Kaczyński znów straszy osobami LGBT. "Ciągają na policję za mówienie, że z par homoseksualnych nie ma dzieci"

Jarosław Kaczyński na spotkaniu z wyborcami z Pomorza znów straszył osobami nieheteroseksualnymi. - My to uważamy za niesprawiedliwe, że ktoś jest ciągany na policję dlatego, że mówi, że z par homoseksualnych nie ma dzieci - mówił.

- Mamy do czynienia ze swojego rodzaju oligarchizacją Unii Europejskiej, to jest proces, któremu musimy się przeciwstawić, przy czym chcę bardzo mocno podkreślić, my musimy być w Unii Europejskiej" - mówił Jarosław Kaczyński w Starogardzie Gdańskim i dodał, że Prawo i Sprawiedliwość musi mieć mocną i zdecydowaną delegację w Europie. Opowiedział się także za równością państw i obywateli w Unii Europejskiej. - Musimy być równi, jako obywatele, jako państwa. Tylko wtedy Unia Europejska może dobrze działać w interesie wszystkich - mówił szef PiS. 

Kaczyński o prześladowaniach "za rzeczy oczywiste"

Kaczyński był natomiast przeciwko - jak to określił - "Europie ideologicznej" i temu, że niesprecyzowane osoby "chcą nawet prześladować ludzi, którzy mówią rzeczy oczywiste".

My się tym martwimy, my to uważamy za niesprawiedliwe, że ktoś jest ciągany na policję dlatego, że mówi, że z par homoseksualnych nie ma dzieci

- zaznaczył prezes PiS. Kaczyński, cytowany przez Radio Maryja, stwierdził że strefą zainteresowania PiS w Parlamencie Europejskim będzie także strefa ideologii, religii i obyczajowości".

Prezes PiS: Trzeba walczyć i się temu przeciwstawiać

Zdaniem prezesa Prawa i Sprawiedliwości Unia Europejska powinna powrócić do funkcjonowania na podstawie traktatów europejskich. - Te traktaty w gruncie rzeczy jakby przestają troszkę obowiązywać, zaczyna obowiązywać prawo kto silniejszy ten lepszy - powiedział Kaczyński i dodał, że rozszerzane są kompetencje unijnych instytucji, kosztem kompetencji krajowych. - Mamy do czynienia z działaniami, które zawsze oczywiście kryją za sobą jakiś interes, to może być interes ekonomiczny, albo interes ideologiczny, ale to jest coś na co nie można się zgodzić i z tym trzeba walczyć i temu trzeba się przeciwstawiać - podkreślił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński po raz kolejny podkreślił także, iż obecnie Polska nie powinna dążyć do przyjęcia wspólnej europejskiej waluty - euro. Wybory do Europarlamentu odbędą 26 maja.

Więcej o:
Komentarze (74)
Kaczyński znów straszy osobami LGBT. "Ciągają na policje, za mówienie, że z par homoseksualnych nie ma dzieci"
Zaloguj się
 • Bob Bob

  Oceniono 17 razy 13

  stary, zakompleksiony człowiek, bez żony, dzieci, przyjaciół i życia prywatnego, za to z kotem i fiksacją na temat mniejszości, mówi ludziom jak mają żyć i funkcjonować. panie Kaczyński - ocknij się pan, a najlepiej dla wszystkich wycofaj się pan z polityki i życia publicznego. "harm reduction" - jak mówią europejczycy. prawdziwi europejczycy...

 • 1627cd1410

  Oceniono 13 razy 11

  a tym narzędziem... samce dręczyły nasze babki!!
  esa! esa!..

 • hastatrespasos

  Oceniono 12 razy 10

  Kacza replika ZOMO na zamówienie Dzioboustego i prowokatora generalnego ciąga na policję opornych poddanych herszta sPISku za byle co, za chodzenie w koszuli z napisem KONSTYTUCJA, ale na widok neofaszystów czczących publicznie Hitlera, oraz kryminalistów wieszających symbolicznie poliyków opozycji odwraca od nich wzrok oraz przepędza ludzi protestujących przeciw takim ekscesom.

 • lisamonika

  Oceniono 11 razy 9

  Prawda Kaczynski nie uznaje gejow za normalnych ludzi, z wyjatkiem tych w czarnych sutannach.

 • lisamonika

  Oceniono 10 razy 8

  Durny dziad udaje filozofa? Wywody idioty na tematy kontrowersyjne.

 • krynolinka

  Oceniono 16 razy 8

  Byli tacy co ciągali do prokuratury księży pedofilów. Z żadnym skutkiem. Jak bumerangi wracały i pewnie wracają koloratki na plebanie. Może coś o tym? Bo ministranci to też dzieci panie prezesie.

 • faustxyz

  Oceniono 9 razy 7

  Jakie to durne i nieapetyczne czyli absmak - samotny tetryk pitolący w kółko o tym kto ma z kim żyć i jakie poglądy ma mieć zdrowy, aryjski oops słowiański suweren. I co ci pierdzielu przyszło z dziewictwa, które takim jak ty narzuca twój sojusznik - kler? Samotne życie, stado pazernych, durnych klakierów wokół i zafiksowanie karła na kilku tematach, w tym nr 1 to seks gejowski. Nie do wiary, że ludzie są tak głupi i kupują skrzek i mlaskanie tego niedojdy acz spryciula wałkarza finansowego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX