Agresywny 33-latek nachodził Hannę Gronkiewicz-Waltz. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty

Warszawska Prokuratura Okręgowa postawiła 33-letniemu mężczyźnie zarzut m.in. uporczywego nękania byłej prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz - podaje Tvnwarszawa.pl. Prokuratura domaga się tymczasowego aresztowania 33-latka.

33-letni Mariusz G. miał nachodzić byłą prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz w stołecznym ratuszu, a także na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadziła zajęcia. Jak podaje Tvnwarszawa.pl, miał również opowiadać o Gronkiewicz-Waltz poniżające ją historie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty uporczywego nękania i kierowania gróźb karalnych. Prokuratura domaga się tymczasowego aresztu dla 33-latka, sąd ma podjąć decyzję w tej sprawie w środę.

Była prezydent Warszawy kilkanaście dni temu w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce przyznała, że "miała nieprzyjemny incydent na uczelni", jednak nie zdradziła szczegółów tej sytuacji. "Dziennik Gazeta Prawna" informował potem, że agresywny mężczyzna miał wtargnąć do pokoju wykładowców, w którym znajdowała się Hanna Gronkiewicz-Waltz.

W wywiadzie dla "Wirtualnej Polski" była prezydent Warszawy zapowiedziała, że zwróci się do ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę. Ostatecznie policyjna ochrona została jej przyznana.

Więcej o:
Komentarze (65)
Agresywny 33-latek nachodził Hannę Gronkiewicz-Waltz. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty
Zaloguj się
 • agnrodis

  Oceniono 15 razy 7

  Nastepny "intelektualista", uczen Kurskiego i TVPiS.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 4 razy 0

  Niektóre panie tak mają, wchodząc w wiek, w którym stają się "niewidzialne": wydaje im się, że wciąż mają adoratorów, którzy za nimi chodzą. Niestety, to se ne vrati (o ile w tym przypadku w ogóle kiedykolwiek miało miejsce).

 • 01kotek01

  Oceniono 14 razy -6

  Na tyle co ona wyrzuciła tych ludzi pośrednio z tych reprywatyzowanych, a naprawdę kradzionych kamienic, to i tak ma spokój...?!
  Gdyby było tak u tych arabskich nachodźcpw, inżynierow i lekarzy, to by z takim okrzykiem Allah Akbar z niezwykle pokojowej religii mogła leciała w wycieczkę powietrzną...?!
  Jak ci pokojowi potrawią, za głupie rysunki posyłać do nieba, a co jeżeli chodzi o poważne rzeczy...?!

 • proteusz33

  Oceniono 18 razy -6

  To jakiś gerontofil.Na leczenie a nie do więzienia

 • vidi12

  Oceniono 26 razy -6

  Będą ją jeszcze nachodzić duchy tych, którzy zmarli po eksmisji z mieszkań :(

 • dziadekjam

  Oceniono 16 razy -6

  "W wywiadzie dla "Wirtualnej Polski" była prezydent Warszawy zapowiedziała, że zwróci się do ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę. Ostatecznie policyjna ochrona została jej przyznana."
  =====================================
  A nie prościej i taniej zboczka przymknąć? Czyżby kolejna osoba chciała mieć "Status Prezesa"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX