Alarm bombowy w biurach PO w całej Polsce. "Siedziba kłamliwej partii wyleci w powietrze"

"Siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze, płońcie ogniem piekielnym. Bomba cyka" - to treść maila, który został wysłany do biur regionalnych Platformy Obywatelskiej w całej Polsce. Wszczęto alarm bombowy, wszystkie placówki zostały ewakuowane.
Zobacz wideo

Mail z groźbą wysadzenia ładunku wybuchowego odebrały m.in. biura PO w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Białymstoku, Szczecinie i Poznaniu. 

Alarm bombowy w biurach PO. "Ewakuujemy ludzi"

Dyrektor Biura Krajowego PO Piotr Borys poinformował, że mail został wysłany do biur w całym kraju w czwartek przed godziną 10.

Dokładna treść wiadomości brzmi: "Dzisiaj siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze, płońcie ogniem piekielnym! Bomba cyka...".

Natychmiast rozpoczęto ewakuację wszystkich osób przebywających w biurach. Teraz informację o ewentualnym ładunku wybuchowym weryfikuje policja

O mailach, które trafiły na skrzynki biur regionalnych PO, poinformowała również posłanka Joanna Mucha.

"Oczekuję od ministrów J. Brudzińskiego i Z. Ziobry komunikatu ZERO TOLERANCJI. Przyzwolenie jest prawdziwą przyczyną. Skończcie z przyzwalaniem!" - napisała.

Szef MSWiA Joachim Brudziński odniósł się do alarmów w biurach PO na swoim Twitterze - zapewnił, że polska policja dokłada wszelkich starań, żeby osoby, które rozsyłają maile, poniosły odpowiedzialność. Poinformował również, że tego typu maile wczoraj zostały wysłane również do urzędów wojewódzkich. 

Więcej o:
Komentarze (640)
Alarm bombowy w biurach PO w całej Polsce. "Siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze"
Zaloguj się
 • acototak

  Oceniono 159 razy 141

  Ale jak to? Skoro "siedziba kłamliwej partii" to ewakuowali niewłaściwych politykow

 • bacowa

  Oceniono 120 razy 96

  Stefan W. rozpoczął działania realizacji by Kaczyński został dyktatorem

  teraz zaczyna się następny etap

 • hansolo88

  Oceniono 85 razy 79

  Spoko. Zaraz w TVP wyjdzie Sasin i powie, że to spontaniczna reakcja narodu.

 • pimpolak-11

  Oceniono 88 razy 76

  I tak to, krok po kroku, Jarosław pod rękę z kościołem katolickim budują nam IVRP.

 • polakadam

  Oceniono 76 razy 62

  Więcej tego typu ataków a po pisie będzie pozamiatane. PiS już traci po zabójstwie Adamowicza a one spowodują że jeszcze bardziej będzie tracił.

 • kacikacinka

  Oceniono 61 razy 51

  No i mamy tak zwaną pisią demokrację!Co złego musi się jeszcze wydarzyć,żeby rządzący zrozumieli do czego doprowadzili?

 • tilow3

  Oceniono 56 razy 50

  Znam wielu, bardzo wielu pisowców oraz normalnych ludzi. Wśród tych pierwszych, mógłbym spokojnie wskazać kilku, których jak Stefana W. powinno się leczyć. Co najmniej połowa z nich, z czystej satysfakcji, patrzyłaby na wiszącego Tuska na szubienicy, jak to mówią "ryżemu tylko pętla pasuje". Ci umiarkowani jak sami mówią "może i ten PiS przesadza, ale komu innemu mamy zaufać?". Po stronie PO nie znam absolutnie nikogo ze skłonnościami do mordowania. Owszem, czasami słyszy się, że Kaczyńskiemu przydałoby się .... no ale naprawdę cierpliwość do tego Dzbana nad Dzbanami skończyła się dawno każdemu. Zresztą, on jest dumny z tego, że lud go nienawidzi, to jego karma! i myślę sobie, że to wszystko ma na tym polegać, byśmy siebie nawzajem nienawidzili, żeby dochodziło do zabijania, w imię największego mordu w Smoleńsku, a prezes dzban będzie mógł przejść do historii, jak Stalin, Hitler czy podobni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX