Leszek Miller w Gazeta.pl: Lepiej edukować seksualnie w szkole niż na kolanach proboszcza

- Gdzie należy prowadzić edukację seksualną? Czy lepiej to robić w szkole czy na kolanach proboszcza? - pytał podczas porannej rozmowy Gazeta.pl Leszek Miller, były premier i kandydat Koalicji Europejskiego w wyborach do PE.
Zobacz wideo

Wybory do Parlamentu Europejskiego, pedofilia w Kościele, brexit - m.in. o tych kwestiach Piotr Maślak rozmawiał z Leszkiem Millerem podczas porannej rozmowy Gazeta.pl.

Pojawił się również wątek Karty LGBT dla Warszawy. Polityk stwierdził, że wokół niej "stworzono ocean fałszu i kłamstw". - Gdzie należy prowadzić seksualną? Czy lepiej to robić w szkole czy na kolanach proboszcza? - zapytał.

Leszek Miller o Magdalenie Ogórek: Chce robić karierę

Nie obyło się bez poruszenia relacji z Magdaleną Ogórek, która swoją karierę polityczną rozpoczęła w SLD. Skąd według Leszka Millera zmiana poglądów u dzisiejszej dziennikarki TVP Info?

- Nie wiem, co gra w duszy pani Ogórek, ale myślę, że co najmniej dwie kwestie. Po pierwsze, żal i rozczarowanie do środowiska SLD, że nie poparło jej tak jak ona sobie wyobrażała z różnych powodów (...). Po drugie postanowiła zbliżyć się do środowisk prawicowych, bo chce robić karierę albo polityczną albo publicystyczną - powiedział Leszek Miller.

Więcej o: