Jarosław Kaczyński nad jeziorem. Brudziński pokazał zdjęcia. "Ryba na brzozowym ogniu to jest to"

Szef MSWiA Joachim Brudziński opublikował w sieci zdjęcia z niedzielnego spotkania nad jeziorem na Pomorzu Zachodnim. Prezes PiS Jarosław Kaczyński znalazł się tam w towarzystwie kilku działaczy partii, w tym dwóch kandydatów do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz wideo

W niedzielę po konwencji PiS w Szczecinie kilku polityków partii udało się nad jezioro na Pomorzu Zachodnim. W spotkaniu uczestniczyli prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef MSWiA Joachim Brudziński, wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker i europoseł Czesław Hoc.

Zarówno Brudziński, jak i Hoc, kandydują w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego z tej samej listy - z okręgu nr 13, obejmującego woj. zachodniopomorskie i lubuskie.  

Zdjęcia z niedzielnego wypadu opublikował na Twitterze szef MSWiA. "Po ciężkim tygodniu nic tak nie smakuje jak niedzielna kiełbasa z ogniska na Pomorzu Zachodnim" - napisał.

Na zdjęciach opublikowanych przez Joachima Brudzińskiego uwieczniono m.in. wspólne smażenie ryb. "Jednak świeża ryba na brzozowym ogniu, w niedzielny wieczór, na Pomorzu Zachodnim to jest to" - chwalił sobie szef MSWiA. 

Minister umieścił na Twitterze również zdjęcia, na których widać, jak Jarosław Kaczyński wypuszcza na wolność złowionego szczupaka.

Jarosław Kaczyński w śniadaniówce TVP

Niewykluczone, że publikacja zdjęć ze spotkania nie jestem przypadkiem, a szerszą strategią, mającą odsłonić prywatne życie Jarosława Kaczyńskiego - w poniedziałek rano polityk ma pojawić się w porannym programie TVP2 "Pytanie na Śniadanie". 

Zobacz wideo
Więcej o: