Wybory w Gdańsku 2019. O której oficjalne wyniki?

Oficjalne wyniki wyborów na prezydenta Gdańska zostaną podane w poniedziałek prawdopodobnie o godzinie 10:00. Taką informację podało Radio Gdańsk.

W siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Gdańsku trwa rejestracja protokołów z komisji wyborczej. Pierwsze wyniki spływały do komisji już w niedzielę po zakończeniu głosowania.

Wybory na prezydenta Gdańska - nieoficjalne wyniki 

Według wstępnych, nieoficjalnych informacji podanych na portalu Miasta Gdańska wybory wygrała Aleksandra Dulkiewicz, która zebrała 82% głosów wyborców. O godzinie 7:00 Miejska Komisja Wyborcza podała, że frekwencja w przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska wyniosła 48,6%. Została ona określona po zatwierdzeniu 189 z 196 protokołów.

Według informacji podanych przez dziennikarzy Radia Gdańsk, oficjalne wyniki wyborów zostaną podane około 10:00. W wyborach na prezydenta Gdańska startowało troje kandydatów: Grzegorz Braun, Aleksandra Dulkiewicz i Marek Skiba.

Więcej o:
Komentarze (4)
Wybory w Gdańsku 2019. O której oficjalne wyniki?
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 4

  Jeszcze raz, wobec tego:

  OLEŃKA, wg mnie, sprawdziła się, jak żaden z pozostałych dwóch kandydatów.

  Dała dowody swoich kwalifikacji umiejętności, zdolności rządzenia miastem i wywiązała się ze swoich obowiązków w sytuacji tak dramatycznej i trumatycznej, że moim zdaniem, ZBĘDNY BYŁ ‘trudniejszy egzamin' na objęcie tej pozycji / roli prezydenta miasta.

  Roli w którą 'wrosła w naturalny sposób', na dzień dzisiejszy.

  Te Jej walory słusznie docenił Gdańsk, jak widac, prawie cały Gdańsk.

  Gratuluję z calego serca wygranej i życzę samych sukcesów.

 • biolo99

  0

  Ale ta kobieta pierdzi.... debata to się należy ludziom a nie pani widzi misie że się p. Braun nie ma inny punkt widzenia etc tłumaczenie 12-latki wstyd jak dla mnie ta pani nie ma wogóle osobowości ojjj ludzie wybieracie między patologią gender, lewactwem a wiarą w Boga nadzieją dla odrodzenia chrześcijaństwa i prawdziwej miłości. Jak chcecie zobaczyć jak prosperują państwa lewackie zapraszam do Norwegii od 1985 roku rządzi lewica i pewnie w waszym mniemaniu myślelibyście że wszędzie będzie miłość, tolerancja do bliźniego ale was rozczaruje Norwedzy całkowicie się izolują od imigrantów, nie znam żadnego norwega który miałby bliższy kontakt z nachodźcami tylko udają takich tolerancyjnych, system lewacki spowodował że rodziny są dla siebie obojętne, oziębłe dzieci wogóle nie są zżyte ze rodzicami, rodzeństwem, ludzi starszych od razu wywalają do domów starców a 50% pogrzebów odbywa się że żaden członek rodziny się nie zjawia, od małych lat uczy się że dzieci mają większe prawa od rodziców co efektem tego jest że rodzice się boją nawet zwrócić uwagę dziecku, nie mogą być stanowczy nie mogą tzw żadnej presji na dziecku stanowić i wychować dzieci tak jakby chcieli bo się obawiają Barnevarnet terrorystycznej organizacji gdzie głównym celem jest rozbijanie rodzin i przekazywanie ich homorodzinom, pedofilom (w Norwegii mnóstwo skandali jest bo po czasie okazało się że odbieranie dzieci trafiały do pedofili!!!) Mógłbym pół dnia opisywać jak wygląda lewackie państwo do którego powoli dąży Polska wybierając takie osoby jak Dulkiewicz, Polacy obudźcie się zanim będzie za późno!!!

 • 68jacekw

  Oceniono 4 razy -2

  Gdańszczanie są tak uzależnieni od panujących tam układów,że gotowi by byli zaglosować nawet na posłą Szczerbę,gdyby startował zamiast p.Dulkiewicz.

 • kasiapanowie

  Oceniono 2 razy -2

  Układ Gdański zlikwidowany brawo PO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX