"Złote gody" Leszka Millera i jego żony. Gratulacje popłynęły także od Joachima Brudzińskiego

Leszek Miller pochwalił się, że w tym roku obchodzi "złote gody", czyli 50. rocznicę ślubu. Gratulacje popłynęły od wielu osób, w tym szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego.
Zobacz wideo

Tegoroczna Wielkanoc ma dodatkowy, wyjątkowy wymiar dla byłego premiera Leszka Millera. 19 kwietnia tego roku razem z żoną Aleksandrą obchodził bowiem 50. rocznicę ślubu. W dniu rocznicy podzielił się zdjęciami sprzed 50 lat, natomiast w sobotę wspomniał o wizycie w urzędzie stanu cywilnego w Żyrardowie w związku z jubileuszem - to właśnie tam wzięli ślub.

19 kwietnia 1969 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żyrardowie wzięliśmy ślub. Wspólną drogą idziemy już 50 lat. Mojej żonie Oleńce dziękuję za miłość i każdą chwilę szczęścia

- napisał były premier dołączając fotografie.

50. rocznica ślubu, nazywana złotą czy też "złotymi godami", sprawiła, że do Millera popłynęło mnóstwo gratulacji i pozdrowień dla niego i żony. Dołączył się do nich także szef MSWiA Joachim Brudziński, pisząc:

Piękny jubileusz Panie Premierze. Wszystkiego dobrego na kolejne lata Państwa małżeństwa, serdecznie życzę

Na życzenia zareagował Miller, który zapowiedział, że umówił się w urzędzie stanu cywilnego "za kolejne 50 lat".

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: