"Siedział cierpliwie w kolejce, nazywa się Donald Tusk". Nietypowe spotkanie na poczcie w Sopocie

Jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcia Donalda Tuska, który czeka w kolejce i odbiera przesyłkę na poczcie w Sopocie. Internauci mają podzielone zdania na temat sytuacji z szefem Rady Europejskiej.

Zdjęcia przewodniczącego Rady Europejskiej zostały opublikowane na Twitterze. Jedno z nich przedstawia Donalda Tuska czekającego na swoją kolej na pocztowej ławeczce, na drugim widać z kolei, jak były premier odbiera przesyłkę przy okienku. 

"Dziś przed 13 siedział cierpliwie na poczcie w Sopocie. Kolejki były spore. Podszedłem, porozmawialiśmy kilka minut. Po następnych kilku minutach podszedł do okienka z awizo i odebrał przesyłkę. Nazywa się Donald Tusk" - udostępnione na Twitterze zdjęcia opisał autor fotografii. 

Donald Tusk na poczcie w Sopocie. W komentarzach nie zabrakło złośliwości

Komentujący zdjęcia podzielili się na dwie grupy. Jedni z nich wyrażali uznanie, że polityk na takim stanowisku zachowuje się jak zwykły człowiek, drudzy twierdzą, że fotografie Donalda Tuska na poczcie to "ustawka". Wśród komentujących znaleźli się także znani politycy. Z przekąsem o zdjęciu szefa Rady Europejskiej napisał poseł Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfeld.

"Rozumiem, że poczta została odcięta od reszty miasta, w promieniu kilometra barierki i zasieki, kilka tysięcy policjantów, na niebie dwa lub trzy helikoptery, a w tej niby kolejce sami ochroniarze w cywilnych przebraniach, prawda?" - skomentował.

Pewną złośliwość pokazał także Roman Giertych, który w swoim komentarzu nawiązał do osoby Jarosława Kaczyńskiego, który - jak twierdzi Giertych - "nie odebrał wezwania do zwrotu 50 tysięcy złotych. Pomimo dwukrotnego awizo". - Może PDT [premier Donald Tusk - red.] udzieliłby małego szkolenia panu prezesowi Kaczyńskiemu pt. Odbieranie awizo - napisał mecenas.

Więcej o:
Komentarze (521)
Donald Tusk odbiera przesyłkę na poczcie w Sopocie. Opinie komentujących są podzielone
Zaloguj się
 • zwyklaosoba

  Oceniono 146 razy 124

  Jak prezydent Szwajcarii (Szwajcar) jeździ zwykłą kolejką podmiejską to super. Ja Przewodniczący Rady Europejskiej sam robi zakupy czy odbiera pocztę - to ustawka. Oto Polska właśnie - nasza Ojczyzna.

 • wolak007

  Oceniono 121 razy 95

  Szacunek dla DT.

 • wiarus25

  Oceniono 93 razy 79

  Panie Szejnfeld tak jak pan opisuje to się porusza bożyszcze patoli i szamba niejaki Jarosław K. joż niedługo zbudują dla niego pociąg pancerny, jak Leninowi.

 • eewulka

  Oceniono 91 razy 75

  Normalny facet, nie takie dno jak piSSiorki i reszta stadka kaczora...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX