Kamiński: Ludzie nie są głupi, trolle nie będą decydować o tysiącletnim narodzie

- Jarosław Kaczyński czyta sondaże i zdaje sobie sprawę, że utrata władzy jest czymś realnym - przekonywał w porannej rozmowie Gazeta.pl Michał Kamiński. Polityk stwierdził, że partia rządząca stała się zakładnikiem własnych wyborczych obietnic.
Zobacz wideo

- Oni są gotowi zrobić wszystko, aby odroczyć utratę tej władzy - powiedział w rozmowie z Piotrem Maślakiem Michał Kamiński z Unii Europejskich Demokratów. Polityk przestrzegał przed budowaniem "legendy Jarosława Kaczyńskiego", według której prezes PiS jest wszechmocnym demiurgiem polskiej polityki.

- Nie jesteśmy głupi - stwierdził Kamiński, przekonując, że propaganda PiS nie trafi do polskich wyborców.  - Na poziomie internetowym ta władza nie waha się używać wszelkich dostępnych jej metod - dodał, podkreślając, że partie prawicowe w całej Europie wspierane są przez rosyjskie trolle. - Trolle nie będą decydować o tysiącletnim narodzie - powiedział polityk.

Kamiński: Oni mają obsesję na punkcie seksu i historii

- Oni mają obsesję na punkcie seksu i historii - uważa Kamiński. Odniósł się w ten sposób do wypowiedzi senatora Biereckiego, który przy okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej powiedział, że "trzeba oczyścić Polskę z ludzi, którzy nie są godni należeć do wspólnoty" oraz deklaracji Elżbiety Kruk z Rady Mediów Narodowych, która chciałaby by Polska stała się "strefą wolną od LGBT". "Niech zacznie od Kościoła" - rzucił Kamiński.

Tematami porannej rozmowy były obietnice socjalne PiS, strajk nauczycieli, prawa osób LGBT, wybory do Parlamentu Europejskiego oraz Brexit.

Więcej o:
Komentarze (109)
Kamiński: Ludzie nie są głupi, trolle nie będą decydować o tysiącletnim narodzie
Zaloguj się
 • fajnybrat

  Oceniono 27 razy 17

  Człowiek jest mądry ale społeczeństwo jako masa jest bardzo głupie. Daje się nabierać na obietnice polityków od czasów jak wymyślono demokrację.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 21 razy 11

  "partie prawicowe w całej Europie wspierane są przez rosyjskie trolle"

  Ciekawe kiedy się prawica zorientuje, że gra z Putinem do tej samej bramki?
  Zważywszy na ich niską inteligencję obawiam się, że nie prędko :D

 • mer-llink

  Oceniono 17 razy 9

  Ludzie w masie są absolutnie głupi. A pan Misiek Kamiński mówiący z duma o sobie "- Nie jesteśmy głupi" łże.
  "Tysiacletni naród" idzie posłusznie na pasku populistów, łgarzy i hohsztaplerów takich jak PiS. "NAród " nie ma żadnej "zbiorowej mądrości" - ma tylko kieszeń i żołądek. I za napełnienie tych dwóch otchłani "narodu" mozna "naród" z łatwościa kupić i zmanipulować. Co zreszta cynicznie uprawia PiS pod wodzą pana Kaczyńskiego JArosława, PRezesa i Brata.
  Sam zreszta pan Kamiński Misiek jest krętacz, koniunkturalista, leniuch i niezdolny gamon - tak jak wyłozył kampanie wyborcze pani Kopacz, to nikt by nie potrafił. Skrachował je koncertowo.

 • alderamin

  Oceniono 17 razy 9

  kamiński niestety sie mylisz. wiekszość ludzi czerpie już wiedzę tylko z internetu i myśla ze mają doktoraty z wszystkich dziedziń. jednocześnie wierzą w fake newsy. to jest obecna rzeczywistość.

 • kemor234

  Oceniono 17 razy 7

  Trzeba wsiąść do autobusu lub tramwaju i posłuchać jak niektórzy ludzie "dzielą się" oklepanymi frazesami typu "język nienawiści w TVN, nauczyciele darmozjady, jak to PO kradła, miliardy ukradzione z VAT," itp brednie.
  Obawiam się, że jak ktoś da sygnał, to oni mogą ruszyć i krzyżami będą bić po głowie a różańcem ... będą dusić.

 • oloros11

  Oceniono 11 razy 7

  teraz maja nowa metoda - wszystko tlumacza ruskimi trolami i jakimos mitycznymi wrecz mozliwosciami Rosjan i Putina - cholernie wygodne i nie do obalenia wlasciwie
  ale ich glupota, faszystowski ryt jest widoczny i bez udzialu jakichkolwiek troli

 • 99makabra1977

  Oceniono 15 razy 7

  Moskwa ma dobrych fachowców z propagandy. Don czerpie wiedzę całymi garściami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX