Zaczęło się. Pierwszy wysyp spotów na eurowybory. Karol Karski okłada Krzyżaków mieczem

- Kiedyś o interesy Polski w Europie zabiegano różnymi sposobami - stwierdza profesor Karol Karski zdejmując przyłbicę po rzuceniu na ziemię dwóch krzyżackich rycerzy. - Dziś w Parlamencie Europejskim walczymy o sprawy ważne dla naszych obywateli, o pomyślność naszego narodu - dodaje polityk PiS z mieczem i tarczą w dłoniach. Walka o serca i umysły Polaków przed eurowyborami zaczęła się na dobre.
Zobacz wideo

W wyborczym spocie europarlamentarzysta PiS stawia sprawę jasno: - 26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa - deklaruje profesor na tle średniowiecznego zamku, po czym dodaje: - Zadecydujemy jaka ma być Polska na arenie europejskiej, skuteczna czy spolegliwa.

- Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną, Polskę będącą sercem Europy - oświadcza Karski i wzywa do oddania na niego głosu podnosząc miecz.

***

Dzięki działalności Greenpeace możesz wspierać rozwój ekologicznego rolnictwa. Wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (438)
Eurowybory Karol Karski okłada Krzyżaków obosiecznym mieczem
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 106 razy 100

  "Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną, Polskę będącą sercem Europy"- właściwie ja też. Dlatego takich Karskich i jemu podobnych trzeba zmieść ze sceny politycznej i dać Polsce szansę. Bo póki co tej skuteczności w Europie nie widać, a nie sercem jesteśmy, tylko jakimś wyrostkiem robaczkowym na etapie ropienia.
  Jak to on Krzyżaków pokonuje, wszak oni pod znakiem KRZYŻA. Co na to przewielebni? Co prezes, broniący kościoła i potępiający Jażdżewskiego?

 • n0th

  Oceniono 62 razy 54

  Powinien ich rozjechać meleksem, najlepiej biało-czerwonym ze skrzydłami husarii

 • cim_cum

  Oceniono 53 razy 45

  Jak to?! Przecież to bluźnierstwo!!! Jak można w ten sposób traktować rycerzy najświętszej panienki?! Co na to epidiaskop?!

 • kosmyg

  Oceniono 42 razy 36

  Karski dość odważnie zademonstrował zakuty łeb i średniowiecze. Byłoby weselej, gdyby sięgnął do współpracy konserwatystów i kleru przy okazji targowicy, ale może ktoś inny się pokusi.

 • batura3

  Oceniono 37 razy 31

  Kretyn zawsze pozostanie kretynem - nawet na trzeźwo:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX