Kandydaci Wiosny Roberta Biedronia do Parlamentu Europejskiego [LISTA]

Wiosna Roberta Biedronia zaprezentowała pełne listy na wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Ugrupowanie wystawi kandydatów we wszystkich 13 okręgach.
Zobacz wideo

Wiosna Roberta Biedronia oficjalnie zaprezentowała tylko kandydatów startujących z "jedynek" swoich list, ale na wybory do Parlamentu Europejskiego wystawia po dziesięciu kandydatów w każdym z okręgów.

Prezentujemy pełne listy Wiosny Roberta Biedronia na wybory do Parlamentu Europejskiego.

Kandydaci Wiosny Roberta Biedronia do Parlamentu Europejskiego [LISTA]

Kandydaci Wiosny, okręg nr 1, województwo pomorskie

  1. Beata Maciejewska
  2. Marek Rutka
  3. Adriana Biedroń
  4. Maciej Jarosz
  5. Ewa Graczyk
  6. Henryk Jacek Jasionek
  7. Iwona Ochocka
  8. Bartosz Bylica
  9. Bożena Szubińska
  10. Wojciech Lamentowicz

Kandydaci Wiosny, okręg nr 2, województwo kujawsko-pomorskie

  1. Wanda Nowicka
  2. Marcin Anaszewicz
  3. Izabela Nowak
  4. Marek Pijanowski
  5. Elżbieta Długołęcka
  6. Jakub Jaźwiec
  7. Oksana Lytvynenko
  8. Damian Skałecki
  9. Monika Gotlibowska
  10. Olgierd Łukaszewicz

Kandydaci Wiosny, okręg nr 3, województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie

  1. Monika Falej
  2. Sławomir Gromadzki
  3. Katarzyna Dzik
  4. Paweł Krutul
  5. Małgorzata Olkowska
  6. Piotr Ambroziak
  7. Agnieszka Falkowska
  8. Tomasz Lewczuk
  9. Elżbieta Murawko
  10. Sława Tarasiewicz

Kandydaci Wiosny, okręg nr 4, Warszawa z 8 powiatami

  1. Robert Biedroń
  2. Joanna Scheuring-Wielgus
  3. Monika Płatek
  4. Adam Traczyk
  5. Sylwia Buźniak
  6. Anna Tarczyńska
  7. Filip Pelc
  8. Jacek Kubiak
  9. Katarzyna Braiter
  10. Krzysztof Gawkowski

Kandydaci Wiosny, okręg nr 5, województwo mazowieckie

  1. Paulina Piechna-Więckiewicz
  2. Patryk Fajdek
  3. Aleksandra Żmijewska
  4. Sławomir Grychtal
  5. Monika Żabicka
  6. Mateusz Karniewicz
  7. Anna Piasecka
  8. Patryk Maćkowiak
  9. Małgorzata Ziemnicka
  10. Marcin Marzec

Kandydaci Wiosny, okręg nr 6, województwo łódzkie

  1. Anita Sowińska
  2. Wiktor Idzikowski
  3. Hanna Gill-Piątek
  4. Aleksandra Knapik
  5. Mariusz Sokołowicz
  6. Katarzyna de Lazari-Radek
  7. Paweł Hajncel
  8. Michał Pietrzak
  9. Elżbieta Żuraw
  10. Dawid Wawryka

Kandydaci Wiosny, okręg nr 7, województwo wielkopolskie

  1. Sylwia Spurek
  2. Dariusz Standerski
  3. Katarzyna Ueberhan
  4. Mikołaj Pancewicz
  5. Ewa Wójciak
  6. Marcin Staniewski.
  7. Kalina Michocka
  8. Zbigniew Zalesiński
  9. Magdalena Decker
  10. Ewa Jeżak

Kandydaci Wiosny, okręg nr 8, województwo lubelskie

  1. Zbigniew Bujak
  2. Monika Pawłowska
  3. Tomasz Kitliński
  4. Małgorzata Sobieszczańska-Rogala
  5. Szymon Pietrasiewicz
  6. Paulina Bryzek
  7. Krzysztof Wiśniewski
  8. Justyna Jasek-Kosobucka
  9. Paweł Grzegorczyk
  10. Marcin Walasek

Kandydaci Wiosny, okręg nr 9, województwo podkarpackie

  1. Anna Skiba
  2. Marcin Jurzysta
  3. Tomasz Oleksak
  4. Katarzyna Kwolek
  5. Radosław Krukar
  6. Urszula Grych-Bochyńska
  7. Patryk Fic
  8. Joanna Prokopska
  9. Grzegorz Tereszkiewicz
  10. Gniewomir Skrzysiński

Kandydaci Wiosny, okręg nr 10, województwo małopolskie i świętokrzyskie

  1. Maciej Gdula
  2. Małgorzata Diana Marenin
  3. Tomasz Terlecki
  4. Anna Noworyta
  5. Jacek Jabłoński
  6. Bogusława Długosz
  7. Jakub Bocheński
  8. Maria Wilczyńska
  9. Tomasz Leśniak
  10. Lilija Twardosz

Kandydaci Wiosny, okręg nr 11, województwo śląskie

  1. Łukasz Kohut
  2. Sabina Budzyń
  3. Roman Nehrebecki
  4. Joanna Stępień
  5. Maciej Klimek
  6. Anita Ziegler-Chamielec
  7. Marcin Gołda
  8. Iwona Sobera
  9. Piotr Łukasiewicz
  10. Anna Kulczyk - Szymańska

Kandydaci Wiosny, okręg nr 12, województwo dolnośląskie i opolskie

  1. Krzysztof Śmiszek
  2. Katarzyna Lubiniecka-Różyło
  3. Szymon Chojnowski
  4. Izabela Migocz
  5. Michał Syska
  6. Marta Lempart
  7. Jarosław Pilc
  8. Katarzyna Odrowska
  9. Natalia Zatka
  10. Mariusz Kotarba

Kandydaci Wiosny, okręg nr 13, województwo lubuskie i zachodniopomorskie

  1. Anita Kucharska-Dziedzic
  2. Sven Zagała
  3. Małgorzata Prokop-Paczkowska
  4. Jacek Wezgraj
  5. Katarzyna Paprocka
  6. Wojciech Czypicki
  7. Monika Drubkowska
  8. Łukasz Olszewski
  9. Katarzyna Kotula
  10. Jakub Ziółkowski
Więcej o: