Komentarze (682)
Adamowicz zaprosiła posłankę PiS na kawę. Odpowiedź Pawłowicz: proszę powstrzymać swą nienawiść
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2krzychok

  Oceniono 21 razy 21

  Dziękujemy Pani Pawłowicz.
  Dzięki Pani wyborcy poznali Panią Magdalenę Adamowicz kandydatkę do Europarlamentu, jako osobę kompetentną, Inteligentną, kulturalną, znającą języki.
  Każdy pisiorek za taką reklamę będzie musiał zapłacić i to sporo.

 • supertiumacz

  Oceniono 21 razy 19

  Posłanko Pawłowicz, głodna nie jesteś sobą.
  Zjedz sałatkę.

 • krisp_2007

  Oceniono 18 razy 18

  Obrzydliwe jest wszystko, co pani Krysia czyni. Obrzydliwe w stopniu ponadprzeciętnym. taka postać może funkcjonować tylko w ugrupowaniu prawych i sprawiedliwych.

 • krzycho-to-ja

  Oceniono 18 razy 18

  Wychodzi na to że p. Adamowicz ma lepsze wykaształcenie i kompetencje do zasiadania w Europarlamencie niż wszyscy kandydaci PiSu razem wzięci :)

 • dupazbita

  Oceniono 18 razy 18

  Przez takie osoby w polityce jak pani Pawłowicz stałem się chorobliwym oikofobem. A panią Adamowicz podziwiam za te pokłady wyrozumiałości i cierpliwości do osób pokroju "Ms Sałatki Majonezowej".

 • lubicz56

  Oceniono 18 razy 18

  Wczoraj napisalem, że odpowiedz pani Adamowicz to paradny przakład jak można kulturalnie i z wdziękiem wdeptać kogoś w glebę. Miałem jedynie wątpliwości czy to dotrze do świadomości adresata. Jak widać dotarło i zabolało. Bardzo dobrze :)

 • niknejm

  Oceniono 17 razy 17

  Pani Pawłowicz mnie nie zawiodła. Po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą twarzą, przepraszam, ryjem PiSu :-)
  A poważniej... Tak to jest, jak ktoś z poważnymi zaburzeniami osobowości ląduje na świeczniku. Robi z siebie i reszty ugrupowania pośmiewisko. Już nawet pani Mazurek się dość zdecydowanie odcina od poczynań swojego 'nadwornego furiata'. :-)

 • dik2002x

  Oceniono 17 razy 17

  Krystyna P. jest specjalnie niegrzeczna , bo wie, że to wzbudza emocje , a przy okazji cały czas jest o niej głośno. Dla takich antypatycznych ludzi największą karą jest ostracyzm. Obojętność i cisza wokół niej byłaby dla niej zabójcza. Niech się stanie dla nas przezroczysta.

 • konkus

  Oceniono 15 razy 15

  Zderzenie kultur w czystej postaci.

 • ktos2014

  Oceniono 17 razy 15

  JEJ TO SIE KOMPLETNIE W TYM............... POMIESZAŁO
  A KACZYŃSKI NO CÓŻ SPECJALNIE WYPUSZCZA SWOJE GONCZE PSY A INNYM ZARZUCA MOWĘ NIENAWIŚCI. PAWŁOWICZ ROBI WSZYSTKO ŻEBY TAK JAK PRZED POPRZEDNIMI WYBORAMI NIE BŁAGAĆ KACZYNSKIEGO ŻEBY O NIEJ WSPOMNIAŁ BO LUDZIE NAWET NIE WIEDZĄ KTO ONA ZACZ

 • dafcioo

  Oceniono 14 razy 14

  Dla pawłowicz zaproszenie na kawę to mowa nienawiści w najczystszej formie. Typowo pisowska percepcja. "Nam nikt nie wmówi, że białe jest biał, a czarne jest czarne".

 • niknejm

  Oceniono 14 razy 14

  I jeszcze jedno. Stara zasada prawników mówi: nie zadawaj pytań, na które nie znasz odpowiedzi. Pani Adamowicz wyliczyła swoje kwalifikacje i cóż... Wystawiła pytającą na pośmiewisko.

 • sonniva

  Oceniono 14 razy 14

  Krystyna robi to specjalnie. Blokuje na swoim facebooku wszystkich którzy kulturalnie i bardzo celnie ją punktują za nienawiść i obrażanie innych. Zostawia wpisy tylko pełne nienawiści pod jej adresem, aby potem pokazywać jaka to opozycja jest pełna nienawiści. Nie dajcie sie jej prowokować, bo ona tylko na to czeka. Dlatego Wpis Pani Adamowicz ją tak wyprowadził z równowagi. Bierzcie przykład!!! Tylko tak można ja pokonać!

 • stefan4

  Oceniono 13 razy 13

  W tej chwili jest tu 513 wypowiedzi. Przynajmniej na tej stronie (dalej nie patrzyłem) nie ma ANI JEDNEJ trzymającej stronę pani Krystyny Pawłowicz. Ani jeden PiStroll nie próbował jej broni, ani atakować jej przeciwników.

  Dlaczego? Przecież zawsze jest dosyć chętnych, żeby poprzeć waaadzę i zmieszać z błotem przeciwne jej osoby na ,,L'' ( lewaków, lemingów, itp.). Dlaczego więc nikt nie wstawia się za panią Krystyną Pawłowicz?

  Oczywiste przypuszczenie, że dlatego, że za to nie płacą tylko częściowo odpowiada na pytanie, bo od razu rodzi następne: dlaczego za obronę Szydło płacą, za obronę Kaczyńskeigo płacą, za obronę Zalewskiej płacą, a za obronę pani Krystyny Pawłowicz nie płacą?

  Czym ona, biedna, naraziła się Komitetowi Politycznemu rządzącej Partii, że zostawił ją samotną w tej dżungli pełnej korników, dzików, szatanów, a nawet liberałów?

 • adinyr1

  Oceniono 13 razy 13

  Z pewnością Pani Adamowicz ma większe kwalifikacje do startu w wyborach UE niż 99% kandydatów PiS. A sałatkowy potwór pawłowicz niech lepiej się nie wypowiada na temat mowy nienawiści, bo akurat w obrażaniu i sianiu nienawiści to jest pierwsza.

 • qqben

  Oceniono 13 razy 13

  - Dzień Dobry, jak się Pani miewa?
  - Paszoł won, ty nienawistny chamie!!!

 • cygaro1972

  Oceniono 13 razy 13

  Pani Adamowicz, proszę nie rzucać pereł przed wieprze..

 • alpamayo07

  Oceniono 12 razy 12

  Pawłowicz to wredna, mściwa, zawistna, sfrustrowana, konfliktowa kobieta. Dobrze nadawała by się do obozu koncentracyjnego jako kapo, bo nie lubi ludzi, szczególnie młodych kobiet. Posłanka nie powinna tak się zachowywać, bo hańbi polski parlament. No cóż, słoma z butów wychodzi...

 • czarnyminio

  Oceniono 12 razy 12

  Pawłowicz-nieprofesor, niematka, nieżona,niekulturalna, nieładna, nieestetyczna ale zasiada w sejmie polskim jako pisłanka, przepraszam posłanka.

 • prawdaprawda

  Oceniono 12 razy 12

  Chamstwo Pawłowicz jest jak widać gigantyczne.
  ZERO jakiejkolwiek kultury. A z wiekiem robi się coraz bardziej zajadła i ograniczona.
  Sama prowokuje, a na kulturalną merytoryczną odpowiedź reaguje agresją i kolejnymi plwocinami.
  Poza tym od dawna Pawłowicz nie ma nic mądrego do powiedzenia.
  Jak to ktoś trafnie napisał. : "Jak już myślisz, że dyskusja osiągnęła dno, to PiS robi odwiert."

 • precz_z_komunia

  Oceniono 12 razy 12

  Aż strach Krysi cokolwiek proponować :-)
  Służba weterynaryjna w Sejmie powinna jednak podać jej szczepionkę przeciw wściekliźnie w jakiejś kostce rybnej :-)

 • topiramax

  Oceniono 12 razy 12

  Cóż każda z pań wystawiła sobie świadectwo. 1:0 dla Adamowicz.

 • maxim38

  Oceniono 11 razy 11

  Pani Adamowicz tak się zniżać....Panią Pe zaprasza się do koryta wtedy nie odmówi.

 • pisaczek

  Oceniono 11 razy 11

  Ta kobieta w życiu zdania poprawnie nie napisała.

 • 162tony

  Oceniono 11 razy 11

  Taka rozmowa:
  Pawłowicz:
  - Pani Adamowicz, ile to jest 2+2
  Adamowicz:
  - Droga Pani Pawłowicz 2+2=4
  Pawłowicz:
  - Pani Adamowicz, skąd w Pani tyle nienawiści, niech się Pani douczy matematyki...

  Taka dyskusja.

 • turkiestan

  Oceniono 11 razy 11

  Pani Krycho!!!Ktoś musi wreszcie powiedzieć pani prawdę jak jest pani postrzegana przez Polaków!!!Ja pracuję w bardzo dużym zakładzie przemysłowym i nieraz rozmawiamy ze znajomymi i kolegami!!Gdy padnie słowo Pawłowicz K. -zaraz każdy mówi:bezczelny babsztyl,to największy cham i prostak,beka kapusty,wieśniara,prostaczka,baba oderwani siłą od garów i ściery bez żadnego wykształcenia i ogłady no i tysiące innych wyzwisk!!!Nawet zwolennicy PiS nie szczędzą Ci kobieto wyzwisk!!!Taką Cię znają i taką Cię widzą bo tak się zaprezentowałaś Polakom!!!Bezczelnością i chamstwem!!!Gdy ktoś powie że pani jest profesorem i wykłada na uczelni jest wielki śmiech i pytanie.Chyba wykłada siano krowom w oborze!!!!
  Ty kobieto tak widzisz panią Adamowicz jak opisałaś!!!Dlatego ja postanowiłem napisać Ci jak Ciebie widzą Polacy!!!!Zbliżają się święta!!!Zrób sobie kobieto porządny rachunek sumienia i przemyśl swoje postępowanie w czasie świąt!!!Ja niestety muszę w święta pracować a może i nieraz zaryzykować w pracy własnym życiem żeby zarobić te 3 tys zł po ponad 40 latach harówki w 4-ro brygadówce!!!
  Mam też radę dla Ciebie!!!Zapytaj pierwszą i drugą żonę Gosiewskiego jakie miały predyspozycje żeby jedna zasiadała w parlamencie UE a druga w parlamencie polskim????Pamiętam jak jedna w TVP żaliła się że mąż nie chce jej płacić alimentów!!!Mówiła że odda go pod sąd jak nie będzie jej płacił!!!Potem matka Gosiewskiego w TVP wyzywała na nią nazywając ją od najgorszych.W pracy koledzy z pracy- świadkowie Jehove śmiali się że mnie że my katolicy mamy takich przedstawicieli którzy mają po 2 żony i jeszcze alimentów nie chcą płacić!!!Nawet nie wiesz jak mi było wstyd jako katolikowi za tego pajaca bez żadnych zasad moralnych którego stawiano w Polsce za wzór katolika!!!Zapamiętaj sobie kobieto!!!Nie musisz obsrywać i oczerniać innych żebyś potem miała się z czego spowiadać!!!Wystarczy być człowiekiem i rozumieć drogiego nawet gdy trzeba go tylko tolerować tak jak Ciebie,Antoniego i Jarosława!!!Najlepszy kawał to powiedzieć komuś w Polsce że cała wasza trójka to wielcy katolicy!!!Dołączył bym do tego jeszcze Szydło!!!

 • bartek4you

  Oceniono 11 razy 11

  Taka posłanka jacy wyborcy

 • rhplus1

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Pawłowicz: rząd został wybrany demokratycznie ???? !! Niestety, "demokratycznie" - tylko prezydent . A taki Premier, czy ministrowie - to zwykli kolesie partyjni, którzy z wyborami demokratycznymi nie maja nic wspólnego. Od kiedy decyzja Kaczyńskiego jest "demokratyczna".

 • gebe14

  Oceniono 10 razy 10

  to jest katoliczka? prawicowa? to ja już wole być kociarzem albo muslimem. katolicyzm to pato . a ona to dowód że komunistyczne wykształcenie jest duda warte

 • wojtusz

  Oceniono 10 razy 10

  Głupia krysia (pisownia świadoma) z syndromem permanentnego niedopchnięcia.

 • 64stasiek

  Oceniono 10 razy 10

  "Kawa zbędna, już panią Polska poznała" - dziwne. Pani Adamowicz nie znam, natomiast panią Krystynę Pawłowicz znam z wyjątkowego chamstwa.

 • hannes_k

  Oceniono 10 razy 10

  Pawłowicz, jesteś żałosną starą panną, która odgryza się jak wściekła sucz na wszystkich wokół za swoje nieudane życie osobiste. Dziwisz się, że jesteś sama? Jaki facet chciałby taką "kobietę"? Ani ładna, ani mądra, ani kobieca... Pluj tym jadem, pluj, tylko to ci zostało, poza wieczornym zagryzaniem bólu z powodu swojej dozgonnej samotności. A za jakiś czas już wszyscy o tobie zapomną i będziesz siedzieć na wózku gdzieś w domu starców i żałować tego, co robiłaś....

 • corvelinho

  Oceniono 10 razy 10

  Słoma z butów jej wystaje- Kryśka P. dziś rządzi krajem!!!

 • zagraniczny-online

  Oceniono 10 razy 10

  Pawlowicz powinna Bez wiekszego problemu zalapac sie na ta nowa doplate, 500 na swinie ...

 • marywil2012

  Oceniono 10 razy 10

  dzięki pawłowicz dowiedzieliśmy się, że
  po pierwsze adamowicz ma jak widać sporo, ba nawet więcej kompetencji do zajmowania się sprawami europejskimi, łącznie ze znajomością kilku języków, od krystyny pawłowicz,
  po drugie kulturę osobistą, co zdaje się jest bardzo rzadkie wśród posłów pis.
  drodzy wyborcy pisu, jak wy to robicie, że wybieracie takich prostaków i chamów na posłów? ktoś wam za to płaci 500+?

 • apoloniusz211

  Oceniono 10 razy 10

  pawłowicz to najwyżej można do chlewa zaprosić, choć pewnie i świniom byłoby nie w smak przebywanie z tym obleśnym babochłopem.

 • adbepl

  Oceniono 10 razy 10

  Pawłowicz potrzebny jest dobry psychiatra, bo to co to babsko wyprawia to skandal i wstyd dla polskiej kultury politycznej !
  Niestety można przypuszczać , że braku kultury osobistej już nie nadrobi a prymitywne i chamskie zachowania tylko się powiększą.

 • Oceniono 10 razy 10

  Już była cisza ale dostała widocznie przepustkę- na wyjście z szafy 48h aby namieszać tym razem skutecznie bez wachlarza

 • zenekciec

  Oceniono 10 razy 10

  Krycha to jednak scierka .

 • realizmforte2

  Oceniono 18 razy 10

  Jak długo jeszcze ta chamska, prymitywna, odrażająca psychopatka będzie się panoszyła w polskim sejmie z naszych podatków ? Jak długo jeszcze będzie ośmieszała Polskę i Polaków ?
  Wnoszę o powołanie konsylium psychiatrycznego i zamknięcie tej biednej kobiety tam gdzie jej miejsce.
  Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby tak napadano wdowy smoleńskie ?

 • czarna_zoska

  Oceniono 9 razy 9

  Zaprosic Pawlowicz to jak poglaskac krokodyla. Nigdy nie wiesz kiedy oderwie. Prostactwo sie ignoruje.

 • six_a

  Oceniono 9 razy 9

  czemu ludzie się tak cackają z tą chamicą. przywalić jej metodą i nie bawić się w kurtuazję. jak zaliczy powrót karmy na odlew, to się uspokoi, atencyjna bladź, która bez żebrania u jarka o poparcie, byłaby absolutnie nikim.

 • avorum

  Oceniono 9 razy 9

  Trochę psychoanalizy:
  Horpyna, pseudo Pawłowicz całe wykształcenie (maturę, magisterium, i chyba doktorat też) otrzymała za czasów tak znienawidzonej przez nią "komuny" za pieniądze wypracowane przez tych "komuchów". Prawda jest taka, że gdyby nie ta komuna to wykształcenie skończyłaby na 7 klasie (to optymistycznie) i widłami wyrzucałaby gnój z obory, zamiast posłować i wykładać na uczelni. Ona o tym podświadomie wie i to ja potwornie dręczy. Stąd to chamstwo i wyzwiska, którymi obrzuca kogo się da.

 • djenn

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Pawłowicz, pytała pani swoje koleżanki, żałobnice Gosiewskie o ich kompetencje, jak wchodziły do polityki?

 • hens

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Pawłowicz...............proszę wziąć bułę i dalej żreć na sali sejmowej !

 • ml2403

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Pawłowicz to najlepszy przykład jak daleko jesteśmy od tzw. ugruntowanej demokracji. Tam ktoś taki nie miałby nawet szans startować w wyborach, a co dopiero zdobyć mandat do parlamentu. Dopóki takie indywidua będą zasiadać w lawach poselskich dopóty musimy walczyć o demokrację, a nie twierdzić, że ona jest. Ta w cudzysłowie "kobieta" nie nadaje sie nawet na babke klozetową, a co dopiero na taką funkcję. Wystarczy poczytać wspomnienia o niej jak zachowywała się na radach mieszkańców osiedla gdzie jak ktoś się z nią nie zgadzał to natychmiast tak wydarła mordę, że nikt już nie chciał z nią zadzierać. Jednak do PiS-u nadaje się jak ulał.

 • iglasty.inc

  Oceniono 9 razy 9

  Ojcofobię to ma zdaje się patron Pawłowicz.

 • jacaja

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Adamowicz, po co ta rozmowa z umysłową libertynką? To tak, jakby zwracać uwagę oborowemu, żeby uważał, bo ma gumofilce uwalane g**nem. Hę?...

 • meandros

  Oceniono 9 razy 9

  A jak Kaczyński startował w wyborach na prezydenta w kilka miesięcy po śmierci brata to było OK?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX