Jacek Sasin ma dowody na "polityczne intencje" Sławomira Broniarza? Pokazał zdjęcia ze Schetyną

Politycy PiS nadal próbują udowodnić, że strajk nauczycieli ma polityczne podłoże. We wtorek dołączył do nich Jacek Sasin, który w Radiu Zet pokazał serię zdjęć Sławomira Broniarza w towarzystwie Grzegorza Schetyny. Dodał, że nie ma wątpliwości, że intencje prezesa ZNP są "intencjami politycznymi".
Zobacz wideo

We wtorek Mariusz Błaszczak w "Gościu Wiadomości" stwierdził, że szef ZNP Sławomir Broniarz był w przeszłości posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jak pisaliśmy jednak wczoraj, Broniarz nie figuruje w spisie posłów na stronach sejmowych.

Jacek Sasin pokazuje zdjęcia Sławomira Broniarza z Grzegorzem Schetyną

Temat motywacji Sławomira Broniarza pociągnął dziś poseł Jacek Sasin w porannej rozmowie w Radiu Zet. Poseł PiS powiedział, że nie ma wątpliwości, że intencje Sławomira Broniarza są "intencjami politycznymi". 

Z rozbawieniem słuchałem Sławomira Broniarza, jak mówił o tym, że nie pamięta, kiedy się spotykał z Grzegorzem Schetyną. Ja może bym mu przypomniał

- powiedział we wtorek Jacek Sasin i zaczął pokazywać zdjęcia, na których widać Sławomira Broniarza w towarzystwie Grzegorza Schetyny. Wspólna konferencja prasowa, wspólne wyjście z siedziby PO po naradzie, Sławomir Broniarz na konwencji PO i Sławomir Broniarz na manifestacji KOD-u - wymieniał Sasin pokazując kolejne fotografie. 

Gdy prowadząca Beata Lubecka próbowała zapytać go zatem o to, co sądzi o prezesie oświatowej "Solidarności" Ryszardzie Proksie - radnym PiS w powiecie ostrowieckim od dwóch kadencji - Jacek Sasin nie chciał komentować. Po prostu kontynuował swój pokaz fotografii i szedł w zaparte. 

Zobacz wideo

Egzaminy gimnazjalne. "Mamy kolejny termin czerwcowy" 

Jacek Sasin mówił także o zaplanowanych na środę egzaminach gimnazjalnych, których los jest zagrożony. - Proszę, abyśmy nie przesądzali, że te egzaminy się nie odbędą. Zakładam, że się odbędą i że być może będą jakieś incydentalne przypadki. Wtedy mamy kolejny termin, czerwcowy - powiedział Sasin.

Dodał, że rząd jest przygotowany na pewne "perturbacje" w niektórych szkołach. - Kuratoria prowadzą nabór zgodnie ze znowelizowanym rozporządzeniem MEN osób z przygotowaniem pedagogicznym, którzy mogliby wspomóc dyrektorów szkół, żeby pomóc przeprowadzić egzaminy - dodał mówiąc o rozporządzeniu podpisanym w zeszłym tygodniu przez Annę Zalewską. Czytaj więcej>>>

Więcej o:
Komentarze (306)
Jacek Sasin ma dowody na "polityczne intencje" Sławomira Broniarza? Pokazał zdjęcia ze Schetyną
Zaloguj się
 • bestcjanek

  Oceniono 105 razy 95

  Widziałem zdjęcie Kaczyńskiego z Kiszczakiem. Nie mam w związku z tym wątpliwości, że Kaczyński to komunista.

 • siwywaldi

  Oceniono 87 razy 77

  Sasin, wytłumacz mi CZYM różni się zdjęcie Broniarza ze Schetyna, od zdjęcia Proksy z Kaczyńskim?

  Tak, wiem, Proksa i Kaczyński, to WASI ludzie

 • marchwianka.0

  Oceniono 70 razy 64

  Znane są także zdjęcia niektórych polityków PiS z przestępcami np. z SKOK Wołomin. I co z tego wynika panie Sasin????

 • chi-neng

  Oceniono 52 razy 40

  Ach wy „zdradzieckie mordy i kanalie”, cytując waszego pana i władcę!
  Bolszewickie metody i instumenty macie wszyscy we krwi!

 • 1627cd1410

  Oceniono 44 razy 36

  sasin ma także dowody na istnienie kosmitów.. użyje ich w odpowiednim momencie.
  nadal nie wiemy co na to suski.. czekamy :O)

 • cezar85

  Oceniono 44 razy 32

  następne będą zdjęcia Broniarza wysiadającego z taksówki z reklamówką z włoszczyzną

 • glencok

  Oceniono 31 razy 29

  Sasin - Broniarz uczestniczył w projektach Platformy w sprawach związanych z obroną wartości demokracji, szkolnictwa itp. jako osoba spoza partii, jako jeden z WIELU partnerów społecznych. Protest nauczycieli nie ma z tym nic wspólnego, bo ileś tysięcy nauczycieli zdecydowało się na protest ze względu na niskie ZAROBKI, a Broniarz prowadzi ten protest jako przewodniczący. Dodatkowo nie raz proponował że on na żądanie nauczycieli się usunie, jeśli jego osoba przeszkadza w osiągnięciu porozumienia. Okazało się że nic takiego nie było. Proksa uczestniczył w ustawionym przez pis i solidarność rozbiciu strajku nauczycieli. Podstawił się pisiorom, ostatni dołączył do protestu i pierwszy przyjął ofertę która była nie do przyjęcia dla nauczycieli ( nie dla Broniarza). Dodatkowo Proksa nie jest spoza partii pisu bo wszyscy znamy jego plakat wyborczy na radnego z listy PISU. Jak jeszcze Sasin będziesz kłamał i jak długo? Kto na takich ludzi głosuje???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX