Wybory do Europarlamentu. Patryk Jaki chce w Brukseli opowiadać o reprywatyzacji

W programie Gość Radia ZET kandydat PiS do Parlamentu Europejskiego Patryk Jaki zapowiedział swoje pierwsze działania na stanowisku europosła. Pierwszą inicjatywą polityka ma być wystawa dotycząca reprywatyzacji w Warszawie.
Zobacz wideo

W ostatniej rozmowie na antenie Radia ZET Patryk Jaki zapowiedział już swoje pierwsze działania, jeśli wygra wybory do Europarlamentu. Wiceminister sprawiedliwości zapowiada, że z warszawską reprywatyzacją będzie walczył także z Brukseli... przy pomocy wystawy.

Patryk Jaki zapowiada kontynuację walki z warszawską reprywatyzacją - tym razem w Europarlamencie 

"Pierwsze, co zrobię w PE to wystawa o tym, jak wyglądała reprywatyzacja w Warszawie, jak oddawano nieruchomości na 140-letnie osoby". Patryk Jaki uważa, że ludzie w Europie nie znają prawdy na temat działania sądów, które według wiceministra działają świetnie - błędne opinie na temat polskiego wymiaru sprawiedliwości mają być kształtowane przez posłów opozycji. 

Patryk Jaki uznał ponadto, że jego start w wyborach na prezydenta Warszawy oraz start do Europarlamentu oznacza, że jest przydatny PiS. Nie zgodził się z określeniem dziennikarki, że traktowany jest jak "kukułcze jajo", które przerzucane jest między listami  różnych województw.

Poseł przyznał, że zadał pytanie władzom partii, dlaczego nie dostał "trójki" na liście warszawskiej, jednak nie chciał zdradzić odpowiedzi jaką otrzymał. Patryk Jaki liczy na to, że wzmocni listę PiS w wyborach i że finalnie zdobędzie mandat do Parlamentu Europejskiego. Polityk zapowiedział także, że do końca roku nauczy się biegle mówić po angielsku.

Więcej o:
Komentarze (87)
Wybory do Europarlamentu. Patryk Jaki zapowiada walkę z reprywatyzacją z Brukseli
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 31 razy 27

  Może byś grandziarzu najpierw Falentę znalazł. Podobno się wam gdzieś zawieruszył?

 • strach_sie_bac

  Oceniono 27 razy 25

  Tyle szumu, że to wina peło, że ich rozliczą, a tu 3 latka od wyborów i nic., nawet zrównali się w sondażach z KE. Kłamcy i oszuści, nic więcej. Panie Jaki a jak tam ma się śledztwo smoleńskie? Wystawa z pękającymi parówkami i innymi bombami termobarycznymi będzie bardziej zabawna.

 • niktwazny126

  Oceniono 24 razy 24

  Wystawa w Brukseli? Świetny pomysł. Na froncie dwie srebrne wieże, a za przewodnika naczelny deweloper...

 • puuchatek

  Oceniono 22 razy 22

  "Pierwsze, co zrobię w PE to wystawa o tym, jak wyglądała reprywatyzacja w Warszawie, jak oddawano nieruchomości na 140-letnie osoby".

  Rozumiem, że na tej wystawie będą także przypadki lewej prywatyzacji które miały miejsce za warszawskiej prezydentury s.p. Lecha Kaczyńskiego? Co, panie Jaki?

  A skoro to mają być argumenty za Waszą "reformą" sądownictwa, to na wystawie znajdą się też KONKRETNE informacje, w jaki sposób ta "reforma" poprawiłaby sytuację w tego typu sprawach?

 • bigmaciek

  Oceniono 17 razy 17

  Już widzę jak ta wystawa wzbudza w Brukseli zainteresowanie. Raczej politowanie, że Polskę stać tylko na takiego debila do Europarlamentu.

 • lica79

  Oceniono 17 razy 15

  Moralne i intelektualne dno, człowiek bez żadnego charakteru. Szkoda tylko zmarnowanego mandatu i pieniędzy podatników

 • crowley_666

  Oceniono 17 razy 13

  Ze swoim angielskim to dresiarz może jedynie wystawę o hakatumbie zrobić!!

 • robson15

  Oceniono 11 razy 11

  Jaki niech już sobie lepiej da spokój. Polityk z niego żaden, autorytet tym bardziej. Niech najlepiej wraca do Opola i siedzi z kumplami pod blokiem, tylko do tego się nadaje.
  Nie bardzo rozumiem dlaczego jest zapraszany do telewizji (oczywiście nie mam na myśli TV PIS), przecież i tak nic mądrego nie powie. Swoją drogą swoista menażeria z PIS-u wybiera się do tak przez nich nielubianego PE. Szydło, Kępa, Zalewska i jeszcze Jaki...koniec świata. Mam tylko nadzieje ze Jaki jako "trójka" nie dostanie się do PE i nie będzie przynosił wstydu na europejskiej arenie.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Boże - bądź litościwy, spraw, by takie jołopy nie dostały się do parlamentu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX