Nieoficjalnie: Kolejna osoba od Petru startuje z list Wiosny. Biedroń zaproponował jej "jedynkę"

Anna Skiba, sekretarz generalna partii Teraz!, może jako "jedynka" wystartować z listy Wiosny Roberta Biedronia na Podkarpaciu - podaje nieoficjalnie Onet.
Zobacz wideo

Anna Skiba to działaczka Teraz! z Rzeszowa i sekretarz generalna ugrupowania Ryszarda Petru. Jak podaje nieoficjalnie Onet, Skiba spotkała się w tym tygodniu z Robertem Biedroniem. Podczas rozmowy miała paść propozycja, by działaczka wystartowała do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na Podkarpaciu. Działaczka w rozmowie z portalem nie potwierdziła tego, ale nie powiedziała też "nie".

Wybory do PE. Działaczka od Petru przeszła do Biedronia

- Myślę, że wiele dostało propozycję startu w wyborach od Roberta Biedronia. Kto ostatecznie znajdzie się na listach do Europarlamentu z ramienia Wiosny, będzie wiadomo już w najbliższą sobotę, podczas zaplanowanej na ten dzień prezentacji liderów. Na tym etapie więcej nie mogę powiedzieć - powiedziała portalowi. Dodała też, że nadal należy do Teraz! i nie zamierza jej opuszczać.

Jeśli informacje się potwierdzą, Skiba będzie drugą osobą, która opuściła ugrupowanie Petru na rzecz Biedronia. Wcześniej taki ruch wykonała Joanna Scheuring-Wielgus. Posłanka jest "dwójką" Wiosny w Warszawie.

Więcej o: