Mirosław Oczkoś w Gazeta.pl: Kaczyński, mówiąc o masturbacji, zaszokował dużą część elektoratu

- Za dużo rzeczy jest w ogródku PiS-u: Wieże, taśmy, KNF-y. Było pewne, że PiS coś wymyśli na konwencji, żeby przykryć to, co się zadziało - komentuje w rozmowie z Gazeta.pl dr Mirosław Oczkoś, ekspert ds. wizerunku politycznego. Jak dodał, słowami o masturbacji prezes PiS mógł zaszokować dużą część swojego elektoratu.
Zobacz wideo

Dr Mirosław Oczkoś skomentował m.in. sobotnią konwencję Prawa i Sprawiedliwości, której głównym tematem stała się deklaracja LGBT+, którą Jarosław Kaczyński nazwał atakami na rodzinę. Jak stwierdził, taktyka Prawa i Sprawiedliwości zakładała przykrycie różnego rodzaju afer, które zostały ostatnio ujawnione.

- Za dużo rzeczy jest w ogródku PiS-u: wieże, taśmy, KNF-y. Było pewne, że PiS na konwencji coś wymyśli, żeby przykryć to, co się zadziało - komentował.

Oczkoś: PiS próbuje szukać nowego wroga

Jak dodał, podczas sobotniej konwencji zastosowano wszystkie klasyczne chwyty marketingu politycznego, takie jak odwracanie uwagi czy szukanie wroga.

PIS próbuje teraz szukać nowego wroga. Podczas poprzedniej kampanii sprawdziło się 500+, ale przede wszystkim sprawdziła się „Polska w ruinie”. W związku z tym żeby spersonalizować ten przekaz, to dobrze jest pokazać tych strasznych ludzi, którzy czyhają na nasze dzieci

- mówił.

Zauważył też, że podczas konwencji widać było, że Jarosław Kaczyński nie jest w formie, choć jednocześnie pokazał swoją "nową twarz", mówiąc w kontekście deklaracji LGBT+ o masturbacji.

Jarosław Kaczyński nie jest w formie, widać, że nie ma luzu. Mówił o masturbacji, myślę, że zaszokował tym dużą część swojego elektoratu. Nerwy są złym doradcą jeśli chodzi o wizerunek, to było widać

- mówił.

"Pytanie, czy prezes mógłby powiedzieć, że liczą się tylko polityka i masturbacja"

Oczkoś skomentował również narrację polityków PiS, którzy konsekwentnie nieustannie mówią w kontekście karty LGBT+ o seksualizacji i masturbacji, a także porównują homoseksualizm do pedofilii.

- Pytanie z czego oni czerpią i gdzie ci ludzie przechodzili edukację - powiedział, dodając, że najprawdopodobniej politycy partii rządzącej operują schematami świadomie, w myśl zasady, że „ciemny lud to kupi”.

Woody Allen kiedyś powiedział, że w życiu liczy się tylko sztuka i masturbacja, są to dwie dziedziny, w których są ekspertem. Pytanie, czy prezes [Kaczyński -red.] też mógłby powiedzieć, że liczą się tylko polityka i masturbacja i to są dwie dziedziny, w których jest ekspertem

- dodał.

Oczkoś skomentował też rosnące poparcie dla partii Wiosna, na której czele stoi Robert Biedroń. 

Biedroniowi udało się wyjąć z zamrażarki tych, którzy nie chodzili do wyborów. To nie jest tak, że on kanibalizuje Platformę, a jeśli tak, to w niewielkim stopniu

- skwitował.

Więcej o:
Komentarze (208)
Mirosław Oczkoś w Gazeta.pl: Kaczyński, mówiąc o masturbacji, zaszokował dużą część elektoratu
Zaloguj się
 • sil.m

  Oceniono 65 razy 55

  Cel wyznacza gostek, stary kawaler, dziadzio –mina izraelska nie przykryła srebrnego developera więc wali z haubicy w LGBT+. Cel - przykrycia własnych złodziejstw, prezentując fałsz, obłudę i hipokryzję wmawiając Polakom tezę o ruinie „8lat” . Zabawne tłumaczenia i wywody . Oskarżają wszystkich o seksualizacje dzieci pedofilię, podczas gdy pedofilię uprawiał sukienkowy agent SB Jankowski, a ich poseł Piotrowicz tak kochal pedofila sukienkowego, że aż mu się z uszu dymiło gdy go bronił a KK i hierarchowie ukrywają ten skandal chroniąc przestępców przed karą ziemską bo w konfesjonale odpuszcza za przestępstwo , niesprawiedliwość wołająca o pomstę do nieba.
  Koniecznie należy brać udział w wyborach i wykarczować do dna sektę Pis z przystawkami w każdych wyborach i natychmiast prześwietlić wszystkie „stodoły, majątki żon oraz konta w L.. i na .C.." - przeprowadzić depisyzację włącznie z delegalizacją organizacji, pism. rozgłośni i telewizji agenturalnych szkodzących Polsce i Polakom tak by wszystkie maski zostały zdjęte oraz nacjonalizację majątku partii i jej członków – a nagrabili już wiele, za wiele. Jeśli wygrają wybory to kadencja będzie budową kultu jednostki i zamknięciem zdradzieckich mord na następne pokolenie. Dbają by system działał urządzając się całkiem dobrze / to dzisiejsi misiewicze, sadurskie, obajtki- skrzętnie ukrywające swoje majątki . Właścicielom Polski woda sodowa w dekiel wali – z narodem grają w dupnioka robiąc wszystkich w bambuko. Rżną głupa przed suwerenem. Za jedyne 500 złotych skorumpowali i zmanipulowani wielu a przekupni Polacy pozwolili na ten koszmar. Fakt , że biedni zapłacą rachunek za złe rządy PIS / bo tak historia uczy i musi dotrzeć do wszystkich / jest marnym pocieszeniem.

 • bogucjusz

  Oceniono 48 razy 40

  PiSuaria wpadła w panikę i wyprztykała się z kiełbasy wyborczej na pół roku przed wyborami do parlamentu. Och, tak mi przykro... :-)))))))))

 • nietyp

  Oceniono 41 razy 35

  I to ma być szokujące, że mówił o masturbacji??? On chciał pokazać jak się to robi, ale go powstrzymali!!!

 • starszy-65

  Oceniono 30 razy 26

  Uważam, że prezes sam żyje tylko masturbacją bo jako samotnemu wrogowi kobiet pozostała tylko ta czynność więc przynajmniej w tym ma doświadczenia i chyba na tym się zna ale to moje prywatne zdanie i mogę się mylić.

 • jxl82

  Oceniono 29 razy 25

  To nie ogródek, to szambo.

 • 1docentpj

  Oceniono 26 razy 22

  Postuluję obowiązkową i codzienną masturbację, może być przeprowadzana przez woźnego, dla wszystkich księży przekraczających próg szkoły. Pozwoli im to uwolnić się od grzesznych myśli i skupić na tym co głosił JHS.

 • franclajn

  Oceniono 19 razy 17

  Komunizm to była dyktatura proletariatu plus elektryfikacja. A pisizm? Wychodzi na to, że to pińćset plus masturbacja.

 • naboru_watanabe

  Oceniono 21 razy 17

  Kaczyński i masturbacja?? Żartujecie sobie. Prezesuni musiał przeczytac sobie w słowniku i zapamietac to trudne słowo.

  Wcześniej był absmak, adnegacja, kondominium i takie tam .... teraz wpał mu w łapki to tom z hasłami rozpoczynającymi się na literkę "M"

 • naboru_watanabe

  Oceniono 20 razy 16

  W sumie skoro mamy eksperta to chyba wyślę zapytanie do biura poselskiego zwykłego posła o wszczcie inicjatywy ustawodawczej aby raz na zawsze ustawowo ustalić czy;
  - czy wolno sie masturbować przy właczonym świetle
  - prawą czy lewa ręką
  - a jak ktos jest gibki czy wolno ustami
  - ile razy dziennie

  Jarek jest taki mądry, licze na niego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX