Komentarze (387)
Wiosna Roberta Biedronia. Pierwsze problemy nowej partii.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jan.w2

  Oceniono 14 razy 4

  Tzw. elitom III RP, zawodowym koryciarzom żal dupę ściska i już wypościli prasowych piesków żeby ujadały.

 • 12zibi12

  Oceniono 11 razy 3

  GW Wpisuje się w retorykę PiSowsko-Platwomersko-Kukizowsą i tym podobnych robiących pałkę KK. Jesteście odpowiedzialni za obecny stan rzeczy . 💩💩💩💩💩💩💩

 • soap2

  Oceniono 6 razy 2

  Leśne dziadki i stary beton chce utrzymać status quo.
  Ja głosuję na Wiosnę. Mam takie prawo :)

 • tulius

  Oceniono 8 razy 2

  czerscy najpierw wzięli udział w stworzeniu kolejnego Dyzmy, a teraz zaczynają przed nim ostrzegać

 • artur702

  Oceniono 12 razy 2

  Robert Biedroń to pajacowaty i niepoważny bufon o mentalności gwiazdy niosącej z radosnym uśmiechem wypisane na czole własne ego jako naczelny atrybut partii Wiosna. Nadaje się na pyszałkowatego celebrytę, ale na pewno nie nadaje się na polityka. Jeszcze jeden śmieć zanieczyszczający atmosferę polskiej sceny politycznej.

 • tpdlagier

  Oceniono 8 razy 2

  Biedroń powinien był swój show rozpocząć na miesiąc przed wyborami. Wtedy miałby szansę. A tak do lata i do jesieni zostanie pożarty i stanie się kopią partyjki pawełka. O foteliku premiera tylko pomarzyć

 • barbara333-4

  Oceniono 12 razy 2

  Biedron i jego mąż Śmiszek banują na twitterze ludzi, ktorzy nie zgadzają się z nim w sposobie prowadzenia Wiosny. Rozmawia z lizusami wokól siebie. Najgorsze , ze jest to w większosci młodzież, młodzi ludzie, ktorzy nie maja pojęcia o polskiej zawiłej polityce, młodziez z programu matura to bzdura. Teraz widzę chyba tę prawdziwa twarz Biedronia, agresywnego, plątającego się w swoich slowaćh, ten jego przylepiony przez lata uśmiech, to cynizm i egoizm. A w środku małostkowy, egoistyczny, pełen pogardy człowiek. Jego bunczuczne slowa o rozdawaniu stanowisk Schetynie i o PO dyskredytują go jako polityka i czlowieka .

 • aja_88

  Oceniono 8 razy 2

  nie mam nic przeciwko wygranej"wiosny" byle tylko PO juz odeszło w zapomnienie a po nim PIS

 • bob_59

  Oceniono 8 razy 2

  Wolałbym przeczytać o pięciu powodach, które mogą zatopić mafię kulawego.
  Autor nie zauważa, że państwo oplotła mafijna ośmiornica wspomagana de facto przez jemu podobnych konformistów, którym odpowiada status quo, ale za to postanowił z całą mocą napiętnować oddolne, demokratyczne ruchy usiłujące ten stan zmienić.
  Tak zapewne bezpieczniej...

 • starszy-65

  Oceniono 8 razy 2

  Biedny Kukiz bo dostał wytyczne od jakiegoś działacza PiS i musi je realizować czyli wszędzie gdzie bywa będzie musiał opluwać Biedronia i jego partię, oskarżać o wszystkie możliwe przestępstwa itd itp a przecież on jest taki uczciwy, taki apolityczny który chce mieć święty spokój, trochę politycznej władzy no i polityczną pensję ale to już niedługo- tak sądzę ja.

 • dr_bloger

  Oceniono 10 razy 2

  Niech zstąpi duch Biedronia i odnowi oblicze tego burdelu.

 • kotmiki

  Oceniono 8 razy 2

  Program Wiosny to nic rewolucyjnego na standardy zachodnie,które od lat tam obowiązują w formie Wiosny ;to szok dlaq zaścianka średniowiecznego jakim jest Polska z jej plemiennym społeczeństwem

 • anilla

  Oceniono 12 razy 2

  "Niesmak i kolejna rysa na wizerunku pozostały" - to są jakieś bajki. Ludzie się z tego śmieją, bo to prawda niestety o tych, dodam pazernych, "leśnych dziadkach". Konwencje Biedronia pokazują, że ludzie go popierają bardzo, byłam na jednej z nich. Ma niesamowity kontakt z ludźmi, reaguje natychmiast na to co się dzieje, wchodzi w dialog. Jest wielką zmianą na tej scenie politycznej. Rozumiem, że jest to nadal nie w smak wielu osobom.

 • wojtem

  Oceniono 20 razy 2

  Wiosna jak co roku skonczy sie najpozniej w czerwcu

 • adam.c.54

  Oceniono 14 razy 2

  Licytacja na obietnice i sprawdzanie ile ciemnego ludu jast w Polsce. Nikt ci tyle nie da (nawet PIS) ile obieca Biedron. Jedni licza na obietnice a inni na to ze Biedron cos zmieni czyli sie zemsci za nich na dotychczasowych ,,Elitach''. I tu nalezy sie stuknac w wiadome miejsce jeszcze przed szkoda zanim bedzie po niej. Ten pan Biedron i jego najblizsi wspolpracownicy (przynajmniej ci ktorych slyszalem w TV) to tacy sami ,,oszusci polityczni'' jak wiekszosc politykow!

 • zgred151

  Oceniono 11 razy 1

  Casus Tyminskiego po tylu latach wraca . Kto pamieta jeszcze jego obietnice i czarna teczke .
  Tym razem tez tak bedzie , Gruszki na wierzbie i masa chetnych na stolki

 • byann

  Oceniono 3 razy 1

  Powinien uważać. Adamowicz nie posłuchał Schetyny.

 • zlomas1

  Oceniono 11 razy 1

  "Wiosna" stanowi zagrożenie dosłownie dla wszystkich dotychczasowych graczy
  sceny politycznej.
  Grilowanie Biedronia czas zacząć!

 • wo151

  Oceniono 7 razy 1

  Nie jestem fanem "Wiosny" czy Biedronia, lecz obiektywnie stwierdzam, że ROGOJSZ NIC NIE ROZUMIE Z OTACZAJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI i czepia się bzdurnych szczegółów, bo jeśli ENTREE "Wiosny" traktuje jako konkretny program, to żądam odniesienia do programów pozostałych partii z PiS na czele. A TE WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA ALBO ICH W OGÓLE NIE MA. Amen!

 • rownowaznik

  Oceniono 5 razy 1

  Politycy to w sumie też takie trole. Tyle że w realu a nie w necie.

 • sonix24

  Oceniono 7 razy 1

  Ale oczywiście ten "artykuł" jest bezstronny i nie wbijacie szpili Wiośnie?

 • helena1481949

  Oceniono 11 razy 1

  lubiłam tego Pana, ale to już przeszłość. Jest bezczelny, woda sodowa uderzyła mu do głowy.

 • krark

  Oceniono 9 razy 1

  Rano lubię poczytać o czym na tym forum bełkoczą hunwejbini. Tym razem o "Wiośnie" pana Roberta Biedronia. Prawdę powiedziawszy nie mam przekonania ani do niego, ani do jego kabaretowego sztabu ekspertów.

 • Kasia M

  Oceniono 9 razy 1

  Kukiz cpunie ,i alkoholiku ,won od Biedronia!!!

 • lynx4

  Oceniono 5 razy 1

  Już widzę jak przedsiębiorcy zlatują się tworzyć te nowe miejsca pracy i zwiększone wpływy VAT do kraju, w którym płace będą drastycznie rosnąć i który to kraj będzie potrzebował ogromnych wpływów do budżetu na przerośnięty do absurdu socjal...

 • maks1956

  Oceniono 7 razy 1

  wiosna ale ta kalendarzowa może do mnie przyjść bo uwielbiam tę porę roku ale wiosna Biedronia do mnie nie przyjdzie niech się buja w obłokach Biedroń

 • citisus

  Oceniono 5 razy 1

  Dotychczas mówiło się, że nikt ci tyle nie da co PO obieca.......teraz Biedroń przebił Platformę :))

 • Oceniono 5 razy 1

  Wystarczy, że o ile aktualnie nie myląca się w niczym tak zwana partia zadecyduję ha ha ha i będzie chciała utopić wiosnę to wypuści człowieka ksywa Pinokio żeby to poparł z miejsca stracą minimum połowę swoich punktów hahaha

 • westgreg

  Oceniono 17 razy 1

  Czy obecnie w Polsce na scenę polityczną można wjechać wyłącznie na debilnym populizmie? Naprawdę POPiS tak solidnie to społeczeństwo skretynił?

 • ganro

  Oceniono 15 razy 1

  Kto inteligentny głosuje na populizm i socjalizm, chyba tylko Ci, którym się robić nie chce? Biedroń pokazuje w Słupsku jak potrafi zarządzać miastem, to z całym Państwem sobie nie poradzi?

 • jrb11

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiscie-lider pomylonych mutantow I wdupowlazow politycznych klocacych spoleczenstwo.

 • poorpoora

  Oceniono 6 razy 0

  Niedligo ta gazeta nagrabi sobie i po jednej i po drugiej stronie. Odp sie od Biedronia laskawie

 • bmarten

  Oceniono 10 razy 0

  Biedroń - Dyzio marzyciel, położył się na łące i patrzy na obłoki płynące. Panie Biedroń, jeśli jakimś cudem stworzy pan rząd, to MALINIAK ZAWETUJE KAŻDĄ USTAWĘ z pana ambitnego programu i sparaliżuje pana działalność! Skąd pan weźmie 276 głosów w sejmie, by obalać veta Maliniaka? Tylu głosów nie ma nawet pis.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 6 razy 0

  Narcystyczny Robert Narcyz finansowany przez Gazprom. Po dekonspiracji agentów Androniego Makarewicza (pracującego dla Rosjan od 1968 roku) i Zbigniewa Galarety (pracującego dla Rosjan od początku lat 90-tych) przyszła pora na Roberta Narcyza.

  Coraz marniejsi ci rosyjscy agenci. To świadczy o słabości ZSRR 33 i 1/3 reaktywowanego przez Putina.

 • olewca

  Oceniono 8 razy 0

  Biedron musi obiecywac jak najwiecej, i przebic obietnicami wszystkich. Przecietny Polak jest tak glupi ze uwiezy we wszystko. Ostatnie 30 lat to pokazalo. Obiecywali wszscy nie zrobili z tego wiele a sa dalej wybierni. Tak bylo i bedzie zawsze. Biedron rozwal fioletowa mafie !!!

 • ks-t

  Oceniono 10 razy 0

  Z ekonomią jest tak ze pieniądze da się wydrukować.Zrobił to PIS na 500 plus i odniósł ogromny sukces, a było to 24-27 miliardów złotych. Część z tyh wydrukowanych pieniędzy wraca w postaci podatków (5 mld) część napędza popyt wewnętrzny czyli daje kolejne 4 mld podatków a reszta jest opłącona przez podatek inflacyjny. Wynosi on W Polsce 23 procent od inflacji czyli jeśli realna inflacja płącowa wynosi 6 procent to od 3 bilionów daje to 180 miliardów czyli w podatku VAT 40 miliardów złotych. (Nawiasm mówiąc - tutaj są te kwoty , które Morawiecki nazywa "uszczelnieniem"). Nawet gdzyby Biedroń wydrukował 100 mld, to zwrócimy to w postaci infacji. Spadną nasze oszczędności osobiste i emerytalne itp.
  Jedyna cenną inicjatywą Wiosny jest odspawanie państwa od kościelnej pijawki. Zarówno w sferze finansów jak i w sferze ograniczania wolności.

 • jonkasta

  Oceniono 8 razy 0

  pytanie do wszystkich wazeliniarzy Wiosny. Biedroń moze sobie snuć te opowiesci co on to zrobi w polityce, nie zrobi nic, opluwa opozycje i siły demokratyczne od 4 lat , chodzi po mediach i poniża Schetynę, i przymila sie do pisu, staly gość tvp, nie chce z nikim po stronie opozycyjnej sie łaczyć, butny i arogancki. Coś na podobienstwo partii Razem , która była Osobno i wszystkimi gardzila, a byla kanapową partią, dzisiaj juz jest po -Razem. Tak samo Biedron co on sam zrobi w sejmie, z 7% poparciem ? Głosy oddane na niego zwiększą szansę pis , i wtedy Biedronia spotka ostracyzm . naprawdę jego sam sam , sam, jestem wielki ...tylko już śmiesza, polowa ludzi na twitterze zbanowana, bo narcyz nie cierpi krytyki.

 • almagus

  Oceniono 6 razy 0

  R. Biedroń jest jak ksiądz, podobnie nie ma rodziny i to jeszcze.
  Dodatkowo uprawia bełkot podobnie, ponieważ bogiem jest mamona.
  Z PRL i PiS wiadomo, że kto dzieli bierze najwięcej i dodatkowo dokrada.
  Do prowadzenia kraju również ma marne przygotowanie, zaledwie politolog, podobnie jak ksiądz.
  I obieca zbawienie tu na Ziemi jak tamten wieczne.
  Czyli to jest populista dla naiwnych i tyle.
  Polaków stać na lepszy wybór, wystarczy pomyśleć i się rozejrzeć.
  M. Thatcher, Angela Merkel to są umysły ścisłe i nie było i nie ma lipy.
  Nie M. Thatcher i przyszli populiści, czy Polacy chcą polexitu?
  R. Biedroń niech idzie na stokrotki wraz z wiosną.

 • diver77

  Oceniono 12 razy 0

  Kto zasponsorował ten artykuł ?
  Gazeta pomaga PO której Biedroń odbierze trochę głosów czy też obecna władza boi się Biedronia ?
  Jakby na to nie popatrzeć Biedroń to prawdziwa wiosna w polskiej polityce i ma mój głos bez względu na wszystko ! Ileż można głosować na tych samych "leśnych dziadków" i tą samą od 25 lat nomenklaturę której się wydaje że polityka to bardzo dobrze płatny zawód do końca życia !

 • puchaczrolny

  Oceniono 10 razy 0

  S jak Spurek

  "Robert Biedroń nikogo nie wyklucza i nie obraża dlatego do swojego ruchu przygarnął polityczkę, która sprawując funkcję zastępczyni RPO ds. równości wsławiła się słowami "przemoc ma płeć, ofiarami są kobiety i dzieci" oraz "trzymam stronę kobiet" czy "za siedem lat matriarchat".
  Pani Sylwia Spurek to najlepszy przykład na to jak klasa polityczna zawłaszcza instytucje państwa w imię bliskiej swojemu światopoglądowi ideologii. Jest to dla instytucji państwa demokratycznego równie złe, co uwikłanie Kościoła w sprawy państwa. Różni się tylko kierunkiem, znakiem, ale to ta sama choroba. Tym samym wygląda na to, że nowa partia nie odbiega zasadniczo od dotychczasowego PO-PiSowego układu i jest równie antysystemowa co Kukiz, czy Palikot.
  Przykre, jak Polska polityka stała się farsą.
  Z przystąpieniem Sylwii Spurek do Wiosny nasza scena polityczna zyskała obok Nowoczesnej, która specjalizowała się w mówieniu rzeczy tak głupich, że aż śmiesznych, ugrupowanie, które zaproponuje Polakom dyskryminację odwróconą, jako lek na bolączki współczesnego świata.
  Jest szczególnie niebezpieczne to, że Robert Biedroń wydaje się być politykiem i człowiekiem na tyle niedojrzałym, aby swoje osobiste traumy przenosić na rozwiązania ogólno- systemowe.
  Mówię tu o tym, że Pan Biedroń doświadczywszy zdaje się w młodości złych relacji z ojcem zaprasza do swojego ruchu osoby, których ideologię można streścić cytatem z filmu Sexmisja "samiec twój wróg". Tym samym nowa partia nie daje nadziei na zakończenie systemowej dyskryminacji mężczyzn i ojców, na promowanie opieki naprzemiennej i na zmianę linii orzeczniczej sądów rodem z epoki stalinizmu, sprowadzającej ojców do roli bankomatów, skutecznie eliminowanych jednak z realnego wpływu na wychowanie dzieci. Widać, jak obecny układ polityczny (w tym Wiosna) bazuje na utartych stereotypach i marketingu politycznym - gdzie z badań ilościowych wynika, że obrona "uciśnionych" kobiet i gnębienie "alimenciarzy" po prostu opłaca się bardziej niż wprowadzenie rozwiązań na miarę XXI wieku (opieka naprzemienna). Tym "nowa" partia nie różni się niczym od Panów Jakiego i Ziobry.
  W dodatku, w typowy dla życia politycznego w tym kraju sposób, udział Pani Sylwii Spurek w nowej partii ma jeszcze posmak powiązań rodzinno towarzyskich, gdyż jak wiadomo życiowy partner Pani Spurek jest głównym strategiem Wiosny. Cóż - nihil novi sub sole - każdy ma swojego Misiewicza.

  Wiosna?
  Nie dziękuję, chyba zaczekam do lata."

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 0

  Powiedzmy sobie szczerze, że dla polskiego wyborcy program jakiegoś ugrupowania jest najmniej ważny.
  U nas zadaje się pytanie: na kogo głosować, a nie za czym głosować.
  Jeżeli kandydat będzie fajny, atrakcyjny i nadawał się na dobrego przy wódce, to tyle wystarczy, by uzyskał nawet kilkanaście procent poparcia, niczego realnego nie obiecując.
  Teraz chodzi o to, by Wiosna jak najdłużej zachowała "fajność", by uśmiechała się do wszystkich, krytykowała wyłącznie zdeklarowanego przeciwnika, by nie wplątała się w jakieś "afery", no i żeby jej członkowie jak najmniej wypowiadali się poza bezpiecznymi tematami jak np. pogoda (ale broń boże: sorry, taki mamy...).
  Dlaczego? Bo to milczenie jest złotem.
  Taka Wolska.

 • 1zeniu

  Oceniono 6 razy 0

  Niech zstąpi duch tej ziemi i pokaże faktury Wiosny.

 • veni.vici

  Oceniono 4 razy 0

  gazeto... a w którym miejscu ta partia jest lewicowa?! bo ma geja za szefa? ;) trochę to mało...

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 6 razy 0

  Emerytura obywatelska: czyli ktoś, kto ciężko pracował i odprowadzał wysokie składki dostanie tyle samo, co nierób chlejacy pieski pod sklepem nieskalawszy się jakąkolwiek pracą?
  Lekarz specjalista w 30 dni?
  A skąd ich Robert weźmie?
  W niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej też są kolejki (tak, do wizyt prywatnych !!!). Tych lekarzy jest po prostu w Polsce coraz mniej.
  Więc co? Nakazy pracy? Kamasze?

 • bratjolki

  Oceniono 8 razy 0

  No i wychodzi obraz rozegzaltowanej cioty z kolegami za granicą.
  Tyle ze to nie sąsiad z piętra ale potencjalny "WuC" kraju.

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 0

  Nie dzieli ludzi na sorty. To najważniejsze. Nie splamił się politykowaniem dla koryta. Leśne dziadki to robiły. Nie boi się klechów. Reszta sceny politycznej klęczy przed klechami. Rydzyk dla nich bożkiem.

 • hm.m.m

  Oceniono 12 razy 0

  Czyżby Biedroń wypadł z łaski GW??
  Szemrane finanse, program typu "dla każdego coś dobrego a po nas choćby potop", pycha i zarozumiałość przywódcy - czy potrzebny nam jeszcze jeden taki twór?
  "Wiosna" Biedronia to 1000% populizmu i nic poza tym.
  To nowa wersja 100 mln Wałęsy.

 • mrblix

  Oceniono 8 razy 0

  A jak Agora.. Będzie szczuć, obrzydzać insynuować, aż do wyborów.

 • romasowski1

  Oceniono 10 razy 0

  Biedroń i jego Wiosna są w bardzo skomplikowanej sytuacji, gdyż jest to walka samemu przeciwko wszystkim. Burzy istniejący porządek (lub raczej nieporządek) istniejący od lat i jest zagrożeniem dla wszystkich od lewa do prawa. Stąd nieustające ataki ze strony PiS (plus przystawki), ale przede wszytkim PO (plus przystawki). Wielu "starych wyjadaczy" partyjnych (to stwierdzenie nie jest przykładem mojego ageizmu) czuje wręcz śmiertelne zagrożenie ze strony nowego, pewnego siebie gracza na arenie politycznej. Nie dziwią mnie więc wszystkie te artykuły w takich czy innych mediach. Ja i tak stawiam na Biedronia i jego Wiosnę.

 • hmmm11

  Oceniono 6 razy 0

  gdy Biedroń był jeszcze prezydentem Słupska, wspomniane fundacje opłacały niektóre organizowane przez miasto imprezy, a także podróże Biedronia do Niemiec). Doszło nawet do tego, że Paweł Kukiz złożył ws. finansów Wiosny zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW).
  W Australi zakazano tego typu praktyk jako budownie agentury wpływu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX