Komentarze (54)
Expose Jacka Czaputowicza. Ryszard Schnepf o polskiej dyplomacji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 1asz

  Oceniono 4 razy 0

  Nie służebna tylko służalcza.

 • chudebyki

  Oceniono 3 razy -1

  PO i PIS i ich dyplomacja są siebie warci. Ustawiczne wiszenie u czyjejś klamki. Cały czas po wojnie Polska jest pod czyjąś "życzliwą" kuratelą . Najpierw Sowieci, po 89r. do końca rządów PO PSL - Niemcy, a teraz Amerykanie i Żydzi. Mieliśmy i mamy bardzo drogich (dosłownie) "opiekunów i sojuszników". Interesy Polski gdzieś tam na dalszym miejscu.

 • 31.februarius

  Oceniono 5 razy -1

  "Nasza polityka wobec Stanów Zjednoczonych z sojuszniczej i partnerskiej stała się po prostu służebna - dodaje."

  No, partnerska była tak długo, jak długo Duke of Chobielin robił wielką łaskę!.
  Z poły.....!

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy -1

  Rysiu, przelknij i idz na emeryture.

 • ziomekp.1

  Oceniono 6 razy -2

  Schnepf pitolicie jak potłuczony -- obciągaliście jankeską laskę równie ochoczo jak pisiory i wszystkie rządy po 89, obciągaliście wszyscy z poświęceniem i ZAWSZE z połykiem................................

 • superkoment

  Oceniono 8 razy -2

  USA 19-20 marca BĘDZIE SIĘ DZIAŁO....!

 • wiesio_kopyto

  Oceniono 5 razy -3

  Zacznijmy od tego, że polska polityka wobec jankesów nigdy nie była sojusznicza i partnerska, tylko zawsze mniej lub bardziej służalcza.

 • jan.go

  Oceniono 7 razy -3

  Zawsze była służebna zawsze Za Gomółki nie Po prostu kiedyś politycy byli na tyle mądrzy by jako służba za bardzo nie pchać się na oczy pana

 • 12saurom

  Oceniono 4 razy -4

  Uj,uj ależ się tawariszcz Schnep rozjazgotał. Tylko tawariszczz Schnep czy to nie przypadkiem za rządów pańskiego firerka w praktyce Polska posłusznie na kolanach realizował wytyczne z Berlina. Czy to nie za rządów PO w praktyce nic nie robiono, żeby protestować, gdy w mediach pojawiły się kłamliwe polskie obozy koncentracyjne? Czyżby dlatego nie reagowano, gdyż pański firerek głosił, że Polskość to nienawistność. Obowiązkiem każdego państwa jest wspieranie swoich rodaków zagranicą. Co zrobiło Po i firerek, gdy na Litwie Polacy rozpoczęli strajk w obronie polskiej mowy? Nic pojechał pański firerek pacyfikować Polaków. Gdy w Donbasie wybuchły walki co robiło PO, żeby uratować Polaków z Doniecka. Nic dopiero, gdy zaczęły się protesty opinii publicznej kresowian sprowadzono ich do Polski. Nic nie robiono, gdyż jak głosił jeden z pańśkich kolegów nic nie robiliśmy, w ich prawie, gdyż nasze działania pokazywały, że Ukraina nie jest w stanie obronić swoich obywateli. Czyli tawariszcz Schneps w imię interesów banderowców poświęcono Polaków.

  Skoro rzekomo według tawariszcza Polska była tak szanowano dlaczego polaczkom pokazano kuchenne drzwi w Mińsku.

  Tawariszcz Schnepf pan także ponosi odpowiedzialność za tę sytuację za to, że pan w praktyce realizował nie politykę państwa polskiego ale swoich chlebodawców z PO szerzył pan oszczerstwa przymykał pan oczy nie dementował kłamstw totalnej opozycji.

 • vidi12

  Oceniono 6 razy -4

  I kto to mówi...? To amerykańsko/żydowskie pomiotło :(?

 • piotr1271

  Oceniono 6 razy -4

  Zalozimy przez chwile, ze tak jest. Służebna. To jak byśmy ocenili polityków PO łaszących sie do Merkel a wczesniej Putina? Obawiam sie, ze polski słownik nie zna słowa dostatecznie oddającego stopień poddaństwa.

 • superkoment

  Oceniono 6 razy -4

  conservativeexplorer.wordpress.com/2017/10/27/paul-manafort-was-a-clinton-campaign-mole/

  Lidle Adam Shitt, The Standard hotel

  www.neonrevolt.com/2018/04/20/whos-wendy-barack-newq-qanon-spiritcooking-greatawakening-thecabal-pizzagate-pedogate-nocoincidences/

  Oh, shit! André Balazs, owner of Standard Hotel, and Marina Abramovic:

  www4.pictures.zimbio.com/gi/Andre+Balazs+Marina+Abramovic+Z-BoiIo3clMm.jpgJPG

  saraacarter.com/michael-cohen-met-for-10-hrs-with-adam-schiffs-cmt-staffers-before-testimony/

  saraacarter.com/rep-doug-collins-the-lisa-page-transcripts-reveal-a-two-tiered-justice-system/

  According to Lisa Page’s testimony, the FBI considered charging former Secretary of State Hillary Clinton with gross negligence under 18 U.S. Code § 793 for her alleged handling of classified information. But this passage in the testimony clearly indicates the role that Obama’s Administration in letting Hillary Clinton off the hook:

 • czechy111

  Oceniono 14 razy -8

  Człowiek rozgoryczony z pretensjami do Polski z powodu pozbawienia go stanowiska. Człowiek, który jest synem ochotnika Armii Czerwonej i funkcjonariuszki V MBP, bratankiem sędziego, który ferował wyroki śmierci, zaszedł tak wysoko? Czemu mierny, aczkolwiek wierny funkcyjny pracownik MSZ, obwoływany jest ekspertem , czego? Człowiek, którego zachowanie i wypowiedzi po zmianie władzy nosiły znamiona wypowiedzenia posłuszeństwa Państwu Polskiemu

 • weredyk_pl

  Oceniono 13 razy -9

  Odezwał się brylant dyplomacji... A żona oddała te pieniądze?
  www.se.pl/wiadomosci/polityka/mamy-dowod-ryszard-schnepf-wystapi-o-pieniadze-na-zone-zdjecia-aa-EYyw-2zG4-yBXF.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX