Beata Mazurek przeprasza Jerzego Owsiaka za wpis na Twitterze. Pisze także o swoich zasługach

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek przeprosiła lidera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka za wpis na Twitterze, w którym podała nieprawdziwą informację na temat majątku działacza. Całą sytuację zinterpretowała jednak w dość przewrotny sposób.
Zobacz wideo

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek w czwartek udostępniła na Twitterze mema, na którym porównano zdjęcia domu Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu do domów m.in. Tomasza Lisa i Radosława Sikorskiego. "Internauci szybko porównali, jak mieszka 'bogacz' J.Kaczyński i 'BIEDACY' z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera" - napisała na Twitterze [pisownia oryginalna - red.].

Znalazła się tam również fotografia okazałego budynku z podpisem "Namiot Jurka Owsiaka". Tymczasem wbrew temu, co sugerował mem, nie był to dom lidera WOŚP, a Uniwersytet WOŚP w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo-Młyn, w którym fundacja prowadzi m.in. zajęcia dla wolontariuszy.

Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo "przepraszam" - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze

- zareagował we wpisie na Facebooku Jerzy Owsiak.

Mazurek: Przepraszam za podanie informacji

Beata Mazurek ostatecznie przyznała się do błędu. We wpisie na Twitterze zasugerowała jednak, że dzięki niej cała sytuacja wyszła liderowi WOŚP na dobre.

"Panie Jerzy Owsiak, po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która notabene od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy" - napisała Mazurek.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (327)
Beata Mazurek przeprasza Jerzego Owsiaka za wpis na Twitterze. Pisze także o swoich zasługach
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 131 razy 123

  Czy żaden pisowski dobry katolik nie jest w stanie się przyznać do tego że po prostu łże jak bura suka???
  Nawet jak w końcu wydukaja słowa przeprosin to i tak muszą "mieć rację"

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 108 razy 104

  szkoda że zapomniała dodać że wszystkie domy pokazane na zdjęciach wybudowali sobie prywatni ludzie, za prywatne pieniądze z własnej takiej czy innej pracy...
  Tylko Kaczyński odziedziczył willę która dostał tatuś za darmo, za kolaboracje z komunistycznym reżimem - czy Mazurek widzi różnicę????

 • skandy5

  Oceniono 90 razy 82

  Kaczyński "wypracował" sobie 6 tys emerytury - 30 lat przy żłobie - więc ile mógł wtedy zarabiać? Nawet biedni, porządni ludzie chcą jakoś mieszkać, pomalować płot, postawić kwietnik itd.

  Prawdziwy mężczyzna wg PiSu musi ścięć drzewa, zapuścić dom, walić kota

 • juniperus1

  Oceniono 70 razy 64

  Pani Mazurek, jest różnica pomiędzy okazałymi domami celebrytów a domem "zwyczajnego posła", oni te domy kupili ! I jak widać dbają o nie ale jak inny poseł powiedział o "zwykłym pośle" ma stare buty, zniszczony garnitur on zwyczajnie nie dba o darowane.

 • sailor2016

  Oceniono 69 razy 61

  Trudno znaleźć słowa w słowniku ludzi kulturalnych aby odpowiednio określić głupotę i podłość tej pani i jej środowiska.

 • ks-t

  Oceniono 57 razy 51

  Kaczyńscy dostali swoją willę w Warszawie od Bieruta. Podobno Bierut rozdawał takie prezenty wszystkim żołnirzom AK. Po prostu sie należało.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 42 razy 32

  Pani Mazurek, dłuższego czasu funkcjonuje w internecie opinia, że posiada pani ograniczone zdolności postrzegania świata. Obawiam się, nota bene, że jeszcze długo będzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX