Komentarze (301)
Bierecki jednak "przeprasza" za słowa o oczyszczaniu Polski. Ale uważa, że "trzeba dużo złej woli"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • achaszwerosz

  Oceniono 15 razy 13

  Z tą gębą mógłby grać w "ludzkiej stonodze". Oślizły typ.

 • krywit

  Oceniono 14 razy 12

  pie...ny hipokryta

 • ks-t

  Oceniono 10 razy 10

  Złodziej i oszust, przyczynił się do okradzenia Polaków na 4,5 miliarda złotych, które musieliśmy wypłacić rozkradzionym SKOKom Biereckiego. Z tego pokaźna sumę wyprowadził na swoje prywatne konta w Luksemburgu a z reszty pobiera roczne wynagrodzenie w wysokości prawie 7 milionów złottych. To jest moralny i wspólnotowy wzorzec dla Kaczyńskiego, Ziobry i Morawieckiego. On będzie nas usuwał ze wspólnoty. Z taką "wspólnotą: nie chcę nmieć nic wspólnego. Ich miejsce w więzieniu.

 • obeznany

  Oceniono 10 razy 10

  Ludzi, którzy nie byli godni należeć do wspólnoty narodowej Niemcy w latach 30-tych nazywali krótko "podludźmi".
  Może poseł Bierecki powinien zacząć używać tego terminu, żeby nikt złośliwie nie wyrywał mu niczego z kontekstu?

 • pm7303

  Oceniono 12 razy 10

  hmm, jak by chciał pooczyszczac ten naród z 'niegodnych' to musiał by wpierw cały PiS wyrżnąć - coś się staruszkowi wybitnie pozajączkowało, może zapomniał prochów z rana łyknąć?

 • fakduck

  Oceniono 12 razy 10

  kryształowy wstał i nakazał przeprosić. Ale oczywiście trzeba zamydlić oczy.

 • jep23

  Oceniono 15 razy 9

  Ja tylko cytuję :

  ... Więc chociaż hitlerowcy przystrzygli mocno krzewy socjaldemokratyczne, jezuickie, masońskie, żydowskie oraz obce ideologicznie, a czasami i reakcyjne, to jednak część narodu nie dała się tak łatwo zglajchszaltować.
  - Bo zawsze - odpowiedział gwałtownie Stroop - w każdym kraju są grupy warchołów, indywidualistów i głupców, którzy nie rozumieją, że wierność idei, że skoncentrowane, jednoosobowe kierownictwo i stuprocentowe posłuszeństwo są podstawą bytu narodowego. Wierność, wierność, wierność - oto cecha prawdziwego człowieka. "Meine Ehre heisst Treue", napis wygrawerowany na honorowym sztylecie i honorowej szpadzie SS ma najszlachetniejszą ludzką i obywatelską treść.

  Przyczyną niepowodzeń NSDAP - mówił zdecydowanie Stroop - był wpływ obcych agentur degenerujących naród oraz niewojskowe metody działania naszej partii, zbyt liberalnej i lewicowej

  ...Ulega nastrojom. Czasem szaleje z wściekłości na "niepatriotyczne masy, podjudzane z zewnątrz, które nie rozumieją mądrości Hitlera". Czasem ma chwile zwątpienia. Bo może Fuhrerowi się nie uda... i kto poprowadzi dalej byłych wojskowych, potomków plemienia Cherusków?
  Ulgę i ,,busolę" znajduje w posłuszeństwie. Po co myśleć, rozważać, przewidywać, borykać się z wątpliwościami?... Gdy się już raz wstąpiło do partii, należy tylko być zdyscyplinowanym, wiernym wodzowi i stosować w razie potrzeby terapię pracy organizacyjnej.

  ...Stroop, musimy zrobić wszystko, aby miażdżąco wygrać regionalne wybory i pokazać, że nasz ruch jest nadal w ataku i wstępnym rozkwicie."
  Stroop dwoi się, troi i usetnia. Dowodzi, organizuje, działa. Gorliwy, służbisty, "żołnierski", ofiarny.
  Akcja wyborcza w księstwie Lippe rozpoczęła się niespotykaną koncentracją sił i środków oraz zastosowaniem wielu metod propagandowych. Miały one wpłynąć na ok. 100 tysięcy głosujących obywateli. Bezpośrednia agitacja objęła wszystkie miejscowości kraju Lippe. Rzucono do niej mówców, klakierów, reporterów, filmowców, kolporterów, paszkwilantów i gloryfikantów, bojówkarzy i łagodnych przekonywaczy, demagogów oraz spokojnych pseudonaukowców. Nie zapomniano o rozszerzeniu sieci informatorów i konfidentów. Nie pominięto czapki, papki i soli. Zadbano o transporty kiełbasy wyborczej, a w odległych wsiach hitlerowcy zainstalowali wielkie namioty dla zebrań ,,uświadamiających"

  ...Podbechtywano chłopską ambicję, mówiąc im mniej więcej tak: Rzesza zawsze stała na chłopie, na jego patriotyzmie i czynie wojskowym. On nas żywi i broni. Chłopi z Lippe są najczystszymi rasowo potomkami sławnych Cherusków, germańskich zwycięzców nad Rzymianami w Teutoburskim Lesie. Są najofiarniejsi, najbardziej odporni na agenturalne wpływy wrogości.

  Kazimierz Moczarski

  "Rozmowy z katem"

  Wyd."Znak"

 • xsawer

  Oceniono 8 razy 8

  A pieniądze przelane do Luksemburga też zostały wyjęte z kontekstu czy jednak ze SKOKów?

 • signum_t

  Oceniono 8 razy 8

  Patryjota z kontem w Luksemburgu...

 • corvelinho

  Oceniono 8 razy 8

  Tiaaa...przeprasza ale nie przeprasza..

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 8 razy 8

  Ja tylko wykonywałem rozkazy, powiedział jeden nazista.

 • arreis65

  Oceniono 8 razy 8

  bierecki - ty pisowski złodzieju, oszuście i chamie - osoby winne katastrofy smoleńskiej to przede wszystkim kaczyńscy - bo jeden kurdupel koniecznie chciał drugiemu kurduplowi zameldować wykonanie zadania !!!!

 • marymania

  Oceniono 8 razy 8

  Nauczył się PiSisyn przepraszać po "chrześcijańsku" od klechów. Oni są najlepsi w przepraszaniu. Za swoją pedofilię przepraszają zwykle Jezuska i tych co się "zgorszyli", zamiast ofiary.

 • Oceniono 7 razy 7

  W historii niedawnej był pewien malarz który też wyczyścił swój kraj a potem prawie całą Europę, po kilku latach tamten kraj legł w gruzach i pół kontynentu .Polacy uważajcie na takie hasła nie dajcie się zbajerować bo inaczej wasze dzieci wnuki i prawnuki 100 lat z bagna będą się wygrzebywać

 • szkolapraca2

  Oceniono 7 razy 7

  Jak może być taka wypowiedź źle zinterpretowana - przecież była jednoznaczna. Pytanie co oznacza "oczyścić", bo jak w III Rzeszy - to jednym słowem PiS bierze się za zabijanie inaczej myślących.... Czy mogę wybrać rodzaj oczyszczenie? Stos? Pluton egzekucyjny czy jeszcze coś innego?

 • panbies

  Oceniono 7 razy 7

  Gość sponsoruje brunatne koszule w Polsce i tyle w temacie.
  Żaden Polak nie powinien inwestować w jego dziwne banki.

 • ewa-316

  Oceniono 7 razy 7

  Ani przez moment nie wierzę w "przeprosiny" , powiedział to co myśli, potem się "zreflektował" . Bierecki powinien w ślad za swoim słowami oczyścić naszą wspólnotę z siebie i sobie podobnych, najpierw zwracając miliony które wyprowadził do Luksemburga...Bierecki (dobre nazwisko) wziął nieswoje, bo mu się należało.

 • kukunapniu

  Oceniono 7 razy 7

  "osoby winne zaniedbań przed lotem i po 10 kwietnia 2010 roku, nie powinny pełnić funkcji publicznych, nie powinny być obecne w polskiej polityce"

  No to Bierecki pojechał po bandzie .... na tak ostrą wypowiedź w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego, Jacka Sasina czy prezydenta Dudy nikt do tej pory (nawet z totalnej opozycji) sobie nie pozwolił !!!!

 • obeznany

  Oceniono 7 razy 7

  >>> jest mi bardzo przykro iż ktoś mógł tak zinterpretować moje słowa <<<

  Tja biedny zakny tłumoku, skoro nawet taki tępak jak obatel Czarnecki wypowiedź o tym, że z kimś jest "trudno" żyć "w jednym kraju" zinterpretował jako zachęcanie do "likwidacji" tego kogoś to jakże inaczej można zinterpretować twoja wypowiedź o potrzebie "oczyszczania" kraju z ludzi "niegodnych" żeby należeć do wspólnoty narodowej? He?

 • 1asz

  Oceniono 7 razy 7

  Skąd biorą się takie mendy jak Bierecki, Czarnecki, Suski, Sasin, Terlecki, Karczewski i inni oraz inne....?

 • lobuz5

  Oceniono 7 razy 7

  Nie dosc, ze brzydki (norma w pisie) to jeszcze glupi bo tylko glupi glupoty gada.

 • siekier35

  Oceniono 7 razy 7

  zakłamany tłusty sku...el.
  ilu ludzi wydupczył na tych kasach i co?
  nic,bo to główny sponsor chorych wizji kwaczki i nie tylko.
  włosa mu z dupy nikt nie wyrwie

 • b.szrama

  Oceniono 7 razy 7

  Ja nie przyjmuje przeprosin biereckiego. Niech sπerdala, NIE BEDZIE PISSMANN PLUŁ NAM W TWARZ!!!

 • wgrego

  Oceniono 9 razy 7

  oni wszyscy są w tym pisie wyjęci z kontekstu,

 • abm1

  Oceniono 6 razy 6

  Ci którzy oczyszczali Europę w latach trzydziestych ubiegłego wieku zawiśli w Norymberdze na szubienicy. Neofaszysta Bierecki z Podlasia także marzy o oczyszczeniu narodowym.

 • jozefina22

  Oceniono 8 razy 6

  Swój pisi elektorat możecie mieć za głupszych od siebie,Ale większość rodaków jest mądrzejsza i nie musicie zawracać Wisły widelcem,zrozumieliśmy słowa właściwie.Pierwszy złodziej RP.

 • wie wod

  Oceniono 6 razy 6

  Bierecki, Karczewski, Pawłowicz, Horała, Terlecki, Macierewicz, Tarczyński, dwóch Morawieckich i jeszcze paru innych. Brawo dziewczyny i chłopaki z PIS-u. Działajcie i mówcie jak dotychczas a rychło nastąpi moment, że Kaczyński ani zipnie. Swoją drogą, to ten Schetyna ma łeb!!! Za frico mieć taką piątą kolumnę w szeregach PIS-u! Pełen szacun.

 • bog43

  Oceniono 6 razy 6

  nie mam wątpliwości , że po pociągnięciu do odpowiedzialności karnej wszystkich tych , którzy naruszyli prawo , PIS na czele z jej prezesem przestaje istnieć .

 • Oceniono 6 razy 6

  Biereecki jest faszystą. To oczywiście też jest zdanie wyrwane z kontekstu. PISS to nic innego jak Narodowy Socjalizm. Skąd my to znamy? Oczywiście wyrwane z kontekstu.

 • Jan Bemke

  Oceniono 6 razy 6

  Może to nie ładnie z mojej strony, włóż sobie te przeprosiny w swoją tłusta doope

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Do tej pory Biereckiemu udało się w pełni wyczyścić kasę krajową SKOK z „pieniędzy, które niegodnie mieszają się z naszą narodową walutą”.

 • cracken001

  Oceniono 6 razy 6

  Czyli ten plugawy zlodziej,przekonuje polskich FRAJEROW,ze nie powiedzial,tego co powiedzial,a frajerstwo lyka ten kit

 • 123waz

  Oceniono 6 razy 6

  nie chcę, by mnie taki człowiek przeprszał, jego przeprosiny sa tak samo podłe jak jego słowa

 • boczny_obserwator

  Oceniono 6 razy 6

  Zrobił w kasie manko na 5 mld, ale sfinansował prawicową prasę. Zabezpieczyła też siebie i rodzinkę na 10 pokoleń do przodu. Człowiek sukcesu normalnie.

 • greeg99

  Oceniono 6 razy 6

  On oczyścił Polaków z oszczędności w SKOK ach, tu mówił prawdę

 • mimikra1975

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Bierecki, kontekst nie jest ważny! Nie można nikogo eliminować, bo nam się tak podoba, oczyszczać z przeciwników, bo nam przeszkadzają. Pan naprawdę tego nie pojmuje?! Mamy cywilizację, nie żyjemy w czasach kamienia łupanego!

 • anonim_ka

  Oceniono 6 razy 6

  Jako iż nie jestem posłem ani senatorem , pytam jak należy rozumieć kretyński tekst o pojednaniu i równoczesnym G N O J E N I U innych. J a oczyściłabym Polskę z Biereckich i jemu podobnych

 • rlnd

  Oceniono 6 razy 6

  Wyciągnięte z kontekstu tworzenia bojówek partii narodowo-socjalistycznej?

 • marekgdansk

  Oceniono 6 razy 6

  Najbardziej mnie bawi "oburzenie" że strony Brudzińskiego, żądanie przez niego przeprosin, tak jakby sam był wzorem eleganckiego języka debaty politycznej.
  Cynk i chan, wielce oburzone Panisko Brudziński, pamiętamy twoich "Komunistów i zlodziei", pamiętamy twoje określenie Radosława Sikorskiego jako lorda w zasikanych spodniach- określenie w stosunku do człowieka, któremu do pięt nie dorastasz, ani odwaga ani postawa życiowa.
  Wreszcie nie zapomnimy twoich prymitywnych bzdur o tym że u mamy w Nowym Sączu najadłem się oscypek i teraz będziesz miał siłę żeby robić dzieciaka żonie.
  Czytelnikom pozostawiam do skomentowania.
  Tak więc widzą Państwo kto krytykuje najgłośniej a sam posługuje się nie lepszym językiem! Słoma z butów zawsze wyjdzie Panie Brudziński że Szczecina, a właściwie z Nowego Sącza!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 6 razy 6

  Nie było żadnej "tragedii smoleńskiej" jak nazywa pan senator PiS wypadek "tutki" pod Smoleńskiem, który został spowodowany błędami pilotów lekceważących ostrzeżenia TAWS z kokpitu: "pull up" & "terrain ahead".
  A wystarczyło słuchać i robić to, co TAWS zalecał....

 • stef0909

  Oceniono 6 razy 6

  Tłusty przekrętacz, oślizły cham i tyle w temacie!

 • borsuk_lu

  Oceniono 6 razy 6

  Oddaj kasę ze SKOKów ty........

 • hamsterx

  Oceniono 6 razy 6

  nawet nie można go jakoś nazwać, bo w słowniku ludzi kulturalnych
  nie ma słów dostatecznie obelżywych

 • yglykmat

  Oceniono 6 razy 6

  Mafijny śmierdziel otworzył ryja i powiedział co mu na sercu leży.
  Teraz niech ryja zaknie Przeprosi i Spie.... Najlepiej w zaświaty.

 • nanabun

  Oceniono 6 razy 6

  Te słowa nie mają szerokiego pola do interpretacji. To faszyzm pełną gębą. I Wielkim Postem sobie buźki skokowy aferzysto nie wycieraj.

 • maj.basia

  Oceniono 6 razy 6

  Ohyda i szkoda słów.

 • zalogujsielubspierdalaj

  Oceniono 8 razy 6

  Wyrwanie z kontekstu o świcie - to stan świadomości i kondycji intelektualne każdego członka tej formacji pasożytniczej jaką jest PiS.

 • balbin79

  Oceniono 6 razy 6

  poszedl rozkaz z gory 'przepros' i poslusznie rozkaz wykonal . szkoda ze wielu politykow zamiast za wczasu przemyslec swoje slowa - to chlapnie cos a pozniej wstyd na cala Polske i musza przepraszac- ale tak to jest jak cale zycie ktos wykonywal polecenia , a swoich przemyslen ma malo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX