Kaczyński na konwencji: Spójrzmy na ten atak na Kościół. Przed tym trzeba się obronić

- To jest dzisiaj atakowane. Prymas Tysiąclecia mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał zniszczyć naród to zacznie od Kościoła - mówił Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Bydgoszczy. Zapewnił również, że PiS będzie bronił prawa do "normalnej rodziny".
Zobacz wideo

W sobotę w Bydgoszczy odbywa się konwencja Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jak zwykle, jako pierwszy głos zabrał Jarosław Kaczyński. W swoim przemówieniu mówił m.in. o co partia będzie walczyć dla Polski w nadchodzącym czasie.

Kaczyński: By pary homoseksualne nie mogły eksperymentować z dziećmi

Jednym z głównych postulatów jest "obrona prawa do wychowania własnych dzieci" przed "seksualizacją od kołyski". - Żeby nie wprowadzano programów wychowawczych, które będą degenerować. Żeby istniało w dalszym ciągu w Polsce prawo do tego, by istniała normalna rodzina tzn. rodzina z mężczyzny i kobiety, małżeństwa, normalnego małżeństwa i dzieci. By pary homoseksualne nie mogły też eksperymentować z dziećmi, tzn. je adoptować. - tłumaczył. Jak podkreślił, to wartości, które są dzisiaj zagrożone. 

- Chodzi w ogóle o to, żeby dzieci nie były przedmiotem eksperymentów, które są w interesie niewielkiej mniejszości, ale nie są przede wszystkim w interesie dzieci. I nie są w interesie przyszłości naszego narodu. A dzieci to przyszłość - dodał.

"Polska musi pozostać Polską, a Polacy Polakami"

Jarosław Kaczyński zapowiedział również obronę wartości, które stanowią o naszej tradycji i polskości.

- To jest dzisiaj atakowane. Prymas Tysiąclecia, kardynał Stefan Wyszyński mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał zniszczyć naród to zacznie od Kościoła. Spójrzmy na ten atak na Kościół. Przed tym trzeba się obronić - apelował do wyborców. - Polska musi pozostać Polską, a Polacy Polakami - zaznaczył.

Więcej o:
Komentarze (813)
Kaczyński na konwencji: Spójrzmy na ten atak na Kościół. Przed tym trzeba się obronić
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 217 razy 205

  Czy za normalną rodzinę prezespan uważa kobietę, która wmawia mężczyźnie ojcostwo, po czym za niego wychodzi, później się rozwodzi, a w międzyczasie puszcza z kochankiem, który to okazuje się jednak być ojcem dzieci i który jest oskarżony o wyłudzenie kilkunastu milionów złotych, i która rozwodzi się ponownie i zachodzi w ciążę z kolejnym kochankiem, później kolejnym mężem?

 • popeye

  Oceniono 132 razy 118

  jestem heteroseksualnym mężczyzną żyjącym w tradycyjnej rodzinie (wieloletnie małżeństwo kościelne, dwójka dzieci itd) i nie mam absolutnie nic przeciwko adpocji dzieci przez pary homoseksualne. Preferencja seksualna nie jest kwestią wyboru. Ludzie się tacy po prostu rodzą i powinni mieć prawo do założenia rodziny. Dodatkowo jest już sporo badań pokazujących że dzieci wychowane przez homoseksualnych opiekunów nie odbiegają w żaden sposób od tych wychowanych przez pary heteroseksualne. Nie ma więc mowy o żadnych eksperymentach.

 • falbor

  Oceniono 99 razy 91

  O matko, jaki to już staruszek!
  Słuchając go nie mogłem pozbyć się skojarzenia z Breżniewem - jak zaraz nie dostanie zastrzyku to się przewróci!!

 • 7ogamihcra

  Oceniono 94 razy 88

  Świat zwariował, stary kawaler o podejrzanej orientacji seksualnej gloryfikuje heteroseksualną rodzinę. Faceci w czarnych sukienkach co nie mogą mogą mieć żon, ale w części są pedofilami i wierzą prawie tylko w mamonę) opowiadają o wartościach chrześcijańskich, wierze i rodzinie.
  Chyba już nadszedł czas aby tę całą złodziejską zakłamaną faszystowsko-bolszewicko-katolską bandę diabli wreszcie wzięli.

 • feurig59

  Oceniono 83 razy 81

  Czy ten facet politycznie posiada jeszcze jakiś inny oręż niż straszenie swoich wyborców?
  znowu atak? Na polską rodzinę? Kto atakuje?
  Wy się wyznawcy tego żądnego władzy idioty nadal dajecie na to łapać? Że wszyscy się uwzięli i permanentnie zagrażają Polsce?Żydzi, Niemcy, Rosja, Czesi, UE, LGBT, kasty, układy, "złe moce"? Widzicie to na ulicach? W waszych domach? W szkołach? W urzędach? GDZIEKOLWIEK POZA EKRANEM?
  Kto tu jest na prawdę lemingiem?
  Żal mi was, bo nie zauważyliście jak facet wystrychuje was na dudka, jak się wami posługuje, wg sprawdzonych recept swoich idoli : Makiawela i Schmitta (teoretyka autorytaryzmu)

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 81 razy 71

  Taka rodzina jak bratanicy Marty? SODOMNIA I GOMORIA prezesie! Namawiasz do rozwodów?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX