Nieoficjalnie: Kolejna osoba od Petru startuje z list Wiosny. Biedroń zaproponował jej "jedynkę"

Anna Skiba, sekretarz generalna partii Teraz!, może jako "jedynka" wystartować z listy Wiosny Roberta Biedronia na Podkarpaciu - podaje nieoficjalnie Onet.

Anna Skiba to działaczka Teraz! z Rzeszowa i sekretarz generalna ugrupowania Ryszarda Petru. Jak podaje nieoficjalnie Onet, Skiba spotkała się w tym tygodniu z Robertem Biedroniem. Podczas rozmowy miała paść propozycja, by działaczka wystartowała do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na Podkarpaciu. Działaczka w rozmowie z portalem nie potwierdziła tego, ale nie powiedziała też "nie".

Wybory do PE. Działaczka od Petru przeszła do Biedronia

- Myślę, że wiele dostało propozycję startu w wyborach od Roberta Biedronia. Kto ostatecznie znajdzie się na listach do Europarlamentu z ramienia Wiosny, będzie wiadomo już w najbliższą sobotę, podczas zaplanowanej na ten dzień prezentacji liderów. Na tym etapie więcej nie mogę powiedzieć - powiedziała portalowi. Dodała też, że nadal należy do Teraz! i nie zamierza jej opuszczać.

Jeśli informacje się potwierdzą, Skiba będzie drugą osobą, która opuściła ugrupowanie Petru na rzecz Biedronia. Wcześniej taki ruch wykonała Joanna Scheuring-Wielgus. Posłanka jest "dwójką" Wiosny w Warszawie.

Więcej o:
Komentarze (96)
Nieoficjalnie: Kolejna osoba od Petru startuje z list Wiosny. Biedroń zaproponował jej "jedynkę"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy 10

  No cóż....
  Każdy wie, że zamiast startować z listy BEZ SZANS jaka wystawi Petru, LEPIEJ jest wskoczyć na listę, która jakieś szanse ma...
  Choć liczyć na powodzenie Biedronia na Podkarpaciu, to TAK SAM, jak liczyć na cud, że Kościół ujawni wszystkie przypadki księży pedofili :-))

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 7

  Czy ktoś wie z ramienia której frakcji w parlamencie UE startuje Biedroń?

 • olimpijczyk1999

  Oceniono 8 razy 6

  No cóż, nie jestem ani zwolennikiem Wiosny, ani Teraz, ale bycie członkiem jednej partii, i startowanie z list drugiej, to chyba bardzo mocno niepoważne.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 10 razy 6

  Szansa zrobienia monety dużej monety natychmiast zmienia zapatrywania poglądy Nie wspominając o partii byle jakiej byleby moneta była duża

 • felicjan.dulski

  Oceniono 10 razy 6

  No dobra, to Teraz to już będzie mniej Wiosny we Wiośnie?

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 14 razy 6

  technicznie to chyba nikt nie opuscił Teraz!, chodzi o kandydowanie z list

  to jakby powiedzieć, że Kamysz opuscił PSL, bo startuje z list KE

  niemniej oczywiście jak się patrzy na trendy, to Teraz! raczej ma nikłe szanse na cokolwiek, w przeciwieństwie do Wiosny - a skoro tak, to pragmatyzm mówi - lepiej iść z Wiosna w wyborach do sejmu

 • kros-nianka

  Oceniono 4 razy 4

  hahahah, a jak już wejdzie i ktoś pomacha lepsza ofertą to natychmiast porzuci Biedronia i jeszcze mu nogę podstawi. Ona tak ma. Tylko głupi się nabierze

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Teraz wiosną głosując na Wiosnę, będziemy głosować na Teraz.
  Taka Wolska pelna niespodzianek.

 • miro600

  Oceniono 8 razy 4

  Odpadki z innych partii? nie zagłosuję na wiosnę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX