Komentarze (135)
Ostrzejsze kary dla przestępców seksualnych. Sejm przyjął nowelizację Kodeksu karnego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • emadox1327

  Oceniono 8 razy 4

  "Ustawa zakłada podniesienie maksymalnej sankcji za tego rodzaju przestępstwo z 15 do 30 lat więzienia. Zakłada również, że gwałt na dziecku nie będzie podlegał przedawnieniu."
  To i dobrze, wypasione, wypieszczone katabasy żyją na ogół długo!!!

 • Ka Wo

  Oceniono 3 razy 3

  @ericcartman
  I jak kuchcik w 15latce?

 • ks-t

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli koniecznie KAczyńskiemu chodzi o to że najwięcej pedofili jest wśród murarzy. Tylko że jak koledzy dowiedzą się o przestępstwie murarza, to wpierw mu mordę obiją a potem zgłoszą na policję. Będzie miał szczęście jeśli przez przypadek na budowie czegoś na dole mu nie obetnie. Ksiądz jest przez Ziobrę i KAczyńskiego chroniony i ukrywany. Papież Franciszek powiedział ze pedofilów w polskim Kościele jest 2 procent czyli 880 osób. A siedzi 2. Dzięki ci Ziobro, Ze tak walczysz o Kościół.

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 3 razy 3

  Za gwałty na dorosłych powinny być identyczne kary. Dorosły czy dziecko trauma jest ta sama a często u dorosłego gorsza.

 • zigzaur

  Oceniono 3 razy 3

  Kara za przestępstwa seksualne powinna być skuteczna, odstraszająca, wychowawcza a jednocześnie niezbyt kosztowana w wymierzaniu.
  Dlatego proponuję face sitting w wykonaniu posłanki (tu wstawić) po spożyciu (tu też wstawić). Karę można wymierzać w godzinach.

 • al48

  Oceniono 4 razy 2

  Trzeba stosować prawo które jest i karać przestępcę pedofili .
  Wystarczy nieuchronność kary a także zadośćuczynienie poszkodowanym .

 • realistas

  Oceniono 6 razy 2

  Jakie ostrzejsze skoro minimalna kara jak była tak jest 2 lata. Gdyby minimalną podnieśli do 3 lat to byłyby ostrzejsze, a pedofilia byłaby zbrodnia. Nic nie zmieniono a media to kupują.

 • clark.kent

  Oceniono 5 razy 1

  Wielkie halo. Przecież macanie nie jest gwałtem, to nadal zostaje to co było.

 • m33h0w

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież sukienkowi to funkcjonariusze obcego państwa, na mocy klerodyktatu nie podlegający prawu kraju okupowanego.
  Możecie podwyższać kary ile chcecie, a tej kategorii pedofilów to nijak nie rusza.

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 5 razy 1

  Problemem nie jest maksymalny wymiar kary tylko minimalny, stosowany często przez sędziów.

 • latozradiem

  0

  Nie wysokość, ale nieuchronność kary jest najwazniejsza. Dlaczego ziobrokratura nie postawiła jeszcze zarzutów biskupom, którzy chronili latami kościelnych pedofilów????????

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 0

  zawracanie d.... niech PIS wskaże kto z czarnych pedofilów dostał maxa ( i odsiedział) wg dzisiejszych regulacji kodeksu karnego ( 12 lat odsiadki maksymalnie).. bo np taki piotrowicz to sprawy kościelnych pedofilów umarzał...... reasumując wielki pic dla ciemnogrodu..

 • ferdkiepski

  Oceniono 6 razy 0

  Faktycznie zbrodnia doprowadzenia 15-letniego nieletniego do czynności seksualnych jest potworna i dla niektórych nawet godna kary śmierci. Natomiast jak 15-letni nieletni zamorduje dorosłego, to jest traktowany tak ulgowo jakby muchę zabił. Faktycznie "genialna logika prawna" ...

 • koszmarek66

  Oceniono 2 razy 0

  zawód wyuczony czy wykonywany? A jeśli ktoś po ogólniaku najpierw serwował kawę w kawiarni, potem pracował w magazynie, następnie naprawiał zegarki żeby w końcu zbierać truskawki, to jaki zawód będzie miał?

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 3 razy -1

  Łapaj złodzieja! Poplecznicy udają w obrońców. A wcześniej cel uświęcał środki. Jest kolejny środek represyjny - po ustawie narkotycznej. A istnieją wzorce cywilizowane w tej sprawie...

 • usera

  Oceniono 6 razy -2

  ŚWIATOWA PRASA: ODRAŻAJĄCA OBŁUDA OPOZYCJI W POLSCE
  „Film pokazuje bez ogródek: każdy, kto chciał, mógł wiedzieć – biskupi i wierni, prokuratorzy i sędziowie, dziennikarze i politycy” – podkreśla dziennikarka lewicowej gazety „Tageszeitung”.

 • 12saurom

  Oceniono 7 razy -3

  I co lemingi po raz kolejny Polacy przekonali się o obłudzie PO.

  Dlaczego wasza partyja Platforma Oligarchiczna była przeciwko zagłosowaniu za zaostrzeniem kar dla pedofilów?

  Czyżby Schetino dostał kaskę od pedofili.

  Czyżby potwierdziło się to, ze Schetino chciał wykorzystać pedofilów by zdobyć punkty.

  Dlaczego wasza partyja Platforma Obłudy bardziej troszczy się o sprawców czyli pedofilów a nie ich ofiary czyżby dlatego, ze pedofile to w rzeczywistości pedryle homosie?

  PIS po raz kolejny wykazał się konsekwencją to PIS wprowadził jawny rejest pedofilów który każdy może sprawdzić. TO PIS teraz zaostrzył kary za pedofilię teraz pedofil nie ma szans na wyjście za dobre sprawowanie skrócenie kary.

  Lemingi dlaczego wasza partyja PO chce ograniczyć komisję tylko do księży dlaczego naprzykłąd nie objąć filmowców artystów czyżby dlatego, że gdyby tak zrobiono to okazałoby się że wielu z tzw. salunu okazałoby się pedofilami. Jak choćby taki Andrzej Wajda który onanizował się gdy na planie filmowym 18 latek gwałcił 13 letnią Paulinę Młynarską.

 • enedue3

  Oceniono 7 razy -3

  Dlaczego to karanie jest takie wybiórcze, a co z pederastią, nekrofilią, zoofilią?
  Pederastia i pedofilia jest pochodną homoseksualizmu !m Podniesiono wiek do 17 lat że jest to pedofilia ale przed podniesieniem wieku była to pederastia.

  Czy Ci z wykształceniem humanistycznym spod znaku "szklanej kuli" zawsze muszą myśleć z "dziurami w zdrowym rozsądku" ?? :))

  Polska nie może się uwolnić od rządzenia przez humanistów, premierem jak nie dziennikarz to historyk i tak w kółko. Dobrze nie będzie ! Nawet wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej podjął się historyk Antoni. Z góry wiedziałem, że będzie to porażka.

 • ferdkiepski

  Oceniono 9 razy -3

  Wychodzi na to, że Ojczyznę i naród można zdradzać i oddać wrogom udającym przyjaciół bez żadnych konsekwencji, ale za "przytulenie" dziecka można zostać skazany nawet po 50-ciu latach i to na dożywocie. Rozumiem też, że jak jakiś poseł dopuści sie pedofilii to wszyscy posłowie zostaną wpisani na "listę zawodów pedofili". No cóż - najwyższy czas na wybory i wyp...nie w kosmos tych co tam dzisiaj siedzą i takie ustawy uchwalają

 • Orry Main

  Oceniono 11 razy -5

  Widzę że nastąpiło wielkie oburzenie pedofilów którzy nie są księżmi. Myśleliście że pozbędziecie się konkurencji a ten wredny pis znów ograniczył wam wolność i demokrację wrzucając pedofilów spod znaku tęczy o nazwie lgbt i pedofilów księźddzy do jednego worka. Słychać pedofilskie wycie? Znakomicie

 • proteusz33

  Oceniono 7 razy -5

  A kiedy ostrzejsze kary dla złodziei samochodów ?

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 16 razy -6

  A dlaczego GW nie informuje, że Platforma faktycznie głosował przeciwko poważnemu karaniu pedofilów? Bo boją się o swoich kolegów?

 • patriot.wr

  Oceniono 14 razy -6

  A gdzie n ....rwa reszta posłów Peło i Nowoczerskiej?
  Czyżby bronili jakichś swoich sponsorów przed wysokimi wyrokami?

 • wichura

  Oceniono 9 razy -7

  Ustawa pisana pod wpływem jakiegoś-tam filmiku... Trochę to niepoważne, zalatauje republiką bananową...

 • maser212

  Oceniono 18 razy -8

  POdofile nie głosowali wyszli czyli byli przeciw. POlanski i Trynkiewicz wam dziękują brawo wy

 • demaskator5

  Oceniono 11 razy -9

  Dziś dobra koniuktura i na czasie .
  Tak ci w Izraelu znów cisną się po kasę.
  Termin wyborów bliski tak ,Rabi
  wyciąga prowokacyjne sobie filmy .
  Pogardy ,oszczerstwa i plucia ,to jednak żydowska agresja .
  Wysłał paszkwil w eterze ,aby zdobyć Polaków przy urnach ,bo w sejfach
  robi mi się pustka .
  Teraz przy wyborczej urnie musimy
  pamiętać ,ze Rabi wciąż nasza Polskę
  grabi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX