Komentarze (92)
Strajk nauczycieli. Sławomir Broniarz na okładce "Gazety Polskiej" przedstawiony jako terrorysta
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antekpociecha

  Oceniono 9 razy 7

  Do tanga trzeba dwojga i widownia oceni tancerzy i zdecyduje którego w następnych tańcach już nie chce zobaczyć. Gdy się ma chore kolano, brak partnerki, podeszły wiek i żadnej wiedzy o tańcach to o tangu radzę zapomnieć

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Skoro pan Broniarz pokojowo prowadzący negocjacje z "diabłem rządowym" jest tylko tak "uzbrojony", to jak powinien wygladać P. Duda ze swoimi groźbami, wymachiwaniem łańcuchami, palonymi oponami i wsparciem dla rządu?

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Widzicie NAUCZYCIELE, że WASZ strajk generalny MUSI SIĘ ODBYĆ !!! Popatrzcie jakie zdanie ma o Wasa bezkarna prasa utrzymywana z pieniedzy budżetowych w stylu "GP" i niejakiego werycho Sakiewicza. Wcześniej głosili ministrowie: Szczerski, Suski, Kopcińska, Zalewska,Szydło i wielu innych a teraz ich "szmatłaiwec", to potwierdza. Szanowni rządzący "swoje aroganckie i prostackie przeprosiny" wsadźcie sobie w dupę, własną.

 • michur51

  Oceniono 7 razy 5

  propaganda PRL BIS w pełnej krasie. kto rękę podniesie na don kaczone i KC z ciemnogrodzkiej odetniemy przy samej DUDZIE.

 • 24godz.zmiana

  Oceniono 7 razy 5

  Powinien zażądać przeprosin i sprostowania na okładce gazety. Co za szubrawcy w tej GP. Strajk musi być, strajk jest niezbędny, to krzyk rozpaczy i żądanie godności.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 9 razy 5

  raczej to gazetka watykańska

 • wujek_waldek

  Oceniono 3 razy 1

  Ej, no to sztuka przecież jest...

 • zj1

  Oceniono 6 razy 0

  Po co dowartościowywać tą niby gazetę , nikt rozumny nie traktuje jej poważnie.

 • 12saurom

  Oceniono 2 razy -2

  No tawariszcz Broniarz a gdzież to był tawariszcz Broniarz, gdy rządziło PO dlaczego tawariszcz Broniarz nie próbował strajkować domagać się piniązków na podwyżki PO rządziło od 2007-2015.

 • jurii.sachar

  Oceniono 4 razy -2

  dobre, gdzie jeszcze można kupić ten numer GP ? muszę mieć na pamiątkę... powinien jeszcze mieć granat ( owoc oczywiście {mrugnięcie okiem}), żeby mnie oszołom nie podał do jakichś sądów.

 • kristov83

  Oceniono 5 razy -3

  Czy nie jest tak, że owe podwyżki dla nauczycieli to skrajnie nierozsądne rozdawnictwo??? Spytajcie Leszka Balcerowicza albo Witolda Gadomskiego.

 • 12saurom

  Oceniono 8 razy -6

  O co chodzi lemingi prawda po raz kolejny zabolała bo dokładnie tak się zachowuje Broniarzyna i Związek Nieuctwa Polskiego. Kiedyż to się Broniarzyna przebudził czyżby dopiero potem jak dostał piniążki od Sorosa albo ukradzione z Amber Gold lub SKOKÓW WOŁOMIN I KOPERNIK.

  O czym to jeszcze szczujnia nie napisała, że w spór poszło nie większość szkół ale tylko 22%

  A zresztą niech spróbują tego strajku a na miejscu rządu proponuję ogłosić lokaut czyli wyrzucić z miejsc pracy strajkujących a jak skończą się piniążki to rozumek wróci do głowy warchołom a wtedy postawić takie warunki, żeby warchołom na długie lata nie pojawiła się myśl o strajku

 • fonchol

  Oceniono 9 razy -7

  no przecież tak jest---broniarz terroryzuje dzieci(egzaminy gimnazjalne),terroryzuje strajkiem

  -kedyś jak rejtan przeciwko gimnazjum
  -tera jak lew za gimnazjami

 • humvee

  Oceniono 16 razy -8

  S. Broniearz - człowiek który od początku bycia przewodniczącym ZNP nic nie załatwił nauczycielom a cały czas jest ich przedstawicielem. Powodzenia nauczyciele.

 • 68jacekw

  Oceniono 17 razy -9

  Nauczyciele pracują 15 godzin w tygodniu.Mają wolne wakacje,ferie itp.Ale sa ciagle "przepracowani",zmęczeni,niedocenieni.Uczą fatalnie-większość dzieci bierze korepetycje,żeby dostać sie do lepszej szkoły.No ale jak dostaną 1000 zł podwyżki to natychmiast staną sie wzorcowymi belframi wypuszczającymi stada orłów i sokołów spod swej ręki.

 • nino.rota

  Oceniono 13 razy -11

  szantaż i groźby eskalacji konfliktu w przypadku niespelnienza żądań z sufitu to jak najbardziej metody stosowane przez terrorystow... POlitycznych...

 • dojcze_kabana

  Oceniono 13 razy -11

  To nie jest protest polityczny
  To nie jest protest polityczny
  Https://www.newsweek.pl/g/i.aspx/0/-550/newsweek/635982261761217743.jpg
  Http://i.iplsc.com/lider-kod-mateusz-kijowski-3l-prezes-psl-wladyslaw-kosiniak-/0005GRGE0BHLGKGM-C122-F4.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX