Kaja Godek wystartuje w wyborach do europarlamentu. "Głos na PiS jest głosem za aborcją"

Kaja Godek ogłosiła, że będzie startować w wyborach do europarlamentu z listy koalicji narodowo-wolnościowej. Dodała, że robi to, aby "bronić życia i rodziny przed presją europejskiej lewicy".
Zobacz wideo

W poniedziałek w Sejmie odbyła się konferencja koalicji narodowo-wolnościowej, w której skład wchodzi Ruch Narodowy oraz partia KORWiN. Wystąpiła na niej m.in. Kaja Godek.

Kaja Godek chce bronić w europarlamencie życia i rodziny

Kaja Godek dołączyła do koalicji propolskiej. Poinformowała, że będzie startowała w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Znajdzie się na liście koalicji narodowo-wolnościowej u boku Janusza Korwin-Mikkego, Roberta Winnickiego i Grzegorza Brauna

Podczas konferencji zapowiedziała, że chce ubiegać się o mandat europosła, "aby bronić życia i rodziny przed presją europejskiej lewicy".

Głos na PiS jest głosem za aborcją. Ogłaszamy wielki Marsz dla Życia - marsz na wybory

- dodała. 

Kaja Godek od kilku lat walczy o całkowity zakaz aborcji w Polsce. Jest liderką obywatelskiej inicjatywy ustawy "Zatrzymaj Aborcję" oraz czołową wolontariuszką Fundacji Życie i Rodzina. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. 

Czytaj także: Kobieta z misją. Kim jest Kaja Godek?

Więcej o:
Komentarze (317)
Kaja Godek wystartuje w wyborach do europarlamentu. "Głos na PiS jest głosem za aborcją"
Zaloguj się
 • pix_d

  Oceniono 143 razy 139

  Rozumiem, że pani Godek będzie bronić swoich przekonań i Polski przed zalewem lewackiej ideologii "pro bono" a nie za jakieś marne kilka tysięcy euro pochodzących ze zdemoralizowanej unijnej kasy.

 • aronia0

  Oceniono 99 razy 95

  Przy okazji wyborow na prezydenta Gdanska czy do PE i inych zawsze pojawaja sie takie dziwadla, co to nie wiadomo jak zareagowac - smiac sie czy wzruszych ramionami. Pa cala Kaja Godek strasznie chce zrobic kariere i zarobic duza kase, tylko cos jej nie wychodzi. Jest po prostu zalosna.

 • chi-neng

  Oceniono 92 razy 88

  Godek, Korwin, Winnicki Brauna !
  To jest dopiero doborowe towarzystwo !
  Rybaka, Miedlara, Chlystka wice-cyfrowego , Kukiza, dolaczyc i jest komplet nie do pokonania.
  Rydzyk im ojcem a parasolem ordo luris...w wydaniu Ziobry.

 • zloty_cielec69

  Oceniono 83 razy 79

  kaja, a kto w tym czasie zajmuje się twoim dzieckiem? matki niepełnosprawnych dzieci zazwyczaj nie mają takich luksusów jak czas na paplaninę, łażenie za duda rządzących, aby przyssać się do kasy!

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 60 razy 58

  Cudowne towarzystwo Kaju. Brakuje jeszcze Cejrowskiego, Tarczyńskiego i Pawłowiczki do kompletu.

 • kacikacinka

  Oceniono 58 razy 54

  Boże!Tej hipokrytki tam jeszcze brakuje!Ale ma tupet.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 55 razy 53

  Jak to jest że im "prawdziwszy Polak" tym bardziej marginalizuje i ośmiesza i kraj i innych Polaków na arenie międzynarodowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX