Sondaż po taśmach Kaczyńskiego. Czy prezes PiS powinien prowadzić takie rozmowy?

Sondaż Kantar Millward Brown dotyczył tzw. taśm Kaczyńskiego, które opublikowała w ubiegłym tygodniu "Gazeta Wyborcza". Większość badanych uważa, że Jarosław Kaczyński nie powinien toczyć rozmów na temat budowy wieżowców w Warszawie.
Zobacz wideo

Uczestnicy badania przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 odpowiadali na następujące pytanie:

W zeszłym tygodniu 'Gazeta Wyborcza' opublikowała taśmy, na których prezes PiS Jarosław Kaczyński rozmawia ze swoimi krewnymi o budowie wieżowców w centrum Warszawy. Czy Pana(i) zdaniem Jarosław Kaczyński powinien toczyć takie rozmowy?

"Zdecydowanie nie": tak odpowiedziało 36 procent badanych, "raczej nie": 29 procent, "raczej tak": 12 proc., "zdecydowanie tak": 6 proc. Odpowiedzi "nie wiem" udzieliło 18 proc. osób. 

Taśmy Kaczyńskiego

Nazwa "taśmy Kaczyńskiego" używana jest w mediach na określenie rozmów Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem. Zapis rozmów ujawniła "Gazeta Wyborcza". Po tej publikacji PO chciała kontroli oświadczenia majątkowego posła Jarosława Kaczyńskiego. CBA nie stwierdziło podstaw do kontroli.

Więcej o:
Komentarze (159)
Sondaż po taśmach Kaczyńskiego. Czy prezes PiS powinien prowadzić takie rozmowy?
Zaloguj się
 • zbych21

  Oceniono 52 razy 38

  Ciekawe, jaki byłby wynik sondażu z pytaniem: " Czy prezes powinien wieszać swoich przeciwników politycznych ?" Nie zdziwiłbym się, gdyby był podobny.

 • vito60

  Oceniono 45 razy 37

  Akceptacja dla działań zbaffcy jest wśród wiernych całkowita. Cecha charakterystyczna sekty.

 • vegemot

  Oceniono 31 razy 23

  Ciemnemu ludowi to i tak nie przeszkadza, ci 'wyznawcy' na poziomie ~30% i tak beda glosowali na swoich 'panów' nawet jakby oddali kraj Putinowi. Ciemnocie nie chodzi o to zeby w kraju zylo sie lepiej. Oni z zawisci, zazdrosci, nanawisci za swoje nieudane zycie chca zeby innym zylo sie gorzej

 • justas32

  Oceniono 28 razy 22

  Panie Prezesie, będzie sondaż. Jakie mają wyjść wyniki ???

 • banan125

  Oceniono 24 razy 18

  Jaro przez całe swoje marne życie szukał UKŁADU..... i nic nie znalazł ...w związku z tym się wku...ł i stworzył własny UKŁAD

 • gourmant

  Oceniono 19 razy 17

  "raczej tak": 12 proc., "zdecydowanie tak": 6 proc. Odpowiedzi "nie wiem" udzieliło 18 proc. osób(czyli tak, ale się nie przyznam). Razem 36 proc. Czyli elektorat PIS

 • justas32

  Oceniono 21 razy 17

  Wyniki sondaży zależą od humoru szczerbatego karła i ociemniałego suwerena ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX