Komentarze (81)
Leszek Balcerowicz: Oto pan Kaczyński wędruje do pana Ziobry. W jakiej roli występuje pan Ziobro?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antypisiormax

  Oceniono 7 razy 5

  Mam takie marzenie na początek : przyjeżdza Kaczor do Ziobry a ten buch go do pierdla za łapówkę 50 tys. i namawianie do przestępstw.
  A póxniej już Ziobro na króla Polski . Ziobrzątka jak książątka , mama Ziobro jak królowa żoneczka jak królewna.
  Jask spie...ć z takiego syfu mając 2000 emerytury ??? gdzie żyć ???

 • fiqumiku

  Oceniono 9 razy 5

  Oszust i kretacz Kaczyński chodzi wolny, to jest śmiech z państwa prawa. Sądy plus - partyjniactwo dojnej zmiany, kontynuacji PZPR z Piotrowiczami na czele. A gawiedź myśli że to uczciwi ludzie, hahaha

 • plan_zdzislawa

  Oceniono 9 razy 5

  Dzisiaj , ekipa Kaczyńskiego ponownie spycha nasz kraj nad krawędź przepaści wmawiając nam cały czas, że to dla naszego dobra.

 • plan_zdzislawa

  Oceniono 9 razy 5

  Droga młodzieży,
  żeby nie reformy Pana prof. Balcerowicz i paru innych mądrych i odważnych ludzi (oczywiście przy poparciu społeczeństwa) to żylibyście w kraju takim jak Białoruś.

 • michur51

  Oceniono 9 razy 5

  nie po to zdeformowali sądownictwo i TK by przesłuchiwać don corleone z ciemnogrodzkiej.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  kamiński mówi, że partyjna prokuratura z domieszką prywaty, to kłamstwo

 • kotmiki

  Oceniono 6 razy 4

  Prezes Kaczyński długo nie pociągnie ;raczysko działa ;latem będziemy się bawili z tej okazji; Polska odetchnie a pislamiści się pozabijają

 • dziadwawelski

  Oceniono 6 razy 4

  "Srebrny układ" czyli starzy towarzysze z Porozumienia Centrum, którzy uwłaszczyli się podczas "złodziejskiej reprywatyzacji" plus kilku zaprzyjaźnionych z nimi ubeków powinni obarczy o wszystko "zamachowców ze Smoleńska" czyli w kolejności Tuska, Merkel i Putina ;-)))

 • zgred151

  Oceniono 6 razy 4

  Kaczynski juz wie ze zero ma go w garsci , wiec teraz potulnie zameldowal sie u przyszlego szefa PIS

 • rgfm

  Oceniono 8 razy 4

  ‚Pan Kaczyński’... ‚Pan Ziobro’, czy o Hitlerze i Stalinie też mówili Pan?

 • plan_zdzislawa

  Oceniono 6 razy 4

  Emeryci w Grecji płaczą bo mają 10-krotnie mniejsze emerytury niż w 2008 roku (podaję za Financial Times). Kaczyński prowadzi tą samą politykę co Grecy przez ostatnie lata (ROZDAJE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

 • vanlig

  Oceniono 3 razy 3

  Pytanie w tytule - retoryczne.

 • almagus

  Oceniono 7 razy 3

  Bo oni to oligarchia, a Maryja monarchia.
  Dziel i rządź, a TVPiS igrzyska.
  ZDRADZIECKA MORDO!

  Kiedyś Targowica dbała o swoje i jak zawsze utracone twoje.

  Kiedy jest okazja przejścia na euro.
  Na co pozwala dochód narodowy.
  Do rozdawnictwa podchodzę z rezerwą.
  Wietrzę oszustwo, zawracanie głowy.

  Pieniędzy potrzeba na wyrównania.
  Dla emerytów, socjalne osłony.
  A obietnice wychodzą od drania.
  Byleby władza, bieda w wasze domy.

  2019-03-01 almagus

  next.gazeta.pl/next/7,151003,24503574,500-plus-na-pierwsze-dziecko-sondaz-co-trzeci-polak-jest-przeciw.html

 • jozefina22

  Oceniono 2 razy 2

  JA CIE NIE MOGĘ.Jak to przesłuchać Kaczyńskiego. Przecież to jaśnie pan Kaczyński w ministerstwie sprawiedliwości przesłuchał Ziobre w wiadomej sprawie.I tak ma być.O take sprawiedliwość pisiory walczyły. Nie wiadomo z kim ,ale walczyły.

 • plan_zdzislawa

  Oceniono 6 razy 2

  O tym, kiedy prokuratura przesłucha Jarosława Kaczyńskiego .....ZADECYDUJE JAROSŁAW KACZYŃSKI.
  amen

 • zjednoczeni

  Oceniono 1 raz 1

  Czas wypowiedzieć posłuszeństwo obywatelskie, a tym samym przejąć władzę jako Naród, gdyz zbyt daleko jako przedstawiciele Narodu wybierani przez 30 lat zabrneli w struktury mafijne. Nic z tym nie robiąc zostaniemy niewolnikami.

 • mietol60

  Oceniono 1 raz -1

  A komuch,który wyprzedał Polskę a Polacy robili za miskè ryżu ,bezrobocie sięgało 23%To to zero mówi o aferze. Afera dmuchana na wybory i tyle. Precz z komuną

 • psiorgan

  Oceniono 5 razy -1

  Dyżurny autorytet z dolnej półki

 • jozbieszczad

  Oceniono 6 razy -2

  Polska przez politykę Balcerowicza straciła 594 przedsiębiorstwa – sprzedano je niemal za darmo i opanował je kapitał zagraniczny lub zostały zlikwidowane

 • eryn_7

  Oceniono 5 razy -3

  Balcerowicz nadwyręża swoją reputację wciągając się w przedwyborcze rozgrywki z PISem.
  Nie jest wcale jasne, że doszło do jakiejś elementarnej nieuczciwości.
  Jeśli powinowaty kuzyna Kaczyńskiego zwraca się do niego po radę jak dostać pieniądze od spółki Srebrna, to jego rada by przedstawić rachunki na pracę rzekomo wykonaną jest jak najbardziej na miejscu i nie dowodzi, że jakieś prace rzeczywiście miały miejsce. Jest to hipotetyczzna rada, a nie dowód na to, że prace miały miejsce. Gdyby prezes wiedział, że jakieś prace miały miejsce, to mówiłby: przedstaw rachunek za to, czy za to, czy za to. Ale on nie wie, jakie prace, czy wydatki miał Austriak, więc doradza mu, by pozbierał i swoje rachunki i przedstawił spółce, w dobrej wierze zakładając, że tamten takimi dowodami dysponuje. Akt "benefit of trust" - przyjmowania w rozmowie założenia, że rozmówca nie kłamie i nie ma złych intencji, nie dowodzi jeszcze, że on rzeczywiście nie kłamie, lub złych intencji nie ma, albo, że słuchający ma wiedzę co do prawdziwości twierdzeń, których w dobrej wierze wysłuchuje.
  Natomiast brak wyszczególnienia prac i wydatków, oraz przyznanie się do prób wręczenia łapówek, stawia w bardzo złym świetle Austriaka, nie mówiąc o jego powiązaniach z obozem politycznym opozycji. Zapewnienie mu reprezentacji prawnej przez adwokatów - polityków związanych z opozycją przypomina stosunki mafijne, więc mnie jest nawet tego Austriaka szkoda, że się dał wciągnąć w te rozgrywki, ryzykując odpowiedzialność karną. Z drugiej strony to człowiek dorosły, a pewnie powoduje nim chciwość, bo pewnie magistrat warszawski będący w rękach opozycji poobiecywał mu gruszki na wierzbie.

 • armagedon888

  Oceniono 7 razy -3

  A pan Balcerowicz do ktorego rabina chodzi na konsultacje ???? Bo milosc do PZPR wyparowala jakies 30 lat temu.

 • duquette

  Oceniono 5 razy -3

  .
  Mi to nie przeszkadza. Ważne by w koncu zaczęli zamykać opozycje w więzieniach. Mam nadzieję, że w końcu zaczną.

 • ateistaoddziecka

  Oceniono 4 razy -4

  Widzisz synku, tak wygląda płatny zdrajca, pachołek Rosji, potem pachołek żydowskich bankierów, wykładowca na Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu-Leninizmu.
  Szalom.

 • lot23

  Oceniono 6 razy -4

  przeciez balcerek nie umie czytac tylko obrazki oglada i tak samo bylo z planem gospodarczej prywatyzacji Jeffreya Sachsa, tez obrazki ogladal i gospodarka poszla w hooj.

 • piotr.ryka

  Oceniono 8 razy -4

  Oto Balcerowicz idący na śmietnik historii.

 • julianapostata1974

  Oceniono 12 razy -6

  Wasz idol. Wasz bóg. Czytelnicy GW przed wami: Leszek Balcerowcz. Słońce Niezwyciężone. Ojciec dobrobytu. Wizjoner i członek PZPR. Na kolana chamy!

 • patriot.wr

  Oceniono 10 razy -6

  Co tam Balcerowicz!
  CHWAŁA BOHATEROM!

 • ewropejczyk

  Oceniono 16 razy -10

  Sami się totalni gmatwacie w swoich wywodach. Skoro afera KNF z Chrzanowskim jest taka mega największa w 3RP, to dziwne, że sąd tego nie zauważył i wypuścił Chrzanowskiego. Wypuścił też Kwaśniaka, więc obydwóch należy traktować podobnie tzn. zarówno obaj mogą okazać się winnymi jak również obaj niewinnymi.

  "Te zarzuty w porównaniu z zarzutami, które można by wysunąć wobec wielu ludzi PiSu"
  Typowy tchórzliwy kłamczuszek. Balcerowicz, podaj dokładnie kogoś z imienia i nazwiska. Brakuje odwagi? Boisz się procesów?

  ""wiemy, że doszło do elementarnej nieuczciwości"
  Znowu. Balcerowicz, podaj gdzie było złamane prawo i gdzie jest ta nieuczciwość. Miej jaja i zamiast ogólników powiedz coś szczegółowo. Bez tego jesteś tchórzliwym propagandzistą.

 • aktyntasza

  Oceniono 18 razy -14

  Plan PO to samemu kraść a ludziom nie dać i niech pracują za misę ryżu.

 • maras63

  Oceniono 17 razy -15

  Doktryner, który z uporem godnym lepszej sprawy broni swoich przekonań. Partyjny ekonomista, który po upadku realnego socjalizmu potrzebował nowej ściany, o którą mógłby się oprzeć i znalazł ją w wulgarnej wersji liberalizmu, który w jego wykonaniu został sprowadzony do paru technicznych twierdzeń, a kompletnie pominięta została przez tego "Zbawcę" ta część, która dotyczy systemu wartości czy szerzej, moralności. Ot, mentalny marksista, który potrzebował prostego systemu nowych wierzeń. Dzisiaj ma problem, bo przeciwko jego wyznaniu jest cala rzeczywistość. Po raz kolejny w jego zawodowej karierze. Samochodu bym od niego nie kupił. :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX