Piotr Guział może już otrzeć łzy. W wyborach nie wygrał, ale dostał posadę w państwowej spółce

Były warszawski samorządowiec Piotr Guział otrzymał posadę w rządowej spółce. Będzie członkiem rady nadzorczej państwowej firmy Exatel zarządzanej przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Zobacz wideo

Piotr Guział karierę w warszawskim samorządzie rozpoczął ponad 20 lat temu i związany był głównie z Ursynowem - był radnym, a w latach 2010-2014 także burmistrzem dzielnicy. W zeszłorocznych wyborach próbował swoich sił jako kandydat na stanowisko prezydenta Warszawy, ale w trakcie kampanii postanowił się wycofać i dołączyć do zespołu Patryka Jakiego. Kandydat Zjednoczonej Prawicy chciał, aby samorządowiec z Ursynowa został jego zastępcą. 

Piotr Guział dostał posadę w państwowej spółce

Plany się jednak nie ziściły, ponieważ prezydentem stolicy został Rafał Trzaskowski - wygrał już w pierwszej turze. Po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych w internecie krążyło nagranie, na którym widać, że Piotr Guział mocno przeżył przegraną Patryka Jakiego

Nie dość, że Piotr Guział nie został wiceprezydentem Warszawy, to nie otrzymał też mandatu radnego Ursynowa, o który również się starał. 

Teraz jednak, jak podaje "Puls Biznesu", Guział został powołany do rady nadzorczej państwowej spółki Exatel. To operator telekomunikacyjny, którego właścicielem jest Skarb Państwa, a nadzór sprawuje nad nim Ministerstwo Obrony Narodowej

Więcej o:
Komentarze (191)
Piotr Guział może już otrzeć łzy. W wyborach nie wygrał, ale dostał posadę w państwowej spółce
Zaloguj się
 • aqua7x

  Oceniono 55 razy 55

  pewnie przeszedl rekrutacje i posiada wszelkie wymagane kwalifikacje...

  ja nie rozumiem jednego... nikt z nich nie pracuje poza budzetowka?

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 45 razy 43

  To jest właśnie cały PiS i jego lokaje. Korupcja i interesiki aż dzwoni. No to masz ciemny ludzie.

 • jerz1444

  Oceniono 30 razy 28

  Jak każdy prawdziwy pisowiec -fachowiec od wszystkiego czyli po prostu świnia z długim ryjem mocno przyssana do koryta, która nic nie umie poza wyrywaniem kasy.

 • siwywaldi

  Oceniono 29 razy 27

  Wciskał się w ten tylny otwór, wciskał, aż się wreszcie wcisnął :-))
  Na szczęście za kilka miesięcy, wycisną go z niego spowrotem. Nie wie tylko, że zapachtego otworu postanie na długo, he, he... :-)

 • hiperon59b

  Oceniono 24 razy 24

  Czyli zeszmacenie się opłacało. I tak samo będzie z tymi którym Prezes rzucił kiełbasę wyborczą na ostatniej konwencji.

 • pd2016

  Oceniono 22 razy 22

  Boże, co ten Kaczyński robi z Polską - wcześniej było średnio, teraz robi się przedwojenny grajdół - jak to opowiedział Miłosz - w II RP mieli się dobrze tylko urzędnicy na państwowych posadach... Niby inteligent żoliborski - daleko mu do tego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX