Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Karski w piosence disco-polo jako "rycerz prezesa"

- Zaczyna pomysłem, kończy na sukcesach, nasz profesor Karski rycerzem prezesa! - słyszymy w nowym spocie Karola Karskiego, przygotowanym na wybory do Parlamentu Europejskiego. Europoseł i kandydat PiS w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim ponownie promuje się w discopolowych rytmach i przedstawia siebie jako rycerza.
Zobacz wideo

"Karski Song 2019, czyli... Rycerz Prezesa" - pod takim tytułem nowy spot wyborczy Karola Karskiego pojawił się w mediach społecznościowych i serwisie YouTube. "Wielu na kampanijnym szlaku pytało: 'czy w tym roku też będzie piosenka wyborcza?' Pewnie, że tak! Bo Karski nigdy nas nie zawiedzie" - czytamy na Twitterze Karskiego. Spot wyborczy rozpoczyna się od słów Jarosława Kaczyńskiego, które padły podczas jednego z jego wystąpień.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Karol Karski z nowym spotem

- To nie jest tak, że ja nie znam tych piosenek, może nie wszystkie, ale wiele znam. Po tym rozpoczyna się "właściwa" część klipu, czyli piosenka disco-polo, której tekst skupia się na zaletach Karskiego.

 

"To z naszej historii wiodą wszystkie tropy, Polska zawsze była sercem Europy. Zaczyna pomysłem, kończy na sukcesach, nasz profesor Karski rycerzem prezesa!" - śpiewa wokalista. 

Karski po raz drugi w tej kampanii jest więc przedstawiony jako rycerz. W spocie opublikowanym dwa tygodnie temu polityk zakuty w zbroję rozprawiał się z krzyżakami, tym razem jest "rycerzem prezesa". W wideo przewijają się fragmenty programów radiowych i telewizyjnych, w których występował europoseł oraz wspomniany już spot opublikowany na początku maja. Na końcu klipu pojawia się prezes, który apeluje o poparcie dla Karskiego.

Discopolowymi rytmami Karski zasłynął już w poprzedniej kampanii do Parlamentu Europejskiego. Opublikowany cztery lata temu spot "Karski Song" w serwisie YouTube ma ponad 170 tys. wyświetleń. 

 
Zobacz wideo
Więcej o: