Krzysztof Gawkowski z Wiosny na gorąco o wynikach sondażu: za 3-4 tyg. możemy wyprzedzić PO

- To dowód na to, że opłaca się startować samodzielnie, opłaca się stworzyć nową partię i pokazać Polakom nową ofertę do wyboru. Bo po prostu jest na to popyt - komentuje rozmowie z Gazeta.pl dr Krzysztof Gawkowski z Wiosny. Partia Wiosna w nowym sondażu ma 14 proc. poparcia.
Zobacz wideo

14 proc. - tyle nowej partii Wiosna, powołanej do życia przez Roberta Biedronia, daje najnowszy sondaż Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN. Jak ten wynik odebrali ludzie z Wiosny?

Udowodniliśmy wszystkim, że mamy się dobrze, że wcale nie będziemy partią balansującą na granicy progu wyborczego. Co więcej, gdyby przeliczać dzisiejsze wyniki na mandaty w przyszłym Sejmie, to zsumowane wyniki Wiosny i Koalicji Obywatelskiej dałyby władzę

- mówi dziennikarzowi Gazeta.pl Łukaszowi Rogojszowi Krzysztof Gawkowski, sekretarz zarządu Wiosny, były wiceszef SLD.

"Mam nadzieję, że w PO przyjdzie teraz opamiętanie"

Czy współpracownicy Roberta Biedronia liczą, że teraz stosunek PO do nich się zmieni? - Mam nadzieję, że w Platformie przyjdzie teraz opamiętanie i rozsądek. Refleksja, że nie trzeba nas atakować, bo choć mamy różne programy, to jednak w części kwestii chcemy podobnych rzeczy -  stwierdza w rozmowie z Gazeta.pl Gawkowski. - Przede wszystkim łączy nas wspólny cel na samym końcu tej drogi, a więc to, żeby PiS już dłużej nie rządziło - podkreśla polityk.

Za 3-4 tyg., po zakończeniu objazdu Polski, może się okazać, że nasze poparcie skoczy jeszcze wyżej i wyprzedzimy Platformę. Wtedy to my będziemy dla nich punktem odniesienia i wszystko się zmieni

- uważa członek partii Wiosna. 

Dowiedz się więcej o programie Wiosny Roberta Biedronia: 

Więcej o:
Komentarze (471)
Krzysztof Gawkowski z Wiosny na gorąco o wynikach sondażu: za 3-4 tyg. możemy wyprzedzić PO
Zaloguj się
 • yaspiman

  Oceniono 97 razy 43

  Życzę, żeby Wiosna wyprzedziła pis bandę, a później założyła kaganiec chciwym pedofilom z kk.

 • andrzejkot79

  Oceniono 32 razy 20

  Może być pan Biedroń. Chce oddzielić Kościół od państwa, nareszcie nie będę okradany z 500+ s moje dziecko nie będzie gorsze, nareszcie ktoś jawnie obiecuje zrezygnować z wegla i zamknąć kopalnie co wyjdzie wszystkim na dobre. I najważniejsze: ktoś nareszcie obiecuje przestrzegać Kobstytucji i rozliczyć tych co zrobili cały ten b..... Pan Biedron ma mój głos. I zaskoczy Was wszystkich wynik który osiągnie. Przegoni wszystkich. PO, PIS i cała resztę ...

 • spokojny_2018

  Oceniono 24 razy 18

  Biedroń nie chce niszczyć Kościoła, chce tylko by Kościół zajął należne Mu miejsce i skupił się na tym do czego został powołany, czyli na duchowości ludzi a nie na władzy, wpływach, bogaceniu się i politykowaniu. W przyszłości Kościół podziękuje Biedroniowi za to, że Go nawrócił na właściwą stronę, bo teraz Kościół bardzo traci popularność przez swoje rozpasanie.

 • snowbird1

  Oceniono 22 razy 16

  Jeszcze kilka pisowskich afer i wyprzedza nawet pis

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 22 razy 14

  Byłoby miło gdyby ktoś pogonił pisobolszewię w PiSdu. Byłoby jeszcze miłej gdyby w przypadku wygrania spełnili swoje obietnice.

  Pomarzyć miła rzecz, w końcu nadzieja umiera ostatnia.

 • sailor2016

  Oceniono 59 razy 13

  Mam nadzieję, że Wiosna odstawi POPISS na śmietnik historii, a łamiących prawo i konstytucje kaczystów do pudła.

 • justas32

  Oceniono 65 razy 11

  Za 3 tygodnie możecie wyprzedzić PO. Za 3 miesiące nikt może o was nie pamiętać. Różnie może być ...

 • spokojny_2018

  Oceniono 21 razy 9

  DAJMY SZANSĘ BIEDRONIOWI! GŁOSUJMY NA NIEGO W WYBORACH DO PE! IM WIĘCEJ GŁOSÓW DOSTANIE, TYM LEPSZE DLA POLSKI SPRAWY WYNEGOCJUJE OD "ZMURSZAŁEGO" SCHETYNY, IDĄC W BLOKU OPOZYCJI W WYBORACH DO SEJMU.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX