Janusz Korwin-Mikke zachwala pedofilię? OKO.press zawiadamia prokuraturę: "Nie mamy wyjścia"

OKO.press przeanalizowało skandaliczne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego, który - według redakcji - nie tylko nie potępia pedofilii, ale wręcz ją pochwala. "Nie mamy wyjścia. Zgłaszamy sprawę do prokuratury" - czytamy.
Zobacz wideo

Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji (Korwin Braun Liroy Narodowcy), znany jest ze swoich kontrowersyjnych wystąpień. Teraz jednak redakcja OKO.press przyjrzała się jego wypowiedziom na temat pedofilii, których udzielił na przestrzeni lat. Ich wniosek szokuje - Janusz Korwin-Mikke zachwala pedofilię.

Korwin-Mikke o pedofilii: Wolałbym, by moja córka trafiła w łapy pedofila

Wśród skandalicznych wypowiedzi polityka znajdziemy m.in. słowa o tym, że "lekka pedofilia nie jest szkodliwa", a także że "jak jakiś pedofil poklepie dziecko po pupie to nic się nie dzieje".

"Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm" - powiedział również Janusz Korwin-Mikke. To tylko niektóre z jego szokujących słów. Więcej cytuje OKO.press.

OKO.press zawiadamia prokuraturę

"Jego wpisy i wypowiedzi naruszają art. 200 b Kodeksu Karnego: „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2" - pisze autor tekstu Przemysław Witkowski i deklaruje, że sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury.

Więcej o:
Komentarze (327)
Janusz Korwin-Mikke zachwala pedofilię? OKO.press zawiadamia prokuraturę: "Nie mamy wyjścia"
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 71 razy 49

  ""Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm" - powiedział również Janusz Korwin-Mikke."
  ===============================================================
  Teraz rozumiem dlaczego córka go nożem potraktowała...

 • pe_ro

  Oceniono 56 razy 42

  A co należałoby powiedzieć o tych paru tysiącach kretynów którzy na niego głosują?

 • chi-neng

  Oceniono 52 razy 36

  - "lekka pedofilia nie jest szkodliwa"
  - "jak jakiś pedofil poklepie dziecko po pupie to nic się nie dzieje"
  - "Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm"
  -----
  Ach ty chory skretynialy zboczencu!
  Na miejscu corki juz dawno bym cie oskarzyla.
  Ciekawa jestem ilu wnukow juz wykorzystales?!

 • konigin

  Oceniono 40 razy 28

  Psychol. Od zawsze byl popaprany, a im bardziej sie staruch posuwa w latach tym bardziej kretynieje. Satyr dla ubogich z gimbazy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX