"Cześć. Nazywam się Władek Kosiniak-Kamysz". Szef ludowców startuje z akcją "Znak pokoju"

Czy Władysław Kosiniak-Kamysz będzie tym, który postawi tamę fali hejtu? Szef ludowców rozpoczął akcję "Znak pokoju". Jej celem jest stworzenie łańcuszka zgody, a pierwszym krokiem podanie dłoni Mateuszowi Morawieckiemu.
Zobacz wideo

- Cześć. Nazywam się Władek Kosiniak-Kamysz, może znasz mnie z telewizji, jestem prezesem PSL - mówi ma swoim wideo uśmiechnięty szef Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na nagraniu Kosiniak-Kamysz objaśnia sens zainicjowanej przez siebie akcji "Znak pokoju". - W ostatnich dniach wiele mówi się o walce z hejtem, z językiem nienawiści. Myślę, że nic się nie zmieni, jeśli nie zaczniemy od siebie - mówi, a następnie objaśnia, na czym polega jego pojednawcza inicjatywa.

Zasady są proste. Należy wytypować trzy osoby, uścisnąć im dłoń i opublikować zdjęcie w internecie z tagiem "Znak pokoju". Wytypowani mają nominować kolejną trójkę i również przekazać im znak pokoju Jak możemy się domyślić, w ten sposób powstać ma jak największy łańcuszek zgody.

Kosiniak-Kamysz zgodnie z zasadą, by zaczynać od siebie, już wytypował trzy osoby. Są nimi: Mateusz Morawiecki, dziennikarz Robert Mazurek i Rafał Trzaskowski. - Panowie, jak będzie? Nikt za nas tego nie zrobi - puentuje prezes PSL.

Pierwsze efekty akcji już są widocznie. Kosiniak-Kamysz opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym ściska dłoń Robertowi Mazurkowi. 

Więcej o:
Komentarze (92)
Kosiniak-Kamysz startuje z akcją "Znak pokoju". Wytypował premiera Morawieckiego
Zaloguj się
 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 14 razy 14

  Ja np. w ramach walki z hejtem przestałem kupować cokolwiek w pewnej sieci sklepików osiedlowych, bo właściciel tych sklepów wspiera zionące nienawiścią czasopisma i inne dziwne rzeczy.

 • nutka7.17

  Oceniono 8 razy 8

  "Znak pokoju" niestety kojarzy mi się jedynie z katofałszem i katohipokryzją, z niczym więcej.

 • 99venus

  Oceniono 12 razy 8

  Żadnych kontaktów z pissbolszewią.

 • tomtg123

  Oceniono 26 razy 8

  Bandytom ręki się nie podaje. PiS ponosi polityczną i moralną odpowiedzialność za morderstwo dokonane na Pawle Adamowiczu, prezydencie Gdańska. To propaganda PiS napędza takich wariatów jak morderca, PiS ma krew Adamowicza na rękach.
  Pan Kosiniak Kamysz niech sobie podaje swoją rękę komu chce, jeśli sam siebie nie szanuje, ja wiem, ze gdybym ja podał rękę jakiemukolwiek politykowi PiS, to bym jej potem do końca życia nie domył.
  Nie. Miejsce mafiosów z PiSu jest w więzieniu, ludzi popierających mafię otacza się pogardą, nie ma i nie będzie żadnego pojednania ani znaku pokoju.
  Ma być prawo i sprawiedliwość - czyli rozliczenie, w zgodzie z prawem i beż żadnej litości.

 • vito60

  Oceniono 9 razy 7

  Władek, proponuję znak pokoju z Tarczyńskim, tylko potem nie odwracaj się plecami. Jenot ma geny dziadka wyklętego i możesz skończyć z nożem w plecach ( symbolicznym, bo to tchórz)

 • urian

  Oceniono 15 razy 7

  Się k... bawią. !!! Jak się ma co najmniej 10000 na rękę miesięcznie to można się bawić. Bez względu czy z PiS czy z PSL jesteście politykami, ludźmi po 40-tce , czyli dorosłymi, więc weźcie sie do normalnej roboty, żeby się Polakom żyło lepiej.

 • mietek.borowa

  Oceniono 8 razy 6

  Władek to tak nie działa a tym bardziej na wsi nie działa. Znak pokoju nawet w Kościele nie działa skoro godzinę później przy niedzielnym obiedzie mama i żona dostała w czajnik bo makaron był za długi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX