Kwaśniewski o zeznaniach Schetyny przed komisją VAT: Za długo żyję na świecie, by wierzyć w takie przypadki

- Historia komisji śledczych jest już w Polsce wystarczająco długa, żeby wiedzieć, że jest to przede wszystkim instrument polityczny - mówił o przesłuchaniu Grzegorza Schetyny przed komisją śledczą ds. VAT Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent był gościem w porannej rozmowie Gazeta.pl.
Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (37)
Kwaśniewski o zeznaniach Schetyny przed komisją VAT: Za długo żyję na świecie, by wierzyć w takie przypadki
Zaloguj się
 • bert2407

  Oceniono 37 razy 23

  Najlepszy prezydent po 89 ma całkowicie racje .Już nie mogę się doczekać po wyborach komisji w spr.Srebrnej,Skoków,Getin.b,PCK i pompowania kasy w parodie księdza z Torunia.Horała a ciebie i twoich kolegów po prostu żal.

 • arkitekt1

  Oceniono 28 razy 20

  ...Perfidia i Szwindel...
  ...Prostytucja i Sadyzm...
  ¨Pokraczny autorytaryzm i gnicie. Już widać, że zamiast ambitnego projektu społecznego zostały PiS ordynarne przekupstwa, różne pięćsetplusy; zamiast wizji nowego człowieka mamy doskonale znanego z PRL, pazernego arywistę; zamiast nowej RP – projekt prostackiej grabieży. To przedsionek gnicia.¨
  ...zamiast wychowania i wzorcow moralnych pedofilski kosciol katolicki niszczacy mloda tkanke narodu...
  ...to nie jest narod, to nie jest panstwo, to zgraja prymitywnego motlochu rzadzona przez cwanych chamow...
  ...kiedys bylem patriota, karmilem sie historia przeszlych wielkosci Polski, teraz nienawidze tej zgrai...
  ...Polski nie ma, nie istnieje, jest tylko poganski Watykan Bis, zbrodnicza agenda opresji, moralne szambo...
  ...ludzie uciekajcie z tej umieralni, gdzie nawet weglowe powietrze zabija...

 • Miru Web

  Oceniono 17 razy 13

  @lieft
  Kwaśniewski nie musi liczyć na łaskę jakichś miernot,bo jeździ po świecie i płacą mu za wykłady.Przez cztery lata nie oczekiwał niczego od Pisiorów,to i następne lata da radę.Ta zlośliwość ci nie wyszła,prymitywny zazdrośniku.

 • stani56

  Oceniono 11 razy 11

  Do tej pory nie ma konkurencji wszyscy ważni przy nim to miernoty

 • kotmiki

  Oceniono 16 razy 10

  Kaczyński w szybkim tempie się starzeje co widać już wyraźnie ;ciekawe jak długo będzie w stanie dalej dewastować nam ojczyznę ,???

 • Fan Fan tulipan

  Oceniono 20 razy 10

  Miał swoje przywary ale jest inteligentny facet i w sumie był reprezentacyjny, aktualnie budyń też jest niczego sobie go z tym że przygłup

 • szehterozaurusreks

  Oceniono 10 razy 8

  poniekąd zgadzam się pis robi szopkę, że niby będzie rozliczał złodziejów ale w ciągu 4 lat nie zamknęli żadnego dużego złodzieja. zamykają za to tych którzy szkodzą budowie polin: Stonogę, Falentę, Piskorskiego (ale nie tego dobrodzieja co majątek wygrał w pokera)

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 12 razy 8

  A co z komisjami Hatakumby i Wasserwanny? Potrzebne były przed wyborami samorządowymi, a skoro wymienieni dostali po porach od wyborców, straciły rację bytu? Ciekawe, na jaki stołek chce Balbina wyżgać Horałę?

 • remo29

  Oceniono 7 razy 7

  Te wszystkie komisje to przedstawienie dla ciemnego ludu, który utknął przed telewizorem. One nie są od wyjaśniania czegokolwiek, komisja Jakiego jest najlepszym tego przykładem, o "smoleńskiej" nawet nie wspominam. Mają być czerwone paski, mają być komunikaty dla suwerena, żeby wiedział co widzi i jak ma to rozumieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX