Komentarze (291)
Jarosław Kaczyński w RMF FM o zarobkach w NBP i Glapińskim, wyborach i sprawie Srebrnej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kuba161048

  Oceniono 13 razy 11

  On ma się stawić w prokuraturze a nie u dupowłaza Ziemca.

 • cacadux

  Oceniono 14 razy 10

  Chłopie, facet 14 miesięcy pracowął na twoje zlecenie, a ty odmówiłes zapłąty i nei masz sobie nic do zarzucenia ?! Kaczyński ty normalny jesteś ?! Własnei się przyznałes, że jesteś zwyczajnym oszustem - metodą na dewelopera. Za to się idzie do więzienia!

 • g.prawda

  Oceniono 12 razy 10

  "Nie zmienia się premiera, który wygrał wybory". Przecież to krystaliczna Beatka wygrała, a nie wspaniały Mateuszek.

 • xegar

  Oceniono 11 razy 9

  W artykule tego nie zacytowano, ale Kaczyński w tym wywiadzie powiedział, że chciał za pomocą wieżowców stworzyć źródło dochodów finansujące silną fundację, będącą przeciwwagą dla Fundacji Batorego.

  Czyli Wina Tuska.

  Należałoby dziadziusiowi wytłumaczyć, że gdy ktoś chce stworzyć silną przewagę dla poważnych instytucji takich jak Mennica Państwowa, Urząd Skarbowy, Policja czy Armia, to idzie do aresztu natychmiast, a ostatni przypadek w wielu rozwiniętych krajach kończy się karą śmierci. Fundacja Batorego może nie jest tak ważnym organem, ale przez analogię, Kaczyński powinien jedną z pierwszych przesłuchiwanych osób.

  PS. Czyli ciągnąc myśl Najgenialniejszego Stratega, Tuska jako winnego należy przesłuchać, skazać i jako karanego pozbawić możliwości umieszczenia na listach wyborczych. Kaczyński naprawdę nie ma sobie nic do zarzucenia, bo to co robi Było, Jest i Będzie Zawsze Prawe I Sprawiedliwe. (tu wymioty, zamiast oklasków na zakończenie)

 • damtek

  Oceniono 11 razy 9

  - Dochodzi do skandalu, w ciągu miesiąca od zawiadomienia prokuratura powinna wszcząć śledztwo. Nasz klient łącznie składa już zeznania ponad 30 godzin - powiedział w pełnomocnik Geralda #Birgfellnera mec. Jacek Dubois.

 • dziadwawelski

  Oceniono 9 razy 9

  Mając takich "złodziei patriotów" jestem spokojny o przyszłość POLSKI ;-))) Szkoda, że ten drugi mały konus rozbił się na brzozie bo wtedy miałbym pewność, że kraj będzie mlekiem i miodem płynął..... Zakłamany, kurdupel Kalkszteyn z Żoliborza !!!!

 • an-te

  Oceniono 11 razy 9

  Każdy złodziej mówi: "nie mam sobie nic do zarzucenia". A pod celą prawie każdy twierdzi, że jest niewinny. Capo di tutti capi też.

 • niko8472

  Oceniono 10 razy 8

  Dlaczego i jako kto chce zwykły obywatel Kaczyński rozmawiać z prezesem NBP? Przyjmuje prezes NBP każdego zwykłego obywatela który akuratnie ma zapotrzebowanie na 1,5 miliarda PLN?

 • zd46

  Oceniono 8 razy 8

  Wszyscy przestepcy tak mówią: "nie mam sobie nic do zarzucenia"

 • kumak

  Oceniono 8 razy 8

  Ziemiec w RMFie??? No to przestaje sluchac RMFu. Gdyby nie Ziemiec kaczor w zyciu nie udzielil wuwiadu. Ot, taka rzetelnosc...

 • zbyszko_z_b

  Oceniono 10 razy 8

  Gensek powiedział że jest czysty, to tak jest !!! Szkoda kasy na jakieś dochodzenia, niech się prokuratura zajmie czymś innym. Tak myślę, ile jeszcze czasu ich wyborcy będą to kupować???

 • artenor

  Oceniono 8 razy 8

  Skoro Prezes di tutti Prezesów mówi, że nie ma sobie nic do zarzucenia, to z pewnością tak jest. Jasne? No!

 • mazzini890

  Oceniono 8 razy 8

  Wszyscy przestępcy nie widzą sensu by ich sprawy nie były w prokuraturze.Jaruś.

 • damtek

  Oceniono 10 razy 8

  Redaktor Ziemiec uczciwie zapytał czy sprawą koperty powinna się zająć prokuratura,, prezes Wolski uczciwie odpowiedział, że nie.

  Normalny, Polak, katolik, serce po prawej, wnuk żołnierza AK, cioteczny brat babci walczącej w Powstaniu zrozumie, lewak kręci głową, że nie kuma.
  Wojciech Kussowski/twitter

 • 20portal

  Oceniono 8 razy 8

  To są fajne wywiady kiedy dziennikarz-funkcjonariusz partyjnej propagandy podstawia preziowi mikrofon, aby ten mógł gadać co chce. Następny poziom to taki, kiedy dziennikarz gada już za prezia językiem partyjnym i ubiega jego myśli ( w tym m.in. specjalizuje sie prowadząca "Wiadomości" TVPiS czyli ku...zji).

 • plutoniczna

  Oceniono 10 razy 8

  "Śledztwo w moim przekonaniu nie ma sensu, ale to już jest decyzja prokuratury, ja w żadnym wypadku nie chcę na nią wpływać"
  NO!
  czy prokuratura słyszy?
  Prezes locuta causa finita.

 • hiperon59b

  Oceniono 10 razy 8

  Nie, poważnie, bo czasem to sobie żartujemy. Chcę poruszyć inny wątek. Wiadomo że Prezes otacza się zawsze zaufanymi ludźmi, takimi których zna jeszcze z PC (Porozumienie Centrum) albo po prostu krewnymi. No to skąd w radzie fundacji im. Lecha Kaczyńskiego wziął się nikomu nie znany niby ksiądz Sawicz. Przypomnę, że bez zmiany statutu fundacji takiej osoby nie można odwołać. Pan Sawicz był pielęgniarzem u biskupa Gocłowskiego a biskup Gocłowski był do śmierci, do 2016 roku w radzie tej fundacji. Jak niby ksiądz Sawicz przekonał Prezesa albo jakich argumentów użył, żeby Prezes wybrał właśnie jego (choć jak wiemy udział w tej radzie nie jest płatny) do tej rady a nie na przykład córkę swojego brata albo kuzyna czy choćby wiernego sługę Sasina czy Suskiego. I wreszcie po co temu niby księdzu taka funkcja. No teraz już więcej wiemy, że podpis pana Sawicza kosztuje 100 tysi. Może ktoś coś doda do tego wątku bo pytań jest więcej a sprawa jest bardzo zagadkowa.

 • stoperan12

  Oceniono 10 razy 8

  dziennikarz reżimowy, żenada. Albo się jest dziennikarzem albo popychadłem. Szkoda że o kopertę nie zapytał

 • hiperon59b

  Oceniono 10 razy 8

  Prezes wstał tak wcześnie i próbuje przekonać słuchaczy, że jest kryształowo uczciwy a wieżowce chciał wybudować dla dobra wszystkich. Prezes powinien przez te swoje media zwrócić się o pomoc do słuchaczy w zbiórce kasy na zapłatę Austriakowi. Bo wcześniej czy później jakiś sąd nakaże Prezesowi zapłatę tych 40 dużych baniek i co zrobi Prezes, przecież on jest biedny jak mysz kościelna.

 • six_a

  Oceniono 7 razy 7

  pasożyt żyjący na koszt państwa nie jest niczym normalnym, tylko wręcz przeciwnie popie...nym.

 • partia

  Oceniono 7 razy 7

  O sobie Kaczyński może mówić co chce. Że taki zwyczajny, malutki. Ale niech się która służka odważy tak go opisać, to marne widoki. Iwan Groźny też czasem bojarom mówił, ze chce zdjąć koronę i pytał, który z nich najgodniejszy, by ją przejąć. Chętni byli zaraz dekapitowani a ci co przeżyli naukę, gdy Iwan znów chciał z władzy pozbyć, padali na kolana i błagali, żeby został. Gdy więc Prezes mówi, że prokuratura zrobi co zechce i jak będzie trzeba, to go wezwie jak każdego dzidka, to pani prokurator szczerze, publicznie, tak głośno, Żeby na korytarzu było słychać, zawoła, że "znamion czynu" nie ma i żadne postępowanie ani wzywanie nie ma sensu. I już na nią czeka miejsce w Sądzie Najwyższym. Bo "reforma" sądownictwa właśnie po to rozmnożyła stanowiska którymi można nagradzać prokuratorów gotowych własną piersią osłaniać władzę radziecką przed odpowiedzialnością za pospolite przestępstwa. A jak jeszcze prokuratorce się uda oskarżyć Afstryjca i jego adwokatów o szykowanie zamachu na życie tow. Stalina to kto wie, może i na miejsce Ziobry może trafić. Bo Ziobro za bardzo urósł i za bardzo pewnie się czuje. A tu każdy, że jego życie zależy od humoru tow. Stalina i żeby przeżyć to się trzeba starać bardziej niż inni.

 • pies.na.czarnych

  Oceniono 7 razy 7

  Jarosław Kaczyński: Nie zmienia się premiera, który wygrał wybory. Zgadnijcie jaki kraj mial na mysli? :)

 • alpamayo07

  Oceniono 7 razy 7

  Koszmarny, zakłamany posowiecki oligarcha, bez honoru i elementarnej uczciwości. Dorobił się, uwłaszczając się na państwowym majątku i na sprytnych kradzieżach. W jego życiu są same gigantyczne afery; Telegraf, FOZZ, a teraz Srebrna. Obłudnik, wysokiej klasy krętacz, cwaniak i spekulant, który oszukał Austriaka na 1,3 mln euro i skłonił go do wręczenia łapówki. Teraz udaje niewinnego staruszka, bagatelizuje swoje przestępstwo, a grozi mu 10 lat więzienia. Do tego kłamie, wcale nie wymyślił 500+ tylko ukradł pomysł politykom z PSL-u. Wszyscy Polacy są równi względem prawa, dlaczego prokuratura go jeszcze nie przesłuchała? Jak długo ten nietykalny oszust, święta krowa - będzie bezkarny? Czyżby polska prokuratura była skorumpowana, pyta się suweren z Żoliborza?

 • flanemco

  Oceniono 7 razy 7

  Możesz nie mieć sobie nic do zarzucenia, chłopi, ale sąd to osądzi...

 • marywil2012

  Oceniono 7 razy 7

  Przegracie wybory przez afery. Straciliście i tak już wiarygodność dla części waszych wyborców, którzy powoli kumają z jakimi przestępcami mają do czynienia. Wolno to idzie ale idzie.

 • starczypl

  Oceniono 7 razy 7

  dziad zyje według swoich zasad prawa. ale ono go dopadnie. chyba, że dołączy do brata

 • dzidka17

  Oceniono 7 razy 7

  hahaha,"pam" prezes to krystalicznie czysty - "oszlifowany diament" :D :D :D
  Nie ma sobie nic do zarzucenia,nie jest dyktatorem, nie ma wpływu na "nic" .Jest zwykłym posłem i za nic nie ponosi żadnej odpowiedzialności ani za wszystkie decyzje rządzących podyktowane z Nowogrodzkiej.
  Megaloman,który za wszelką cenę chce uchodzić za ojca narodu.:D

 • Krzysztof B

  Oceniono 7 razy 7

  A ja prezesowi nie wierzę w ani jedno słowo. Na taśmach mamy prawdziwy obraz a z tego co mówi w wywiadzie to prawdą może być jedynie to jak się prezes pomyli.

 • damtek

  Oceniono 7 razy 7

  Nie interesuje mnie rozmowa prezesa - dewelopera z usłużnym dziennikarzem.
  Interesuje mnie jego rozmowa z dociekliwym prokuratorem.
  Marcin Bosacki/twitter

 • munaciello

  Oceniono 7 razy 7

  Patrz, panie Ziemiec, mam stary garnitur i schodzone buty, a moje ręce są krystalicznie czyste.
  Nie mogę więc sobie nic zarzucić.
  To oczywista oczywistość.

 • zdradliwe_pisozyty

  Oceniono 6 razy 6

  "Jestem obywatelem jak każdy inny"
  "Ja nie jestem dyktatorem"
  "nie wierzę w cudowne możliwości polityków"

  "Zdaję sobie sprawę, że za chwilę będę miał 70 lat"

  Drogi Jarosławie - Jeżeli chodzi o to ostatnie to gwarantuję tobie, że jak mianowałbyś się przezesem NBP dla odmiany,
  to Pixi i Dixi pokażą ci jak sie lody kręci i zmienisz zdanie o stanie kawalerskim.
  Popatrz na Glapcia jaki jest HAPPY na wszystkich zdjęciach.
  Usmiech ma po prostu słoneczny.
  Dużo zdrowia. Szczególnie umysłowego... no i odrobinę szczęścia w miłosci

 • plutoniczna

  Oceniono 6 razy 6

  dowód na totalny cynizm Kaczyńskiego w graniu na trupach:

  Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #GoscZiemcaRMF o śledztwie prokuratorskim ws. katastrofy smoleńskiej: Uczciwie przyznam, nie bardzo się w tej chwili w tej sprawie orientuję @KZiemiec @RMF24pl.........😲😲😲

  To nie zamordowali mu brata???

 • wat73

  Oceniono 6 razy 6

  ale ściema zero wiarygodności to tylko bełkot dla cimnego katolskieg0 ludu

 • kralik111

  Oceniono 6 razy 6

  Gdzie sie pochowaly PiSowskie trolle, ktore twierdza, ze takie zarobki to norma?

 • siekier35

  Oceniono 6 razy 6

  nie masz sobie nic do zarzucenia?
  to przynajmniej gó... z podeszwy wytrzep
  nie mało tam tego masz mały człowieczku
  nie mało

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 6

  Czy prezes PiS obawia się Tuska? "Nie obawiam się w najmniejszym stopniu"

  ale na każdą wzmiankę o Tusku zlatuje się stado pistrolii i dostają zraczki :):)

 • cool_matt

  Oceniono 6 razy 6

  zmienic ustawa wiek emerytalny i glapiski wyleci ....proste i wczesniej stosowane przez pissuar

 • pijanymarynarz

  Oceniono 6 razy 6

  Czy on powiedział, że K-Towers miały być zrobieniem czegoś dobrego dla Polski? To już nie jest nawet kpina, nie wiem jak to nazwać.

 • bartek_7777

  Oceniono 6 razy 6

  Dżizas. Ziemiec prowadzi wywiad z kaczyńskim w RMF. Przecież to był monolog pryzysa. Za chwilę wykupią jeszcze ZET-kę i po zawodach.

 • jurek4491

  Oceniono 6 razy 6

  Cel PiS-u , PRZEKUPSTWO I OGŁUPIANIE suwerena , pod tymi rządami nasz kraj funkcjonuje w XIX-nasto wiecznym okresie .

 • norman67

  Oceniono 6 razy 6

  500 dzieciom, 50 000 d..kom.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 6 razy 6

  Radio Maryja Faszyzm :-)

 • norton2

  Oceniono 6 razy 6

  Jak krystalicznie czysty to dlaczego nie potrafi spłodzić dziecka łobywatelce Pawłowicz - to też krystalicznie czysta robota: wejdź-włóż-wyjdź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • six_a

  Oceniono 6 razy 6

  to widać, dziadu, że wpływy już dawno straciłeś, bo twoje kukły fikają na wszystkie strony.

 • stycznikbis

  Oceniono 6 razy 6

  No to jest nas dwóch. Ja też jak pan Kaczyński w sprawie Srebrnej: "Nie mam sobie niczego do zarzucenia".

 • jakub13579

  Oceniono 6 razy 6

  Panie kaczor, a co z wymuszeniem łapówy za 50 000 zł ?
  W pierdlu wszyscy pod celą, siedzą za niewinność.

 • borman60

  Oceniono 6 razy 6

  A o komisję i prawdę smoleńską nie zapytał ?O pieniądze dla Rydzyka ?O Skoki ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX