieka,a nie do miejsca,czuje,cierpi...porzucenie psa to bandytka moralna i nie zmieni tego nic

 • kozieradka2012

  Oceniono 69 razy 59

  To jest argument nie odparcia. Głosujmy na Joannę, żeby miała na tę darowiznę. Piesków nie kochacie?

 • kac

  Oceniono 34 razy 30

  Kobieta coraz bardziej się pogrąża. Sęk nie w tym, że się odda zapłaci i po sprawie. Jak się bierze zwierzaka to się jest za niego odpowiedzialnym, do jego lub własnego końca. Nie oddaje się zwierzęcia, które się do nas przywiązało!! Po porostu nie. Jak ktoś myśli, że jak dorzuci kasy to coś to zmienia, to tylko o sobie daje (smutne) świadectwo. To kim się jest widać po stosunku do słabszych, dla tej Pani pies to rzecz, która można oddać. Dno i kilka metrów mułu. Powiedziałbym, że przynosi Wiośnie wstyd ale uważam, że ta formacja i tak z moralnością jest już na bakier.

 • bolek_i_jego_ozorek

  Oceniono 52 razy 30

  Podejście jak faceta, który zostawił kobietę z dziećmi -mogę płacić ale mam was d...e. Typowe dla psychofeministki, że zachowanie takich małych facetów im nie przeszkadza tylko wkur.ia je, że nie są facetami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX