Wiceszef PSL opublikował zdjęcie Kaczyńskiego z hitlerowskim wąsem. Nie zamierza przeprosić

- Nie będzie żadnych przeprosin - oświadczył wicepremier PSL Adam Struzik, po tym jak został skrytykowany za umieszczenie na Twitterze zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z doklejonymi "hitlerowskimi wąsami".
Zobacz wideo

Wiceprezes PSL umieścił na Twitterze kontrowersyjne zdjęcie przedstawiające lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego z wąsem kojarzącym się z Adolfem Hitlerem. Polityk usunął zdjęcie, ale - pomimo krytycznych komentarzy - zadeklarował, że nie zamierza przepraszać, bo "nikogo nie obraził".

- Pozdrawiam wszystkich nienawistników, ludzi zawziętych, oszczerców, kłamców, pogardliwców, wszystkich bez elementarnego poczucia humoru.Spróbujcie się nad sobą przez chwilę zastanowić. W Dniu Szczęścia pozdrawiam - dodał w kolejnym wpisie.

Portal tvp.info poprosił prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza o odniesienie się do wpisów Struzika. "Odsyłam do Adama Struzika. Tweet został usunięty" - powtarzał kilkukrotnie polityk.

W odpowiedzi na wpis wiceprezesa PSL, poseł PiS Maciej Wąsik napisał:

- Panie Marszałku! Musi się Pan nauczyć, że umieszczając takie zdjęcie wydaje Pan świadectwo nie Prezesowi Kaczyńskiemu, a sobie. Jeżeli nikogo Pan nie obraził, dlaczego usunął Pan ten wpis?

Więcej o: