Biały kołnierzyk i spodenki. Jacek Saryusz-Wolski rozgrzewa się przed wyborami do Europarlamentu

Jacek Saryusz-Wolski jest kandydatem w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS. Dziś europoseł udostępnił zdjęcie, na którym widać jego przygotowania do walki o kolejną kadencję w PE.
Zobacz wideo

Fotografia posła, który startuje z "jedynką" na warszawskiej liście Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego, najprawdopodobniej została zainspirowana przez Ryszarda Czarneckiego. Czarnecki został ostatnio sfotografowany, gdy ćwiczył w jednym z parków w Warszawie. Poseł w rozmowie z "Super Expressem" zachęcał też innych polityków o dbanie o swoją kondycję.

Jacek Saryusz-Wolski rozgrzewa się przed kampanią wyborczą do Europarlamentu

Kierując się zachętą kolegi, także Jacek Saryusz-Wolski postanowił zadbać o swoją aktywność fizyczną. Poseł udostępnił dziś zdjęcie na bieżni podpisane: "Rozgrzewka przed kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego". Komentatorów dziwi jednak oficjalny strój Saryusza-Wolskiego, który ćwiczy w białej koszuli i krótkich spodenkach.

Ryszard Czarnecki startuje z drugiego miejsca z okręgu warszawskiego. Razem z Saryuszem-Wolskim walczyć oni będą o kolejną kadencję w Parlamencie Europejskim. O tym, czy budowanie formy na kampanię wyborczą przyniosło oczekiwany skutek dowiemy się po wyborach, które odbędą się już 26 maja.

Więcej o: