Ryszard Terlecki dziękuje "Wyborczej" za laurkę: Chętnie byśmy ten tekst przedrukowali

- Jesteśmy zaskoczeni, że "Gazeta Wyborcza" publikuje laurkę naszego lidera. Nie wiemy, czy to oznacza, że zmienia się linia polityczna gazety - powiedział podczas konferencji ws. "taśm Kaczyńskiego" Ryszard Terlecki.
Zobacz wideo

Przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki i rzeczniczka partii Beata Mazurek zwołali konferencję prasową w związku z dzisiejszym głośnym materiałem "Gazety Wyborczej" na temat rozmów Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem. - Nie ma cienia wątpliwości, że nie ma tam dowodów na działania niezgodne z prawem. Prezes Jarosław Kaczyński podczas tej rozmowy tak na prawdę ujawnia całą prawdę o tym, jak PO rządziła w Warszawie. Opisuje warszawską rzeczywistość, w której to osoba fizyczna czy firma, która nie jest powiązana z ratuszem nie ma możliwości uzyskania zgody na jakiekolwiek przeprowadzenie inwestycji w Warszawie - powiedziała Mazurek.

Mazurek: "Kolejna odsłona wojny"

Rzeczniczka stwierdziła, że najważniejszy aspekt tej rozmowy to słowa Kaczyńskiego o politykach PO, którzy mieli "odgrażać się nie pozwolą nigdy na powstanie tego typu inwestycji". - W naszej ocenie tak na prawdę tylko ten fragment nadaje się do prokuratury - powiedziała Mazurek. - Ten artykuł w "Gazecie Wyborczej" to kolejna odsłona wojny, jaką to środowisko prowadzi z naszym obozem i prezesem Jarosławem Kaczyńskim, nie zważając w ogóle na fakty - dodała. Mazurek zapowiedziała też, że krytyczne wypowiedzi polityków opozycji będą analizowane i nie wyklucza, że będą składane zawiadomienia do prokuratury.

Terlecki o laurce i przedruku tekstu

- Jesteśmy zaskoczeni, że "Gazeta Wyborcza" publikuje laurkę naszego lidera, prezesa Kaczyńskiego. Nie wiemy, czy to oznacza, że zmienia się linia polityczna gazety. Z tego tekstu wyłania się obraz polityka niezwykle kompetentnego w zakresie ekonomii i prawa - powiedział z kolei Terlecki. 

Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS podczas konferencji ironizował na temat publikacji "GW". - Gdybyśmy dysponowali jakimiś mediami papierowymi, dziennikami, chętnie byśmy ten tekst przedrukowali, żeby Polacy, nie tylko czytelnicy "Gazety Wyborczej", mieli możliwość przekonać się, jak prezes naszej partii funkcjonuje zgodne z prawem i jest uczciwy - stwierdził. 

Więcej o:
Komentarze (341)
Ryszard Terlecki o "taśmach Kaczyńskiego": Chętnie byśmy ten tekst przedrukowali
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 103 razy 87

  Tak panie Terlecki was nikt nie przekona, że białe jest białe, a czarne..

  ps. choć tak bezczelnego odwracanie kota ogonem może nawet "ciemny lud" nie kupić

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 84 razy 66

  Terlecki! Mazurek! Przestańcie traktować nas jak idiotów. Takie bajdy to możecie opowiadać słuchaczom Radia Maryja. Przestańcie więc udawać przygłupów, bo doskonale wiecie, że Kaczyński wtopił i to grubo.

 • 12reyez

  Oceniono 69 razy 55

  To, że oni ludzi mają za kretynów to było oczywiste. Inaczej nie byliby u władzy. Ale że za kompletnych, to tego się nie spodziewałem. Albo myślałem, że mają trochę instynktu samozachowawczego

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 56 razy 46

  pol dnia myśleli jak tu wywinąć kota ogonem i wymyślili ... winę PO!

 • puzonik48

  Oceniono 60 razy 46

  Ćpun i pyskata mają nadzieję ,że machlojki pyszczeniem przykryją :( A ja mam nadzieję ,że koniec rządów mafii zbliża się do końca ,szkoda ,że ogołocili państwo :(

 • stachkaz47

  Oceniono 56 razy 44

  Jak to ROZUMIEĆ
  TERLECKI CHWALI GAZETĘ ZA LAURKĘ DLA PREZIA a
  Mazurek STRASZY PROKURATORAMI ZA TO SAMO??
  Zdecydujcie się.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 57 razy 41

  czyli ten cały geszeft z działkami w środku Warszawy "spadłymi z nieba", kredyt na 1.3 dużej banki "na telefon" dla faceta który nawet nie ma konta w banku i to ze partie polityczne nie maja prawa w Polsce prowadzić działalności gospodarczej to wina....
  PO i Tuska!!!! YES

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX