Adam Bielan: wolałbym, aby publikacja "Tylko nie mów nikomu" nastąpiła wcześniej

Jacek Gądek
- Wolałbym, żeby publikacja [filmu "Tylko nie mów nikomu"] nastąpiła na przykład wcześniej - mówi Adam Bielan, wicemarszałek Senatu, który kandyduje do Parlamentu jako nr 1 Prawa i Sprawiedliwości na Mazowszu.
Zobacz wideo

Na stwierdzenie, że Tomaszowi i Markowi Sekielskim zapewne chodziło o dotarcie do jak największej liczby widzów, odpowiada: - Chciałbym w to wierzyć, ale mamy dwa tygodnie do wyborów, kiedy niezależnie od publikacji tego filmu emocje sięgają zenitu, emocje czysto wyborcze. Wydaje mi się, że tak poważne dyskusje nie powinny się nakładać na emocje polityczne.

Jak jednak dodaje, nie zarzuca autorom celowej gry terminem publikacji filmu.

Z kolei o wywiadzie prezesa PiS w "Pytaniu na śniadanie" TVP wicemarszałek Senatów mówi tak: - Jarosław Kaczyński dostał, jak rozumiem, zaproszenie. Z reguły w przypadku Jarosława Kaczyńskiego są to zaproszenia wieloletnie, które od wielu lat wiszą i to zaproszenie przyjął.

Więcej o:
Komentarze (341)
Adam Bielan: wolałbym, aby publikacja "Tylko nie mów nikomu" nastąpiła wcześniej
Zaloguj się
 • jurek4491

  Oceniono 90 razy 88

  Teraz jest znakomity czas i trzeba tym tematem JECHAĆ do wyborów bo aż się gotuje w portkach PiS-u i pod sukienkami wielebnych , PiS trafiony , kościółek też - leżą i kwiczą .

 • falbor

  Oceniono 74 razy 72

  Bracia Sekielscy z pewnością żałują, że nie udało im się dostosować do kalendarza p.Bielana! To niepowetowana strata dla ochrony dzieci przed pedofilami w sutannach i ich poplecznikami!!

 • za_miske_ryzu

  Oceniono 64 razy 62

  Tu się z panem Bielanem zgadzam. ja też bym wolał, żeby publikacja tego filmu nastapiła wcześniej. Najlepiej jeszcze przed kanonizacją JP II.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 60 razy 56

  A kogo to obchodzi!!!
  Ja się pytam:

  - jak duży był szczupak którego złowił PREZES???
  - Czy PAN PREZES lubi bigos z mięsem czy z grzybami

 • joankb

  Oceniono 51 razy 49

  Trzeba było przyznać Siekielskim dofinansowanie z PISF... byłoby wcześniej.
  Tylko nie wiem czy by wzięli :)
  Ty się Bielan dobre zastanów i przyznaj kasę na film o SKOKACH. Bo znowu Cię w złej chwili zaskoczy!

 • lk10

  Oceniono 49 razy 47

  A kto cię pyta misiu co ty byś wolał? Flaszka głódź wolałby aby tego filmu w ogóle nie było i większość pislamu też by tego chciała. Co tam dla was małe dzieci - władza jest ważna i kasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX